Kolejarz Stróże

2

Olimpia Elbląg

2

• Koniec meczu, Kolejarz remisuje z Olimpią i kończy swój najlepszy sezon w historii klubu. Dziękuję za uwagę i zapraszam do relacji rundy jesiennej.

• Niebezpieczna sytuacja 3 na 2 obrońców Kolejarza strzał bardzo słaby. Kolejarz znów w ataku.

• Kolejarz gra długie piłki omijające linie pomocy.

• Faul dla Olimpii. Piłkarze z Elbląga nie spieszą się z rozpoczęciem gry. Bezpośredni strzał na bramkę bez zagrożenia dla Kolejarza

• Sędzia dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu gry

• Kolejarz strzela bramkę!!!! Strzelcem gola Szufryn

• Zawodnik Kolejarza pada w polu karnym, według sędziego nic nie było

• Michał Chrapek uderza z woleja wysoko ponad bramką.

• Zmiana w drużynie gości.

• Po dośrodkowaniu Kowalczyka Nitkiewicz z 5 m uderza głową ponad bramką Olimpii

• Cała drużyna Olimpii w polu karnym coś nieprawdopodobnego. Gra przeniosła się pod bramkę drużyny gości.

• Maciej Kowalczyk po zamieszaniu pod bramką uderza tuż obok słupka. Bramkarz gości broni to znakomite uderzenie!

• Zmiana w Kolejarzu.

• Mecz przyspieszył Kolejarz stawia wszystko na jedną kartęi atakuje prawie całą drużyną z tyłu zostaje 1-2 obrońców. Olimpia natomiast przeprowadza bardzo niebezpieczne kontry.

• Niebezpieczna akcja Olimpii po przechwycie piłki. Uderzenie Liseckiego z Woleja mija lewy słupek bramki.

• Kolejarz przycisnął Olimpię w ciągu paru minut miał 4 sytuacje do strzelenia bramki!

• Gajtkowski przed kolejną szansą niepilowany uderzył z 16 tuż obok słupka!

• Po rzucie rożnym piłkę w siatce gości umieszcza Krzysztof Gajtkowski!!

• Olimpia zaczyna atakować bramkę gości. Gra przesuneła się do środka. Piłkarze z Elbląga są co raz bardziej odważni.

• Rzut rożny dla gości po wybicu piłki przez Bastę. I mamy bramkę Mikalai uderzył piłkę głową w lewy róg bramki. Bramkarz bez szans na obronę.

• Kolejna kombinacyjna akcja Kolejarza, po dośrodkowaniu Kowalczyka piłkę głową uderza Gajtkowski jednakże jego strzał nie sprawia żadnych problemów bramkarzowi gości.

• Sędzia nie pozwala grać na czas bramkarzowi z Elbąga po kilku zagraniach na czas sędzia ukarał go żółtą kartką.

• Strzał Wolańskiego z 20 m mija o 1 m słupek bramki.

• Zmiana w drużynie gospodarzy.

• Po podaniu Kowalczyka Gajtkowski znalazł się w polu karnym gości, ale pogubił się i nic nie wyszło z tej akcji.

• Kolejarz zabrał się do atakowania bramki gości w przeciągu kilku minut gospodarze mieli kilka sytuacji do zdobycia bramki. Piłka praktycznie nie opuszcza połowy drużyny z Elbląga.

• Zółta kartka za niesportowe zachowanie.

• Piłkarze rozpoczynają II połowę spotkania. Kolejarz Stróże walczy o historyczne miejsce w I lidze piłkarskiej. Natomiast Olimpia walczy o utrzymanie wyniku 0:1, który tak na prawdę nic jej nie daje.

• Kowalczyk pada w polu karnym po serii zwodów. Sędzia niedopatrzył się karnego!! Koniec pierwszej połowy spotkania. 0:1 Kolejarz - Olimpia

• Sędzia doliczył 1 minutę do regulaminowego czasu gry

• W ostatnich minutach pierwszej połowy mecz nabrał większego tempa. Kolejarz cały czas tworzy groźne sytuacje, które w większości są blokowane przez obrońców.

• Kolejna niebezpieczna akcja dla Kolejarza strzał w okno po dośrodkowaniu do piłki doszedł Chrapek, który bardzo mocno uderzył w okno bramki. Bramkarz Olimpii wykazał się ogromnym refleksem przy obronie tego uderzenia!

• Ładna trójkowa akcja Kolejarza w okolicach pola karnego. Po strzale Wolańskiego piłka trafia w głowe obrońcy rzut rożny. Piłka wybita na krótki słupek, wymiana podań główką pomiędzy zawodnikami kolejarza doprowadziła do tego, że Kowalczyk znalazł pozycję do strzału. Strzał z 6 m zablokowany przez obrońcę Olimpii.

• Zmiana w drużynie Kolejarza schodzi Niane dla którego dzisiejszy mecz był niezbyt szczęśliwy. Po jego błędzie Kolejarz stracił bramkę.

• Faul dla Kolejarza. Michał Kowalczyk doszedł do piłki i trafił w bramkarza! Oprócz tego sędzia boczny pokazał, iż był on na pozycji spalonej.

• Kolejarz w bardzo dobrej sytuacji do zdobyciac bramki po dośrodkowaniu z prawej strony i przedłużeniu piłki przez Bastę do piłki prawie doszedł Chrapek na wysokości 5 m od bramki.

• Kolejarz gra bardzo ofensywnie przeważnie z tyłu zostaje 2,3 obrońców natomiast Olimpia nadal broni się prawie całą drużyną i przygotowuje się na grę z kontry.

• Bardzo niebezpieczny, silny strzał Lyubomira obroniony przez bramkarza Kolejarza!

• Faul od tyłui na Macieju Kowalczyku. Żółtą kartką ukarany Lyubomir Lyubenov. Zawodnik Kolejarza został zfaulowany w momencie gdy przygotowywał siędo strzału. Piłka ustawiona na 20 m. Uderza Kowalczyk prosto w mur.

• Kontry Olimpii są bardzo groźne dla drużny ze Stróż. Piłkarze z Elbląga bronią się całą drużyną i po stracie piłki przez Kolejarz natychmiast uruchamiają długimi podaniami swoich napastników.

• Fatalne zagranie Stefanika , który nie wiedział co zrobić z piłką i po przebiegnięciu kilkunastu metrów niedokładnie podał do kolegi z drużyny. Olimpia ma aut na wysokości bramki Kolejarza. Po wrzucie z autu, piłkę wybijają zawodnicy Kolejarza.

• Mecz się uspokoił bez żadnych sytuacji dla drużyn.

• Niebezpieczne dośrodkowanie Gryźlaka, obrońcy Olmpii przez chwilę się pogubili by w ostateczności wybić piłkę z pola karnego.

• Do piłki podchodzi Maciej Kowalczyk goście ustawiają 3 osobowy mur. Bezpośredni strzał Kowalczyka mija o centymetry bramkę Budakovica, który nawet się nie ruszyłdo niej.

• Rzut wolny z odległości 22 m po zagraniu ręką obrońcy Olimpii.

• Olimpia całą drużyną znajduję się na własnej połowie. Piłkarze z Elbląga nastawili się na grę z kontry.

• Błąd Niane, który wybił piłke wprost pod nogi Antona Koslova. Kolejarz przegrywa 0:1

• Gra toczy się w środku pola. Kolejarz próbuje grać kombinacyjnie natomiast Olimpia gra długie piłki na swoich napastników.

• Wrzutka Witolda Cichego w pole karne Olimpii pewnie wybita przez obrońców.

• Maciej Kowalczyk wychodził sam na sam z bramkarzem. Sędzia odgwizdał spalonego.

• Pierwsza akcja Kolejarza i strzał Kowalczyka w środek bramki Olimpii.