Kolejarz Stróże

0

Pogoń Szczecin

2

• Pogoń pewnie pokonuje Kolejarza i jest już całkowicie pewna utrzymania. Zespół gospodarzy czekają teraz cztery ciężkie mecze walki o pozostanie na zapleczu ekstraklasy.

• Koniec spotkania!

• Za Łuszkiewicza Szałek.

• Żółtą kartką ukarany Walęciak.

• Po krótko wykonanym rzucie rożnym Akahoshi zagrał piłkę z Ławą, ale ten wysoko nad bramką.

• Cztery minuty doliczone.

• Lebedyński za Klatta.

• Ława podwyższa prowadzenie strzałem z 30 metrów od poprzeczki. Zarychta nawet nie zareagował.

• Rado za Jarosiewicza.

• Kolendowicz za Pietruszkę

• Klatt zmarnował doskonałą okazję, trafiając w Zarychtę

• Jarosiewicz z rzutu wolnego prosto w ręce Janukiewicza.

• Ława dograł do Matuszczyka, który głową nie trafił w bramkę.

• Mężyk za Ciećkę.

• Bramka dla Pogoni. Z kilku metrów Pietruszkę pokonał Zarychtę.

• Kombinacyjna akcja Akahoshiego z Pietruszką, jednak ten ostatni strzela wysoko nad bramką.

• Strzał Jarosiewicza, piłka wybita na rzut rożny.

• Z boiska wieje nudą. Sielankowa atmosfera i niewiele się dzieje.

• Żółta kartka dla Matuszczyka za faul.

• Dośrodkowanie z prawej strony Frączczaka, ale Zarychta wyskoczył wyżej od Klatta.

• Uderzenie Pietruszki, ale za słabe by zagrozić Zarychcie.

• Kolejarz rozpoczął drugą połowę.

• W przerwie zmiana w Kolejarzu. Za Zawiślana Gryźlak.

• Koniec pierwszej połowy.

• Doliczone dwie minuty.

• Żółta kartka dla Klatta.

• Po akcji Madejskiego Cichy głową był blisko, ale nie trafił.

• Żółta kartka dla Łuszkiewicza.

• Po rzucie rożnym z dystansu uderzył Akahoski obok słupka. Zarychta nawet nie zareagowałby gdyby piłka szła w światło bramki.

• Za dyskusję ukarany jeszcze Zawiślan.

• Żółta kartka dla Jarosiewicza za faul.

• Z akcją wyszedł Akahoshi i próbował oddać strzał, ale został w porę zablokowany przez Stefanika.

• Jarosiewicz oddał kolejny strzał z dystansu. Znowu niecelnie. Zawodnik jest bardzo aktywny, ale wyraźnie chciałby uderzać z każdej piłki, a czasem lepiej podać.

• Ładna akcja Madejskiego, który zagrał do Sochy. Ten odegrał do Zawiślana, ale sędzia dopatrzył się spalonego. Kontrowersyjna decyzja.

• Jak na razie Kolejarz przeważa i zdecydowanie częściej oddaje strzały na bramkę gości. Portowcy poza strzałem Klatta praktycznie nie zagrozili bramce Zarychty.

• Akcja oskrzydlająca Pogoni. Matuszczyk wrzucał piłkę, ale Walęciak spokojnie zagrał do bramkarza.

• Po kontrze Kolejarza Jarosiewicz uderzał z 20 metrów nad bramką.

• Rajda Akahoshiego, który słabo zagrywał i nie doszedł do piłki Frączczak.

• Strzał Jarosiewicza z około 40 metrów w światło bramki. Złapał jednak Janukiewicz.

• Wrzutka z rzutu rożnego Madejskiego, głową próbował Stefanik, ale nie trafił w bramkę.

• Strzał z dystansu Basty. Piłka po rykoszecie ląduje w rękach Janukiewicza.

• Na stadionie zgromadziło się tylko około 200 kibiców gospodarzy. Waga spotkania nie przyciągnęła masowo fanów Kolejarza. A gospodarze grają przecież o punkty ważne w kontekście utrzymania!

• Basta wyłuskał piłkę od Klatta i ten nie zdołał wykończyć dobrze zapowiadającej się akcji Pogoni.

• Faulowany w narożniku pola karnego Jaroszewicz. Madejski wrzucił ostro z rzutu wolnego. Głową uderzał Staniek, ale Janukiewicz obronił instynktownie. Najgroźniejsza na razie sytuacja.

• Kolejna wrzutka w pole karne gospodarzy. Pewnie łapie jednak Zarychta.

• Po akcji prawą stroną wrzutka w pole karne i z 7 metrów uderza Klatt. Nie trafił jednak w światło bramki.

• Akcja prawą stroną Jarosiewicza i Kolejarz wywalczył rzut rożny. Wrzutka Madejskiego, przedłużył piłkę Staniek, ale Ciećkę uprzedził obrońca.

• Początek spotkania,

• W ekipie gości w odwodzie pozostają Bartosz Fabiniak, Mikołaj Lebedyński, Robert Kolendowicz, Daniel Wólkiewicz, Dariusz Zawadzki, Marcin Dymkowski i Mateusz Szałek.

• Na rezerwie Kolejarza dzisiaj Łukasz Lisak, Szymon Gruca, Mariusz Mężyk, Łukasz Kominiak, Kamil Rado, Michał Gryźlak i Cheikh Niane.

• Na trybunach na razie praktycznie nie ma kibiców. Wyraźnie odstraszyła ich pogoda.

• W Stróżach dzisiaj burzowo. Pół godziny temu lało i boisko jest nasiąknięte. Teraz świeci słońce, jednak przy takiej aurze w każdej chwili może się to zmienić.

• Witamy w relacji ze spotkania Kolejarza Stróże z Pogonią Szczecin. Znamy już składy obu zespołów. W Pogoni zadebiutuje pozyskany przed paroma dniami Adrian Łuszkiewicz, który do tej pory grał w wycofanym z rozgrywek GKP Gorzów.