• Kartka dla Kaciczaka.

• Druga żółta kartka dla Kaciczaka. Ruch będzie kończył w osłabieniu.

• Koniec spotkania. Cidry wywiozły komplet punktów ze Stróż.

• Ostatnia zmiana u gości. Paweł Giel opuszcza murawę. W jego miejsce Kowalski.

• Paweł Giel dograł idealną piłkę na 5 metr i wprowadzony kilka minut wcześniej Świątek nie miał problemu z umieszczeniem jej w siatce.

• 1:0 dla Ruchu!!!!

• Ostatnia zmiana w Kolejarzu.

• Świetna okazja Jarosiewicza, piłka po uderzeniu zawodnika Kolejarza otarła się o słupek a nadbiegający Socha nie zdołał zamknąć akcji.

• Świątek za Jarkę.

• Ukarany Cichy.

• Składnych akcji ofensywny dzisiaj w Stróżach jak na lekarstwo. Jeżeli nic nie zmieni się w grze obu zespołów, bezbramkowy remis gwarantowany.

• Niane ogląda żółtą kartkę.

• Rado za Gryźlaka.

• Wreszcie dobra akcja ofensywna Ruchu. Lewą stroną przedarł się Rocki, lecz bardzo niedokładnie dograł w pole karne, gdzie bardzo dobrze ustawionych był dwóch zawodników Radzionkowa.

• Bartłomiej Socha zmienia Tomasza Ciećko.

• Było groźnie! Z rzutu wolnego przy narożniku pola karnego ostro piłkę dokręcał Madejski, po drodze futbolówka odbiła się jeszcze od zawodnika Ruchu i tylko dzięki refleksowi Skorupskiego goście nadal remisują.

• Jedna zmiana w ekipie gości. Na boisko wszedł Michał Mak.

• Druga połowa rozpoczęta.

• Niewiele dobrego można powiedzieć o grze podopiecznych Artura Skowronka. Po pierwszych 10 minutach przyjezdni z Radzionkowa wyraźnie cofnęli się na własną połową, ograniczając się tylko do kontrataków. Gospodarze starali się konstruować groźne akcje, jednak jeśli dochodzili do pozycji strzeleckich, za każdym razem brakował skuteczności. Ruch nie oddał celnego strzału na bramkę w pierwszej odsłonie.

• Koniec pierwszej połowy.

• Najlepsza okazja bramkowa w pierwszej odsłonie. Jarosiewicz rozegrał piłkę z Zawiślanem, uderzał drugi z nich, jednak na tablicy rezultat nadal bez zmian.

• Bliźniaczo podobna akcja Madejskiego do tej sprzed pięciu minut, skrzydłowy Kolejarza wystawił piłkę przed pole karne do Łukasza Jarosiewicza, który przeniósł piłkę nad poprzeczką.

• Dobra akcja Piotra Madejskiego na lewej stronie, uderzenie byłego zawodnika Górnika Zabrze minimalnie niecelne.

• Cieluch ukarany żółtą kartką.

• Potężnie z rzutu wolnego z 25 metrów uderzał Witold Cichy, bardzo dobrą interwencją Skorupski uratował gości!

• W dobrej sytuacji znalazł się Michał Gryźlak, ale za bardzo podszedł pod piłkę i strzał był nieudany.

• Jak na razie goście z Radzionkowa nie oddali jeszcze strzału. Najaktywniejsi w poczynaniach ofensywnych są Paweł Giel i Piotr Rocki.

• Słaby pojedynek oglądamy dzisiaj w Stróżach. Na boisku wieje nudą. Żaden z zespołów nie jest w stanie stworzyć zagrożenia.

• Marcin Zarychta dobrym wyjściem zażegnał niebezpieczeństwo. Gdyby nie interwencja golkipera Kolejarza byłaby sytuacja sam na sam.

• Gospodarze drugi raz gościli w polu karnym Ruchu i było bardzo groźnie. Uderzał Tomasz Ciećko, ale piłka przeszła metr obok słupka.

• Od początkowych minut zespół Kolejarza próbuje atakiem pozycyjnym budować swoje akcje.

• Rozpoczynamy spotkanie.

• Znamy już składy obu zespołów.

• W Stróżach natomiast niepokój. Wszak do końca sezonu coraz mniej czasu, zespołu nie zbawiły wzmocnienia "niechcianymi" w Nowym Sączu zawodnikami, czego najlepszym przykładem jest porażka z będącym w rozsypce GKP Gorzów Wielkopolski w ostatniej kolejce.

• Piłkarze z Radzionkowa to w tym momencie zajmujący najwyższe miejsce beniaminek na zapleczu Ekstraklasy. Zespół, który wcześniej okupował środkowe rejony tabeli nagle zaczął piąć się w jej górne rejony.

• Podopieczni trenera Skowronka wrócą do Małopolski zapewne z chęcią i zamiarem powtórzenia wyniku z ubiegłej soboty, gdy wygrywając w Nowym Sącz zepsuli piłkarskie święto miejscowym, którzy rozgrywali pierwsze spotkanie przy sztucznym świetle.

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania pierwszej ligi w którym Kolejarz Stróże zmierzy się na własnym stadionie z Ruchem Radzionków.