Kolejarz Stróże

2

Stomil Olsztyn

2

• Po słabej pierwszej i znakomitej drugiej połowie Kolejarz pechowo remisuje z grającym w osłabieniu Stomilem Olsztyn. Za śledzenie relacji LIVE dziękuje Marcin Rogowski

• Koniec meczu!!

• Glanowski za Jeglińskiego

• Giesa ładnie minął obrońcę Stomilu, wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale posłał piłkę nad bramką!

• Bocian ukarany żółtą kartką za faul pod polem karnym gości

• W pole karne podawał Kowalczyk, tam dobrze znalazł się Giesa, ale z najbliższej odległości nie trafił do bramki!

• Za symulowanie żółtą kartką ukarany Bucholc

• Za przepychanki z Kowalczykiem kartkę dostał Ptak

• W pole karne dośrodkował Gryźlak, tam najlepiej znalazł się Wolański i strzałem głową pokonał Ptaka

• GOOOOOL!! 2:2!! Janusz Wolański

• Druga zmiana w drużynie gości.

• Za dyskusję z arbitrem Stefanik dostał żółtą kartkę

• Wolański zagrał wzdłuż linii bramkowej, ale żaden z jego kolegów nie potrafił wpakować piłki do bramki!

• Kolejarz rozpoczyna drugą połowę!!

• Za nami pierwsza część spotkania, w której nie brakowało emocji. Do momentu czerwonej kartki to Stomil był drużyną przeważającą, co zaowocowało dwoma bramkami. Po wykluczeniu Baranowskiego do głosu doszedł Kolejarz, ale mimo rzutu karnego nie zdołał zdobyć gola kontaktowego. Na drugą połowę zapraszam za około 15 minut

• Koniec pierwszej połowy!!

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, piłkę przed pole karne wybili obrońcy Stomilu, tam dopadł do niej Gryźlak, uderzył z pierwszej piłki i tylko obrońca ustawiony na linii bramkowej ratuje gości przed utratą bramki!

• Giesa z lewej strony wpadł w pole karne, jak na tacy wyłożył piłkę Kowalczykowi, ale ten w znakomitej sytuacji uderzył za lekko dla Ptaka!

• Sędzia doliczył dwie minuty do pierwszej połowy

• Gryźlak płasko zagrał w pole karne, tam na piłkę czekał Bocian, ale uprzedził go zawodnik Stomilu

• Świderski zagrał długą piłkę do Kalonasa, ten znalazł się w sytuacji sam na sam, chciał lobować bramkarza, ale Forenc końcami palców sparował piłkę, dzięki czemu wracający Markowski wybił ją do przodu!

• Bocian w polu karnym przejął piłkę, ale zamiast uderzać, podawał co skończyło się stratą piłki

• Remisz za Łukasika

• Dośrodkowanie Wolańskiego na rzut rożny wybił Bucholc

• Z rzutu karnego Niane trafił w słupek!

• Bocian zmienił kontuzjowanego Cichego

• Rzut karny dla Kolejarza i czerwona kartka dla Baranowskiego

• Łukasik ukarany żółtą kartką za dyskusję z arbitrem

• Po starciu z rywalem na boisku leży Cichy

• Na trybunach zebrało się dzisiaj około pięciuset widzów (w tym kibice gości)

• Cichy za lekko podawał do Forenca i niewiele brakowało, by zawodnik Stomilu przejął tę piłkę i zdobył trzecią bramkę!

• Ławka rezerwowych Kolejarza: Marcin Zarychta, Rafał Pietrzak, Grzegorz Arłukowicz, Kamil Nitkiewicz, Damian Michalik, Łukasz Bocian

• Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]!

• Czy Kolejarz powróci na zwycięskie tory? Czy też Stomil będzie wracał z trzema punktami do Olsztyna? A może padnie remis? Odpowiedzi na te pytania poznamy za nieco ponad dwie godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy, czekamy na wasze odpowiedzi w komentarzach.

• Serdecznie witam Państwa w relacji LIVE z meczu 6. kolejki pierwszej ligi, w którym to Kolejarz Stróże na własnym stadionie podejmować będzie Stomil Olsztyn. Obszerną zapowiedź spotkania można przeczytać TUTAJ