• Erwin Paterek kończy bardzo ciekawe spotkanie. Widowisko zasłużyło na miano hitu kolejki. Ekipa Sandecji nadal pozostaje zagrożona spadkiem. Walka o pozostanie w I lidze będzie rozgrywała się do ostatniej kolejki. Za uwagę dziękuje Paweł Grzegorczyk.

• Makuch z rzutu wolnego wysoko nad bramką.

• Ostatnie chwilę na zmianę wyniku.

• Sędzia dolicza 4 minuty .

• Na ostatnie minuty pojawia się Dawid Rupa.

• Szeliga mógł wyrównać stan spotkania. Jednak strzał pomocnika był zbyt lekki!!!

• Rzut wolny dla Sandecji z 16 metrów.

• Zawodnik Kolejarza ukarany czerwoną kartką w konsekwencji za drugą żółtą

• Kolejna kartka dla Sandecji. Tym razem ukarany został Marcin Makuch.

• Pressing przyniósł skutek. Piłka dla Sandecji.

• Kolejarz ciągle w natarciu.

• Wyśmienity strzał Nitkiewicza. Różalski ratuje Sandecję.

• Sandecja niewidoczna.

• Pomocnik za obrońcę. Robert Moskal wzmacnia szeregi ofensywne,

• Gajtkowski faulowany.

• Chrapek uderza zza pola karnego. Minimalnie obok bramki.

• Uderzenie Woźniaka, jednak ten strzał nie mógł zaskoczyć Sobańskiego.

• Zmiana w szeregach gości.

• Kolejarz wychodzi na prowadzenie! Sytuacja Sandecji jest coraz gorsza.

• Dobry okres gry w wykonaniu Kolejarza. Strata zawodnika w zespole Sandecji jest coraz bardziej widoczna.

• Frohlich fauluje.

• Gryźlak ukarany żółtą kartką po brutalnym faulu na Trochimie.

• REMIS! Stefanik doprowadza do remisu. Mecz rozpoczyna się od nowa.

• Zmiana w Sandecji. Zmęczonego Majkowskiego zastępuje Woźniak.

• Gajtkowski przed szansą. Piłka minimalnie mija bramkę!

• Kombinacyjna akcja gospodarzy przerwana przez Trochima.

• Frohlich popisuje się świetną interwencją. Akcja Kowalczyka wyglądała bardzo groźnie.

• Kombinacyjna akcja w wykonaniu Sandecji zakończona strzałem Trochima. Piłka ląduje ponad bramką.

• Aleksander faulowany w środkowej części boiska.

• Przemysław Cecherz desygnuje do gry napastnika. Kolejarz zamierza walczyć o wynik!

• Trochim fauluje rywala.

• Kowalczyk niecelnie po dośrodkowaniu.

• Akcja za akcje. Bardzo wysokie tempo drugiej połowy!

• Niezwykły rajd Majkowskiego. Od 30 metra biegł samotnie do bramki. Interwencja Sobańskiego klasy światowej.

• Rzut wolny dla Kolejarza z 20 metra.

• Zawodnicy Kolejarza z uporem dążą do strzelenia wyrównującej bramki.

• Interwencja Różalskiego po rzucie rożnym.

• Trochim faulowany. Groźna okazja dla Sandecji z 20 metrów.

• Trenerzy w trakcie przerwy nie przeprowadzili zmian.

• Erwin Paterek rozpoczyna drugą część spotkania.

• Derbowe spotkanie jest bardzo dobrym widowiskiem. Jesteśmy świadkami dobrej gry z obu stron. Można zastanawiać się jak wpłynie strata zawodnika na zespół Sandecji.

• Erwin Paterek kończy pierwszą połowę.

• Po podaniu Basty, Niane strzela pierwszą bramkę dla Kolejarza.

• Sędzia doliczył 2 minuty .

• Decyzje arbitra dzisiejszego spotkania mogą budzić kontrowersje.

• Robert Moskal wyrzucony na trybuny za dyskusję.

• Zawodnik Sandecji otrzymuje drugą żółtą kartkę.

• Przed wyśmienitą szansą napastnik gości. Sobański bardzo dobrze interweniuje i piłka ląduje za bramka.

• Strata Niane w środku pola, może być groźnie.

• Po dośrodkowaniu Kowalczyk uderza niecelnie.

• Rzut rożny dla Kolejarza.

• Dzisiejsze spotkanie jest bardzo dobrym widowiskiem. Akcje z obu stron mogą się podobać.

• Napastnik gości ukarany żółta kartką.

• Markowski uderza w poprzeczkę!!! Kolejarz nadal bez bramki.

• Sędzia dyktuje rzut karny po faulu na Gryźlaku.

• Niegroźne uderzenie Niane.

• Zawodnicy Sandecji przystąpili do tego spotkania bardzo zmotywowani.

• Groźny atak Sandecji. Po dwójkowej akcji Wiśniewski przed szansą. Sobański znakomicie interweniuje.

• Przed kolejną szansą Wiśniewski. Bramkarz interweniuje na dwudziestym metrze.

• Gawęcki fauluje rywala.

• Krzyżowe podanie do Janusza Wolańskiego. Padający deszcz uniemożliwił przyjęcie piłki pomocnikowi gospodarzy.

• Próba prostopadłego podania do Kowalczyka, jednak niecelnie.

• Ataki gości sprawiają wiele kłopotów zawodnikom Kolejarza.

• Kolejarz odpowiedział równie groźną sytuacją.

• Przed szansą na zdobycie trzeciego gola dla Sandecji, Aleksander. Jednak bramkarz prawidłowo interweniuje.

• Dobry okres gry w wykonaniu Sandecji Nowy Sącz.

• Wojciech Trochim w nieprzepisowy sposób zatrzymał akcję Kolejarza.

• Coś niezwykłego. Kolejna bramka dla Sandecji. Tym razem Wiśniewski!

• Po dośrodkowaniu Gawęckiego, Aleksander z 16 metra zaskakuje bramkarza gospodarzy.

• Aleksander otwiera wynik dzisiejszego spotkania!!!

• Groźna okazja dla przyjezdnych. Po dośrodkowaniu Wiśniewski nieznacznie minął się z piłką.

• Rzut rożny dla Sandecji po nieudanej interwencji obrońców.

• Napastnik Sandecji na pozycji spalonej.

• Okres chaotycznej gry w środku pola.

• Dobra akcja Michała Gryźlaka prawa flanką. Po minięciu dwóch zawodników, obrońcy gości przerywają akcję.

• Kibice dopisali dzisiejszego popołudnia. Jesteśmy świadkami dopingu z obu stron.

• Kolejna akcja Kowalczyka. Tym razem Makuch skutecznie interweniuje.

• W pierwszych minutach to goście dominują w środkowej części boiska.

• Dośrodkowanie Trochima. Bramkarz skutecznie interweniuje.

• Już w pierwszych minutach Kolejarz stworzył sobie dogodną sytuacje do strzelenia bramki.

• Wyśmienita akcja Kowalczyka. Po minięciu dwóch piłkarzy uderzenie wysoko nad bramką.

• Pierwsza akcja Kolejarza. Zinyak skutecznie interweniuje.

• Rozpoczynają gospodarze.

• Erwin Paterek wyprowadza piłkarzy na murawę.

• Piłkarze obu drużyn udali się do szatni. Już za kilka chwil Erwin Paterek wyprowadzi piłkarzy na murawę.

• Po ostatnim spotkaniu Robert Moskal zdecydował się na roszady w linii obronnej. Obecność Yuriya Zinyaka w pierwszej jedenastce może być zaskoczeniem dla kibiców.

• Już za kwadrans rozpocznie się najciekawsze spotkanie 32 kolejki I ligi. Po deszczowym poranku na stadionie panują bardzo dobre warunki. Mimo wczesnej pory kibice dopisali. Stadion jest zapełniony niemal do ostatniego miejsca. Czekamy na rozpoczęcie spotkania przez sędziego z Lublina.