Kolejarz Stróże

1

Stomil Olsztyn

0

• Goście mogą być załamani niewiele brakowało aby wywieść cenny, w tych okolicznościach, remis. Za zbierały się nad to trener Cecherz z pewnością odetchnął z ulgą bowiem zbierały się nad nim ciężkie chmury. Za uwagę dziękuje Michał Ponamarczuk.

• Koniec, 3 punkty zostają w Stróżach.

• Mocny strzał Majchrzaka z 16 metrów broni Skiba.

• Markowski we własnym polu karnym wybija piłkę wysoko w w powietrze ta opada a do próbującego złapać piłkę rusza dwóch zawodników gości bramkarz z trudem piąstkuje przed siebie. Było bardzo groźnie.

• Bartosz Papka za Grzegorza Lecha

• Bajdur dośrodkowywał z prawej strony piłkę zdołał strącić Wolański, trafia ona do Trochima ten ponowne dośrodkowanie tym razem z drugiej strony pola karnego, zamieszanie w polu karnym wykorzystuje Majchrzak który strzałem z woleja pokonuje zasłoniętego Skibe.

• Majchrzak na 1-0 !!!!!!!!!!

• Wolański strąca dośrodkowaną piłkę w pole karne, tam nie ma jednak żadnego kolegi z drużyny, strata.

• Cichy decyduje się na strzał niemal z połowy boiska, jest jednak zbyt słaby i bardzo niecelny.

• Piękny strzał Jeglińskiego z ponad 20 metrów przelatuje tuz nad poprzeczką Radlińskiego.

• Po ziemi z 20 m. strzela Trochim Skiba nie miał jednak problemów ze złapaniem piłki.

• Strzał Kaliciaka z 18 metra broni Skiba.

• Dośrodkowanie Gryźlaka z linii końcowej nie stwarza problemów obrońcom gości.

• Jegliński rusza z rajdem w środku ale zbyt mocno zagrywa do dobrze wbiegającego Kuna.

• Coraz mniej czasu dla gospodarzy na zwycięstwo w sprzyjających okolicznościach a Stomil zmierza po 4 z rzędu remis, a może któraś z kontr przyniesie nawet zwycięstwo.

• Rzut rożny dla gości nie przynosi zagrożenia dla bramki Radlińskiego.

• Kaliciak gubi piłkę w polu karnym rywali, nie zdołał oddać strzału.

• Bajdur strzela z prawej strony pola karnego, piłka tylko na bocznej siatce.

• Ostatnia zmiana w drużynie Kolejarza Klatta zastępuje Kaliciak.

• Stomil coraz śmielej próbuje atakować rywali, w ofensywie walczą głównie Lech i Kun.

• Stomil zamknięty na swojej połowie skutecznie rozbija ataki rywali.

• Bocian ukarany żółtą kartką za faul na połowie rywala.

• Strzał Trochima obronił Piotr Skiba.

• Trochim uderza w prawy róg bramkarza a ten kapitalna interwencja wybija na rzut rożny nadal remis.

• Za dyskusje z arbitrem spotkania żółtą kartkę obejrzał kapitan Stomilu Janusz Bucholc.

• Remisz ukarany żółta kartką za faul.

• Rzut karny dla gospodarzy po faulu tuż za linią 16-tego metra.

• Po strzale Majchrzaka z 16 metrów gości uratowała poprzeczka.

• Zmiana u gospodarzy. Szymańskiego zastępuje Michał Bajdur.

• Faul na Lechu ok. 35 metrów od bramki rywala, krótkie rozegranie rzutu wolnego nie było jednak najlepszym pomysłem.

• Bardzo ładna indywidualna akcja Kuna, który zagrywa do Bzdęgi ten jednak osaczony przez dwóch obrońców traci piłkę.

• Druga zmiana w Stomilu. Bzdęga zastępuje Łukasika.

• Strzał Lecha z 20 metra, ląduje obok bramki rywala.

• Klatt zagrywa na prawo do Wolańskiego ten dośrodkowuje jednak za wysoko.

• Majchrzak zastąpił Rockiego.

• Goście rozpoczynają druga połowę. Zmiana w ekipie gospodarzy jednak nastąpiła.

• Za chwile rozpocznie się druga połowa. Trener gości przeprowadził już jedną wymuszoną zmianę. Czy trener Kolejarza dokona jakiejś zmiany już w przerwie?

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego wychwytuje Skiba. Sędzia kończy pierwszą [połowę spotkania. Spora przewaga Kolejarza, goście graja w 10-ciu jednak wciąż bezbramkowy remis.

• Rocki dostaje świetne podanie za plecy obrońców, strzela dwukrotnie ale piłka tylko na rzucie rożnym.

• Groźne dośrodkowanie Gryźlaka kończy się nieudaną próbą strzału Szymańskiego z 11 metra.

• Dośrodkowanie Szymańskiego zbyt niskie i obrońca gości bez trudu wybija je głową.

• Na zmianę decyduje się trener gości.

• Markowski mija rywala znakomicie zagrywa w tępo do Klatta który dostaje się z piłką w pole karne, zagrywa do Wolańskiego ale ten uprzedzony przez obrońce, wydaje się ze piłka opuści już boisko ale tak nie jest w zamieszaniu piłkę dostaje jeszcze Klatt i oddaje strzał ale obok bramki rywala.

• Dośrodkowanie Gryżlaka i strzał Rockiego głową który nie sprawia problemów bramkarzowi bowiem piłka przelatuje daleko obok bramki.

• Trochim dorzuca z rzutu rożnego, wysoko zagrana piłka mija wszystkich w polu karnym, akcję strzałem na ślizgu zamyka Cichy, strzał niecelny.

• Markowski strzela z rzuty wolnego, jednak trafia w mur piłka na rzucie rożnym. Markowski domaga się karnego za odbicie piłki ręką.

• Klatt wygrywa pojedynek biegowy z dwójka obrońców gości, zdaniem sędziego fauluje Kucharski czym zasłużył na czerwień. Goście będą grac w 10-ciu.

• Atak pozycyjny kończy się fatalnym strzałem Jedlińskiego z 17 metrów

• Kombinacyjna akcja Stomilu z lewej strony boiska kończy się dośrodkowaniem, o piłkę walczyli Łukasik i Cichy, górą zawodnik gospodarzy, z bramki wychodził też golkiper, a piłka ląduje na 16 metrze, bramka pozostaje pusta ale Lech nie wywalcza piłki aby oddać strzał.

• Trochim efektowną kiwką mija rywala, zagrywa w uliczkę do Klatta, jednak zbyt mocno.

• Wracamy do gry.

• Przerwa dla obu ekip na uzupełnienie płynów. Gospodarze od dłuższego czasu posiadają spora przewagę, czy po powrocie do gry goście odmienią oblicze spotkania?

• Szymański znów ma bardzo dobre wejście lewą stroną, mija rywala i posyła dośrodkowanie które z trudem na 4 metrze wybija bramkarz rywali.

• Szymański kiwa dwóch rywali z lewej strony i dośrodkowuje, jednak zbyt wysokie, a przy okazji walki o piłkę w polu karnym fauluje Rocki.

• Rocki mija rywala z lewej strony przy linii końcowej, później następnego już w polu karnym rywali, przy pojedynku z trzecim rywalem decyduje się oddać strzał ale zostaje zablokowany.

• Gryżlak faulowany w pobliżu narożnika pola karnego gości, szybkie rozegranie rzutu wolnego kończy się fatalnym dośrodkowaniem Wolańskiego.

• Rocki dorzuca ,najwyżej wyskakuje Klatt, jednak strzał głową okazuje się niecelny.

• Faul na Rockim w narożniku pola karnego gości, sam poszkodowany będzie wykonawcą rzutu wolnego.

• Wolański otrzymuje podanie w pole karne za plecy obrońców, jednak po opanowaniu piłki jest juz za późno na oddanie strzału, zostaje zablokowany przez obrońce.

• Lewą stroną w pole karne gości wbiega Szymański, naciskany przez obrońce oddaje strzał lewą nogą, piłka jednak nie trafia w bramkę Skiby.

• Krótko rozegrany rzut rożny przez gości kończy się fatalna wrzutką która ląduje daleko od bramki rywala.

• Z środka boiska z rajdem rusza Kun zagrywa w pole karne do wbiegającego z prawej strony Lecha ale ten zostaje uprzedzony przez bramkarza który łapie piłkę.

• Od początku spotkania gra toczy się głównie na połowie gospodarzy.

• Z prawej strony szarżował Kun, wpadł z piłka w pole karne ale dodał strzał wysoko nad bramką.

• Z rzutu wolnego wrzucał Trochim, piłka poszybowała wysoko i wprost w ręce bramkarza ustawionego na 5 metrze.

• I mamy pierwszy meczowy gwizdek sędziego. Rozpoczęli gospodarze.

• Oklaskami powitane zostały obie ekipy. Frekwencja na trybunach nie jest dziś jednak wysoka.

• Za chwilę na murawie pojawią się oba zespoły, gwizdek sędziego wezwał ich już do wyjścia z szatni.

• Ustawienie Kolejarza wygląda ciekawie, pierwszy raz znalazło się miejsce jednocześnie dla Cichego i Gryźlaka, w pierwszej jedenastce jest też Klatt. Zobaczymy czy przyniesie to efekty.

• Będzie to ważny mecz dla trenera Cecherza. Od zarządu klubu dostał on trzy mecze na udowodnienie że forma zespołu idzie w górę, a on nadal powinien być jej szkoleniowcem. Pierwszy test nie wypadł pomyślnie, jego zespół doznał porażki 0-2 w wyjazdowym meczu z Termalicą Nieciecza.

• Piłkarze obu drużyn od kilku już minut biorą udział w przedmeczowej rozgrzewce.

• Ze stadionu w Stróżach witam wszystkich którzy razem z nami będą na bieżąco śledzi mecz miejscowego Kolejarza ze Stomilem Olsztyn.