Kolejarz Stróże 0 - 0 Sandecja Nowy Sącz

Kolejarz Stróże

0

Sandecja Nowy Sącz

0

• Po dobrym i wyrównanym spotkaniu Kolejarz zremisował z Sandecją i utrzymał panowanie na ziemi sądeckiej. Za śledzenie relacji LIVE dziękuje Marcin Rogowski.

• Bębenek uderzał, ale zamaist trafić w piłkę trafił w Markowskiego i teraz obaj korzystają z pomocy medycznej

• Po dośrodkowaniu Besty, uderzał Grzeszczyk i tylko dzięki ofiarnej interwencji Szufryna nadal jest remis!

• Nather podał do Bębenka, ale ten za szybko zdecydował się na strzał i piłka poleciała obok bramki

• Wolański podał do Majchrzaka, a ten w doskonałej sytuacji strzelił obok bramki!

• Kolejny raz Sandecja przeprowadziła dobrą akcję lewą stroną, ale po raz kolejny nikt nie zamknął jej w polu karnym

• Ładna wrzutka Mójty, ale niestety dla Sandecji w polu karnym nikt nie zamknął tej akcji

• Za faul na Grzeszczyku Trochim ukarany drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką

• Z rzutu wolnego dośrodkowywał Trochim, tam piłkę strącił Margol i niewiele brakowało by pokonał swojego bramkarza!

• .... a Trochim za pyskówkę w stronę sędziego

• Margol ukarany za faul na Trochimie.....

• Z rzutu wolnego zagrywał Margol, ale trafił wprost w ręce Radlińskiego

• Za specjalne zagranie ręką "żółtkiem" ukarany Szufryn

• Po ładnej trójkowej akcji Bębenek płasko wrzucił w pole karne, ale dobrze ustawiony Szufryn wybił piłkę

• Na trybunach zasiada dzisiaj dwa tysiące widzów!

• Kolejarz rozpoczyna drugą część meczu!!

• Mamy jedną zmianę. W Kolejarzu za Bajdura wszedł Szymański

• a834092@.. - zdjęcia wrzucimy zaraz po spotkaniu, bo teraz z przyczyn technicznych nie jesteśmy w stanie

• Za nami pierwsza połowa tego derbowego spotkania. Nie brakowało w niej ciekawych akcji, spornych i kontrowersyjnych sytuacji, sytuacji podbramkowych, ale niestety zabrakło soli footballu czyli bramek. Miejmy nadzieję, że zmieni się to po przerwie. Na drugą połowę zapraszam za około 15 minut.

• Koniec pierwszej połowy!!

• Pierwsza połowa potrwa minutę dłużej

• Na spalonym Trochim

• Po wrzucie z autu w polu karnym najlepiej znalazł się Trochim, oddał strzał i gdyby nie ofiarna interwencja Czarneckiego to Cabaj byłby w poważnych opałach!

• Z dystansu uderzał Niane, ale ten strzał lepiej pozostawić bez komentarza

• Cóż za dwie okazje Bębenka! Najpierw po dośrodkowaniu Besty, były gracz Górnika Zabrze trafił w słupek, a chwilę później po będzie obrońców Kolejarza oddał mocny strzał, który z trudem sparował Radliński!

• W polu karnym Kolejarza faulowany był Grzeszczyk, ale sędzia z Krakowa nawet nie myślał o tym by zagwizdać!

• Z rzutu rożnego dośrodkowywał Trochim, ale Cabaj dobrym piąstkowaniem zażegnał niebezpieczeństwo pod własną bramką

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do piłki najwyżej wyskoczył Stefanik, ale mając przed sobą tylko Cabaja strzelił ponad bramką!

• Bębenek przebiegł z piłką kilka metrów, ale nikt nie przyszedł mu z pomocą i były pomocnik Górnika Zabrze stracił piłkę

• Kolejarz gra dzisiaj w jednolitych czerwonych strojach. Natomiast Sandecja ma koszulki w biało-czarne pasy i czarne spodenki.

• Jak na razie Trochim gra dalej

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę od własnej bramki oddalił Petran

• Przy tym faulu kontuzji nabawił się Trochim i nie wiadomo czy będzie zdolny do dalszej gry

• Za faul na Trochimie kartonikiem ukarany Mójta

• Po raz kolejny dośrodkowywał Mójta i tym razem piłkę pewnie złapał bramkarz

• Z rzutu wolnego kąśliwie uderzył Mójta i tylko Radlińskiemu gospodarze zawdzięczają to że nadal mamy remis!

• Po wrzucie z autu dośrodkowywał Mójta, ale piłkę poza pole karne wybił Szufryn

• Jak na razie dłużej przy piłce utrzymują się zawodnicy z Nowego Sącza, ale nie daje to efektów w postaci zagrożenia pod bramką Radlińskiego

• Z rzutu wolnego uderzał Margol, ale piłka poleciała daleko od bramki Radlińskiego

• Sandecja rozpoczyna mecz!!

• Oba zespoły są już na murawie stadionu w Stróżach. Oznacza to, że tylko kilka chwil dzieli nas od rozpoczęcia tego derbowego spotkania

• Sędzia z Krakowa zaprosił zawodników obu ekip do szatni, aby ci mogli spokojnie przygotować się do rozpoczęcia spotkania

• Na przedmeczowej rozgrzewce pojawili się zawodnicy ekip. A Stróżach panują idealne warunki do gry: świeci słońce i wieje lekki wietrzyk.

• Ławka rezerwowych Kolejarza: Łukasz Lisak, Adrian Danek, Piotr Rocki, Łukasz Bocian, Patryk Szymański, Paweł Leśniak, Kamil Nitkiewicz

• Również Sandecja w poprzednie spotkanie wygrała, tyle, że 1:0. Zespołem, który okazał się gorszy od biało-czarnych był Dolcan Ząbki. Bramkę dająca trzy punkty biało-czarnym zdobył Fabian Fałowski. Z przebiegu meczu bardziej sprawiedliwym wynikiem byłby remis, ale piłkarze z Nowego Sącza wykazali więcej woli walki, ambicji, umiejętności i charakteru (ponad pół godziny grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Marcina Makucha), dzięki czemu trzy punkty zostały w Małopolsce.

• W ostatniej kolejce Kolejarz wygrał w Świnoujściu z tamtejszą Flotą, 0:2. Bramki dla zespołu ze Stróż zdobyli Wojciech Trochim i Paweł Leśniak (!). Zwycięstwo podopiecznych trenera Cecherza było w pełni zasłużone, ponieważ w przekroju całego spotkania to oni wykazali się większymi umiejętnościami, cierpliwością, a przede wszystkim skutecznością.

• Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]!

• Czy Kolejarz podtrzyma zwycięską passę? Czy też Sandecja w końcu pokona podopiecznych trenera Cecherza? A może padnie remis? Odpowiedzi na te pytania poznamy za nieco ponad dwie godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy, czekamy na wasze odpowiedzi w komentarzach

• Serdecznie witam Państwa w relacji LIVE z meczu 8. kolejki pierwszej ligi, w którym to Kolejarz Stróże na własnym stadionie podejmować będzie Sandecje Nowy Sącz. Obszerną zapowiedź tego meczu można przeczytać TUTAJ