Kolejarz Stróże

1

ROW 1964 Rybnik

1

• Po całkiem dobrym spotkaniu, w którym nie brakowało sytuacji podbramkowych Kolejarz zremisował z Energetykiem ROW Rybnik i przełamał passę trzech meczy bez zdobytego punktu. Dziękuje za śledzenie relacji LIVE i zapraszam na kolejne w portalu Ekstraklasa.net!

• Koniec meczu!!

• Za niesportowe zachowanie żółta kartką został upomniany Feruga

• Minimum trzy minuty dłużej potrwa spotkanie pomiędzy Kolejarzem Stróże, a Energetykiem ROW Rybik

• Po dośrodkowaniu Rockiego, bramkarz ROW-u wybił piłkę przed pole karne, gdzie dopadł Niane, który natychmiast oddał strzał i tylko kilka centymetrów dzieliło go od zdobycia bramki!

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Za Jarego na boisku pojawił były piłkarz Kolejarza, Mateusz Słodowy

• Majchrzak przebiegł z piłką niemal pół boiska, zszedł do środka i oddał strzał z lewej nogi, ale za lekko dla bramkarza, który pewnie interweniował

• Rocki otrzymał podanie od Niane, po czym wszedł w pole karne i zagrał piłkę wzdłuż linii końcowej, ale pewnie złapał ją bramkarz

• Z rzutu wolnego, z linii pola karnego uderzał Stefanik, jednak uczynił to tak beznadziejnie, że piłka poleciała wysoko nad bramką ROW-u

• Majchrzak zagrał do Wolańskiego, ten wychodził na czystą pozycję, ale stracił piłkę. Jednak dopadł do niej Majchrzak, który był faulowany przez Szarego za co zawodnik z Rybnika obejrzał żółtą kartkę

• Ostatnią zmianę wykorzystał trener Cecherz. Za Trochima na boisku zameldował się Rocki

• Stefanik podał do Trochima, a ten natychmiast uderzył z półobrotu, ale nie trafił czysto w piłkę i ta padła łupem bramkarza

• Kolejna zmiana w tym meczu. Za strzelca bramki Gładkowskiego wszedł Buchała

• Festiwal błędów sędziego z Bydgoszczy trwa nadal. Tym razem odgwizdał "faul" Szufryna na Gładkowskim

• Trochim ni to dośrodkował, ni to uderzył z rzutu wolnego i ku zdziwieniu wszystkich piłkarzy piłka trafiła w spojenie słupka z poprzeczką!

• Pierwsza zmiana w drużynie z Rybnika. Za Kurzawę wszedł Szatkowski

• Na stadionie w Stróżach zebrało się dzisiaj około trzystu kibiców. W tym sześćdziesięciu fanów z Rybnika

• Druga zmiana w ekipie Kolejarza. Za Bajdura na boisku pojawił się Danek

• Wolański dostał ładne podanie w środku pola i mając trochę wolnego miejsca oddał strzał z około 20. metrów, ale bramki nie było bo fantastyczną interwencją popisał się bramkarz gości!

• Jary dopadł do odbitej piłki i oddał strzał z narożnika pola karnego, ale na jego nieszczęście piłka poleciała obok lewego słupka bramki Kolejarza

• Grolik przyjął piłkę w środku boiska i widząc, że Radliński jest trochę wysunięty przed bramkę, natychmiast uderzył, ale za lekko i bramkarz Kolejarza pewnie złapał piłkę

• Z lewej strony boiska Cichy dośrodkował w pole karne, tam najlepiej znalazł się Wolański, ale jego strzał głową z pięciu metrów trafił prosto w bramkarza!

• Stefanik zgrał długą piłkę do Majchrzaka, ale zawodnika ze Stróż uprzedził wychodzący bramkarz, który wybił piłkę na aut

• Długiej piłki w kierunku Gładkowskiego nie przeciął Markowski, dzięki czemu zawodnik z Rybnika znalazł się sam na sam z bramkarzem i pewnym, technicznym strzałem pokonał go

• GOOOOOL!! 1:1!! Marek Gładkowski

• Energetyk rozpoczyna drugą połowę!!

• W Kolejarzu nastąpiła jedna zmiana. Za słabego Bociana wszedł Majchrzak

• Za nami pierwsza połowa tego spotkania. Mimo prowadzenia Kolejarza to Energetyk posiadał optyczną przewagę. Jednak jego zawodnicy nie potrafili poważnie zagrozić bramce strzeżonej przed Łukasza Radlińskiego. Natomiast gracze Kolejarza po szybko strzelonej bramce cofnęli się do obrony i zaczęli grać z kontry. Kilka ich kontrataków mogło się skończyć bramką, ale albo na posterunku stał Skrzeszewski albo razili oni nieskutecznością. Na drugą połowę meczu Kolejarz Stróże - Energetyk ROW Rybnik zapraszam za około 15 minut.

• Koniec pierwszej połowy!!

• Sędzia z Bydgoszczy doliczył minutę do pierwszej połowy

• Niane ładnie zagrał długą piłkę do Wolańskiego, ale za mocno i piłka wpadła w ręce bramkarza. Jednak nawet jeśli skrzydłowy Kolejarza dopadłby do tej piłki to i tak był na pozycji spalonej

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, w polu karnym Kolejarza najlepiej znalazł się Krotofil, ale jego strzał głową poleciał nad poprzeczką bramki Radlińskiego

• Sędzia z Bydgoszczy po raz kolejny dał się nabrać na symulację ze strony zawodnika z Rybnika, ale przynajmniej tym razem nie dał graczowi ze Stróż żółtej kartki

• Obrońca z Rybnika za krótko wybił piłkę, dzięki czemu dopadł do niej Niane i uderzył z dystansu, ale piłka o centymetry minęła słupek bramki gości!

• Trochim przebiegł z piłką kilka metrów po czym podał do Bociana, który zdecydował się na strzał zza pola karnego, ale uczynił to za lekko i piłkę przejęli zawodnicy z Rybnika

• Po dośrodkowaniu z lewej strony Krotofil znalazł się sam na sam z Radlińskim, ale w tak doskonałej okazji źle przyjął sobie piłkę i piłka wyszła poza boisko!

• Kolejarz gra dzisiaj w sowich tradycyjnych czerwonych strojach. Natomiast gracze z Rybnika cali ubrani są na biało

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Wolański zgrał głową do Bociana, a ten natychmiast uderzył, ale jego strzał w ostatniej chwili zablokował obrońca gości!

• Trochim zagrał do Bajdura, a ten dośrodkował w pole karne. Tam najlepiej znalazł się Bocian, ale w ostatniej chwili obrońca wybił mu piłkę spod nóg!

• Niane ukarany żółtą kartką za dość "brutalny faul" na zawodniku gości. Sędzia w bardzo łatwy sposób dał się oszukać przez co zawodnik Kolejarza nie zagra w następnym meczu (nadmiar żółtych kartek)

• Kutarba dośrodkował w pole karne, tam najwyżej wyskoczył Feruga, ale jego strzał głową poleciał obok bramki

• Tym razem z rzutu wolnego ze sporej odległości uderzał Stefanik, ale piłka po jego uderzeniu poleciała wysoko nad bramką

• Cichy uderzył z rzutu wolnego z około 30. metrów i tylko dzięki ofiarnej interwencji bramkarza Energetyk nadal przegrywa tylko jedną bramką!

• Stefanik uderzył w prawy róg bramki, a bramkarz rzucił się w lewy i mamy pierwszą bramkę w tym spotkaniu

• GOOOOL!! 1:0!! Marcin Stefanik

• Trochim faulowany w polu karnym i mamy jedenastkę dla Kolejarza

• Kolejarz rozpoczyna mecz!!

• Obie jedenastki są już na murawie stadionu w Stróżach. Oznacza to, że tylko kilka chwil dzieli nas od rozpoczęcia tego spotkania

• Sędzia z Bydgoszczy zaprosił wszystkich zawodników do szatni, by ci mogli się przygotować do rozpoczęcia tego arcyważnego spotkania

• Na przedmeczowej rozgrzewce pojawili się już gracze obu drużyn. A w Stróżach panują idealne warunki do gry w piłkę: świeci piękne słońce, wieje lekki wietrzyk i nic nie zapowiada by to miało się zmienić

• Ławka rezerwowych Kolejarza: Mariusz Różalski, Adrian Danek, Piotr Rocki, Krzysztof Kaliciak, Marcin Majchrzak, Paweł Leśniak, Dariusz Walęciak

• Natomiast Energetyk zremisował na własnym stadionie z Dolcanem Ząbki, 2:2. Bramki dla beniaminka zdobyli Daniel Feruga i Marek Gładkowski. Podopieczni trenera Wieczorka mogą pluć sobie w brodę, ponieważ jeszcze na kilka sekund przed zakończeniem meczu prowadzili 2:1, ale dali sobie wbić bramkę i w rezultacie stracili dwa bardzo ważne punkty.

• Kolejarz w ostatnim meczu uległ w Gdyni tamtejszej Arce, 1:3. Wynik w pełni odzwierciedla przebieg spotkania, bowiem to podopieczni trenera Sikory, przez cały mecz byli drużyną lepszą i tylko przez swoją nieskuteczność i dobre interwencje Radlińskiego nie zdołali strzelić większej ilości bramek.

• Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]!

• Czy Kolejarz przełamie passę trzech meczy bez zwycięstwa? Czy też gracze z Rybnika przyczynią się do zwolnienia trenera Cecherza? A może padnie remis? Odpowiedzi na te pytania poznamy za nieco ponad dwie godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy, czekamy na wasze odpowiedzi w komentarzach

• Serdecznie witam Państwa w relacji LIVE z meczu 14. kolejki pierwszej ligi, w którym to Kolejarz Stróże na własnym stadionie podejmować będzie Energetyk ROW Rybnik. Obszerną zapowiedź tego meczu można przeczytać TUTAJ