Kolejarz Stróże

0

Olimpia Grudziądz

2

• Piłkarze gości śpiewają i cieszą się z pierwszego zwycięstwa w pierwszej lidze.

• Koniec meczu! Spotkanie toczyło się na średnim poziomie.

• Wolny z okolicy 20 m dla Kolejarza

• Kolejarz stara się zagrozić bramce gości długimi podaniami, bez większego pożytku.

• Sędzia dolicza 3 minuty.

• Rzut rożny dla Kolejarza. Bez efektu kolejarz nadal pod polem karnym przeciwnika.

• Strzał Mężyka obroniony przez bramkarza gości.

• Zawodnik gości leży na murawie. Piłkarze Kolejarza wybijają piłkę.

• Zmiana w drużynie gości

• Kolejarz atakuje bezskutecznie.

• Przewrotka Cichego obrońca wybija piłkę z lini bramkowej!!!

• Strzał Kryszaka z 16m bez zagrożenia dla bramkarza.

• Zmiana w zespole gości.

• Strzał Witolda Cichego obroniony przez bramkarza gości.

• Kolejarz częściej atakuje, Olimpia przeprowadza groźne kontry.

• Ładne uderzenie z 20m Dariusza Walęciaka obronione przez bramkarza gości

• Mecz się ożywił.

• Zmiana w drużynie gospodarzy.

• Zamieszanie w polu karnym Olimpii tym razem bez bramki .

• Piłkę wybijają obrońcy. Kolejarz gra bardzo nieskładnie.

• Kolejarz próbuje atakować. Rzut rożny dla gospodarzy.

• Strzał z 20m pewnie obroniony przez bramkarza gości.

• Faul dla Kolejarza w okolicy 35m od bramki.

• Zmiana w zespole Olimpii

• Zmiana w Koleajrzu Zawliślan za Wolańskiego

• Rzut rożny dla Kolejarza.

• Uderzenie obok słupka bramkarz bez szans.

• Rzut karny!

• Rzut rożny dla Olimpii. Bramka dla Olimpii. Strzelcem gola Hubert Kościukiewicz.

• Bramkarz ustawia mur. Dośrodkowanie, wybite na rzut rożny.

• Faul w okolicy 16 m. Niebezpiecznie dla Kolejarza.

• Piłka mija o centymetry bramkę gości po uderzeniu Witolda Cichego

• Rzut rożny dla Kolejarza Stróże.

• Zawodnik gości przy wybiciu piłki poślizgnął się. Brak zagrożenia dla Kolejarza.

• Aut w okolicy pola karnego Kolejarza. Faul w okolicy 35m od bramki Kolejarza.

• Po brutalnym faul zawodnik gości ukarany żółtą kartką.

• Bramkarz Olimpii wypiąstkowuje piłkę z przed linii 5 metrów. Bylo Groźnie.

• Dośrodkowanie z lewej strony wybite na rzut rożny przez obrońców z Grudziądza.

• Niebezpieczna akcja Olimpii Zarychta złapał piłkę i wypuścił przed polem karnym po czym zawodnik Olimpii przestrzelił z paru metrów!.

• Rozpoczyna się druga połowa. Obydwie drużyny wychodzą na murawę bez zmian.

• Sędzia zakończył pierwszą połowę. Wynik 0:0

• Aut z linii bramkowej dla Kolejarza. Dalki wrzut w pole karne wybity przez obrońców.

• Sędzia dolicza 1 minutę.

• Witold Cichy strzela, ale bardzo niecelnie.

• Bramkarz Michał Wróbel wraca do bramki. Gra się zaostrza. Faul dla Kolejarza w okolicy 30m od bramki.

• Mężyk sam na sam. Lepszy bramkarz olimpii, który wślizgiem w okolicach 20 m wybija piłkę. Zdaje się, iż bramkarz olimpii ucierpiał w tym momencie jest mu udzielana pomoc medyczna.

• Groźne dośrodkowanie pomocnika Olimpii piłke na rzut rożny wybija CIchy. Rzut rożny piłka z powrotem dla Koljearza.

• Rzut rożny dla Olimpiii. Faul na zawodniku Kolejarza Stróże. Kolejarz rozpoczyna konstruowanie akcji.

• W Stróżach zaczyna padać deszcz.

• Rzut rożny dla Kolejarza Stróże. Do piłki podchodzi Konrad Cebula. Piłka wybita przez obrońców. Ciekawa akcja Kolejarza ponownie rzut rożny. Mocne uderzenie głową z 3 m. Piłkę łapie bramkarz Olimpii.

• Faul na zawodniku Kolejarza na środku boiska. Kolejarz przez 2 minuty zamknął Olimpię w swoim polu karnym.

• Strzał Zawadzkiego z 18 m, rykoszet. Piłkę łapie Michał Wróbel.

• Pressing Kolejarza. Zawodnik Kolejarza 19 Maciej Kowalczyk rozgrywa bardzo dobre spotkanie.

• Mariusz Mężyk z 2 m przestrzelił piłkę nad poprzeczką. Bardzo groźna akcja Kolejarza.

• Wyraźna przewaga Kolejarza. Olimpia ogranicza się do obrony.

• Mężyk mija obrońców Olimpii w okolicach 16 m by potem wybić piłkę za linię.

• Piłkarz Olimpii sam na sam z Zarychtą sędzia gwiżdże spalonego.

• Do piłki podchodzi Jarosław Białek. Dośrodkowanie przejmują obrońcy Kolejarza.

• Przechwyt w środku pola atak Olimpii. Akcja zakończona rzutem rożnym dla Olimpii.

• Po prostopadłej piłce gracz Olimpii poślizgnął się mogło być niebezpiecznie dla Olimpii, ale napastnik Kolejarza nie zorientował się w sytuacji.

• Kontra Olimpii zakończona niedokładnym podaniem w środku pola. Okres gry w okolicach 25 m od bramki Olimpii. Rysuje się lekka przewaga Kolejarza.

• Prostopadłe podanie graczy Kolejarza wybite na aut przez obrońców Olimpii.

• Niebezpieczny faul Mariusza Męzka tym razem bez kartki.

• Okres nudnej gry obydwu drużyn. Wiele nieskładnych akcji i niedokładnych podań.

• Mecz toczy się w szybkim tempie w tym momencie okres przewagi Olimpii.

• Rzut rożny bez większego zagrożenia. Faul na 30m dla Olimpii. Mecz toczy się w szybkim tempie. Kolejarz Stróże ustawia mur z 4 zawodników. Strzał w środek bramki pewnie łapie Zarychta.

• Groźny strzał Jarosława Białka z około 20 m. Piłka wybita na rzut rożny

• Faul w okolicach 20 m. Dośrodkowanie po faulu bez zagrożenia dla bramki.

• Zawodnik kolejarza sam na sam z bramkarzem, obronca wślizgiem od tyłu wybija piłkę z pod nóg napastnikowi

• Kolejne bezsensowne zagranie gracza Olimpii pewnie złapane przez Zarychtę. Olimpia dotychczas próbuje grać wiele górnych piłek, które są bez zagrożenia dla bramki Kolejarza.

• Sędzia nie zauważa zagrania ręką w okolicach środka boiska. Zawodnik Olimpii leży na boisku.Sędzia przerywa na chwilę grę.

• Rzut rożny dla Olimpii Grudziądz. Do piłki podchodzi Jarosław Białek. Piłka o centymetry mija bramkę Zarychty po zamieszaniu w polu karnym.

• Piękne podanie w okolice 5 m pola karnego Olimpii zmarnowane przez Mateusza Kantora

• Sędzia pozwala na ostrą grę.

• Wyrzut Michała Gryźlaka w pole bramkowe Olimpii bez zagrożenia dla bramki drużyny gości.

• Olimpia próbuje długich piłek w okolice pola karne, które nie wnoszą niczego do gry.

• Szarża Macieja Kowalczyka lewą stroną boiska, bez zagrożenia dla bramki Michała Wróbla

• Groźna akcja Kolejarza mało brakowało, a było by 1:0

• Strzał Olimpii z około 40 metrów. Bez zagrożenia dla bramki Kolejarza

• Sędzia Mariusz Złotek z podkarpackiego ZPN rozpoczyna spotkanie.

• Piłkarze obydwu zespołów wychodzą na murawę.

• W Stróżach niebo jest zachmurzone. Rozpoczęcie spotkania opóźnia się z uwagi na to, iż Olimpia przyjechała do Stróż 20 minut przed meczem.

• Za chwilę rozpocznie się spotkanie pomiędzy Kolejarzem Stróże, a beniaminkiem pierwszej ligi Olimpią Grudziądz. Piłkarze zaraz wyjdą na boisko i rozpocznie się mecz. Trzymamy kciuki za obie drużyny.

• Czy ubiegłoroczny beniaminek, który w zeszłym roku, podobnie jak Olimpia teraz, zadebiutował w I lidze, okaże się łaskawy dla "młodszych" kolegów?

• Witamy w relacji na żywo z pierwszego niedzielnego spotkania na zapleczu Ekstraklasy. Kolejarz Stróże podejmuje na własnym obiekcie Olimpię Grudziądz.