MKS Kluczbork

0

• Koniec spotkania. Kolejarz opuszcza strefę spadkową i zbliża się do MKS na jeden punkt.

• Trzy minuty doliczone.

• Rzut wolny pośredni z pola karnego. Piłka trafia do Cichego i 1:0 dla Kolejarza!

• Ostatnia zmiana w zespole gości. Kaczmarek w miejsce Nitkiewicza.

• Zmiana w zespole gości i gospodarzy. W Kolejarzy za Ciećko Gruca, w Kluczborku za Hanzela Góral.

• Druga zmiana w Stróżach. Rado za Niane.

• Dwustuprocentowa sytuacja Kolejarza! Jarosiewicz wyłożył piłkę Zawiślanowi a ten uderzył w z doskonałej pozycji wprost w bramkarza!

• Za Półchłopka wchodzi Kazimierowicz.

• Niane ukarany żółtą kartką za faul.

• Pierwsza zmiana w spotkaniu. Mężyk za Gryźlaka. Zawiślan cofnął się na prawą pomoc, a Mężyk zagra na szpicy.

• Szufryn ukarany żółtą kartką za faul.

• Początek drugiej połowy.

• Koniec pierwszej połowy.

• Minuta doliczona do pierwszej połowy.

• Strzał Walęciaka z 30 metrów broni Stodoła.

• Jarosiewicz po rzucie rożnym faulowany na granicy pola karnego. Po rzucie wolnym zamieszanie w polu karny, gospodarze domagali się odgwizdania faulu, jednak nic z tego nie wynikło.

• Groźnie uderzał z 20 metrów Niziołek, ale bardzo dobrze broni Zarychta. Najlepsza okazja w spotkaniu dla gości.

• Niane fauluje przed polem karnym. Rzut wolny. Wrzutka w pole karne Kolejarza, było groźnie, ale ostatecznie odgwizdany faul na Zarychcie.

• Cichy znów przed szansą, ale wprost w bramkarza.

• Rzut wolny Jarosiewicza z 40 metrów. Uderzał głową Cichy ale Stodoła końcami palców broni.

• Seria rzutów rożnych dla gospodarzy. Centra na długi słupek, zgranie piłki do Zawiślana, któremu na piątym metrze piłkę z nogi w ostatniej chwili zdjął obrońca.

• Gra się wyrównała, na boisku nie dzieje się wiele ciekawego. Błotnista murawa nie ułatwia rozgrywania piłki.

• Kolejarz w pierwszym minutach przycisnął, jednak nie jest w stanie stworzyć zagrożenia pod bramką gości.

• Madejski dostał dobrą piłkę na linii pola karnego, jednak jego strzał o pół metra minął słupek bramki Stodoły.

• Dwa rzuty rożne dla Kolejarza, ale bez większego zagrożenia.

• Początek spotkania. Kolejarz na pomarańczowo-czarno, goście w biało-niebieskich strojach.

• Na rezerwie gospodarzy Lisak, Gruca, Stefaniak, Rado, Mężyk, Uwakwe i Basta. W zespole gości Glanowski, Góral, Kaczmarek, Kazimierowicz i Świtała.

• Znamy już składy obu zespołów. Za chwilę początek spotkania.

• Za dziesięć minut rozpocznie się spotkanie zespołów, które w tym sezonie walczą o utrzymanie na zapleczu ekstraklasy. W lepsze sytuacji są goście, którym zwycięstwo pozwoli oddalić się od strefy spadkowej na bezpieczną odległość. Gospodarze mogą natomiast opuścić dzisiaj strefę spadkową.