Kolejarz Stróże 1 - 1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Kolejarz Stróże

1

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

1

• KONIEC! Termalika szczęśliwie w doliczonym czasie gry zdołała zdobyć bramkę wyrównującą w doliczonym czasie gry i w efekcie zremisowała z Kolejarzem 1:1!

• GOOOL! MAMY WYRÓWNANIE! CZERWIŃSKI!!!!

• Sędzia przedłużył mecz o trzy minuty.

• Kopacz zdecydował się na oddanie strzału z lewej strony boiska, ale skutecznie w bramce znów Łukasz Radliński.

• Termalica zepchnęła gospodarzy na własną połowę, a Piotrowski mógł pokusić się nawet o wyrównanie, ale nie opanował piłki w polu karnym Kolejarza.

• Akcja rezerwowego Koguta, który zagrywał futbolówkę do wbiegającego z boku Jareckiego. Strzał tego drugiego był jednak, mówiąc delikatnie, mocno niecelny.

• Na słowa największej pochwały zasługuje dziś defensywa Kolejarza, która spisuję się dzisiaj podręcznikowo i co najważniejsze, bardzo skutecznie, bowiem goście są bezradni w swych próbach zdobycia bramki.

• Dariusz Pawlusiński przebywa na boisku raptem od kilku minut, a już został ukarany żółtą kartką.

• Piotr Mandrysz rzuca do boju nowych zawodników, a ostatnią zmianę wykorzystuje na zastąpienie Pielorza Dariuszem Pawlusińskim.

• Kolejna już zmiana w zespole Termaliki. Na murawie Piotrowski pojawi się za Biskupa.

• Goście podejmują nieśmiałe próby ataku na bramkę Łukasza Radlińskiego, ale ich problemem jest fakt, że nie potrafią się pod nią przedostać, gdyż ich ataki każdorazowo zatrzymują się na obronie zespołu ze Stróż.

• Kolejna zmiana, tym razem w zespole Przemysława Cecherza. Kamila Adamka zastąpi Marcin Majchrzak.

• Kolejarz zdominował rywali z Niecieczy i jeśli w tym spotkaniu ktoś miałby zdobyć bramkę, raczej na pewno nie byliby to goście.

• Trener Piotr Mandrysz dokonuje pierwszej zmiany. Za niewidocznego dziś Rafała Kujawę wchodzi Szczepan Kogut.

• Mocnym strzałem sprzed pola karnego popisał się Foszmańczyk, ale niezawodny jak na razie Radliński także w tej sytuacji nie zawiódł .

• Żółtym kartonikiem zostaje ukarany Łukasz Bocian.

• Gospodarze poczuli wiatr w żaglach i nie zwalniają tempa. Dobry rajd Trochima przy linii powstrzymał Kopacz.

• Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu wędruje do Jakuba Czerwińskiego.

• Kolejarz wychodzi na prowadzenie! Gospodarze wykorzystali spore zamieszanie w polu karnym Termaliki, a Łukasz Bocian dobrze wypatrzył niepilnowanego przez rywali Bartłomieja Smuczyńskiego, który po otrzymaniu futbolówki skierował ją prosto do bramki Nowaka.

• GOL!!!!! BARTŁOMIEJ SMUCZYŃSKI!!!!!

• Tomasz Chałas mógł wyprowadzić swój zespół na prowadzenie, znalazł miejsce przed polem karnym drużyny z Niecieczy, ale jego strzał był zbyt słaby i nie miał szans na powodzenie.

• Początek drugiej połowy w Stróżach jest niezwykle wyrównany. Oba zespoły idą za ciosem i raz po raz atakują.

• Gracze z Niecieczy także starają się szukać swoich okazji na zdobycie gola, ale nie potrafią przedostać się przez dobrze funkcjonującą dziś defensywę rywali, którą tworzą między innymi świetnie prezentujący się dziś Bocian i Stefanik.

• Z przytupem drugą częśc meczu rozpoczynają goście, lewą stroną boiska popędził Adamek, sprawnie minął Czerwińskiego, ale koniec końców zamiast strzelać niecelnie zagrał do Chałasa.

• Po krótkiej przerwie wracamy do Stróż i rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Kolejarz bezbramkowo remisuje z Termaliką 0:0.

• Ostatnia akcja w pierwszej połowie zespołu gospodarzy, Bocian zagrywał daleko do Niane, ten zaś chciał oddać piłkę do Adamka, ale został uprzedzony przez Pielorza, którzy przewał to podanie.

• Na kilka minut przed zakończeniem pierwszej połowy oglądamy na stadionie w Stróżach dużo walki w środku pola.

• Kujawa na przebój, przedarł się przez linię defensywy gospodarzy i oddał niecelny strzał tuż obok bramki.

• Bardzo dobrze spisuję się dziś Jakub Biskup, przed chwilą groźnie dośrodkowywał w pole karny rywali i po raz kolejny w tym meczu zmusił golkipera gospodarzy do interwencji.

• Kolejna udana akcja Termaliki, Jarecki posłał dobrą piłkę do Pielorza, a ten oddał groźny strzał na bramkę Kolejarza. Gospodarze mają dziś jednak między słupkami dobrze spisującego się Łukasza Radlińskiego, który także tym razem nie dał się zaskoczyć.

• Na oddanie bezpośredniego strzału z dystansu zdecydował się Trochim, ale nieudana próba w jego wykonaniu zakończyła się lotem piłki wysoko ponad poprzeczkę.

• Czerwiński faulował Adamka, chwilowa przerwa w grze, gracz Kolejarza musi dojść do siebie po starciu z rywalem.

• Bardzo dobrze zapowiadała się akcja Walęciaka, który zdołał opanować piłkę, jednak po chwili stracił ją na rzecz rywali, w efekcie od autu grę wznowił Jarecki.

• Na przeprowadzenie indywidualnej akcji zdecydował się Emil Drozdowicz, ale jego samotny rajd zakończył się oddaniem słabego strzału, który w żaden sposób nie zaskoczył Radlińskiemu.

• Szybka odpowiedź gości, Jakub Biskup uderzał głową na bramkę Radlińskiego, ale ta również powędrowała obok słupka.

• ładna akcja gospodarzy, Wojciech Trochim pędził lewą flanką i zgrał piłkę do Chałasa, ten z kolei oddał strzał z okolicy dwudziestego metra, minimalnie obok słupka.

• Smuczyński dośrodkowuje w pole karne, ale futbolówkę wybija na szesnastym metrze przez Bartosza Kopacza.

• Dla gospodarzy szansą na zdobycie bramki mogą być stałe fragmenty gry. Kilka chwil temu gracze Kolejarza mieli trzy rzuty rożne, ale żaden z nich nie zakończył się powodzeniem.

• W takich warunkach bardzo trudno o płynną i widowiskową grę. Przed chwilą płaskie podanie w kierunku Trochima wślizgiem wybił Kopacz.

• Świetna okazja Termaliki, Tomasz Foszmańczyk został faulowany przez Łukasza Bociana na 16 metrze, a Dariusz Jarecki uderzył piłkę z rzutu wolnego prosto w ręce golkipera gospodarzy. .

• Fatalna pogoda w Stróżach, miejmy nadzieje, że deszcz i bardzo silny wiatr nie przyczynią się do przerwania meczu.

• Dobra akcja Termalici, Jakub Biskup ładnie wszedł prawym skrzydłem w okolice pola karnego i zagrał do Emila Drozdowicza, który strzałem głową nie zagroził jednak bramce Łukasza Radlińskiego.

• Wyrównany początek spotkania, ale od kilkunastu sekund przewaga gospodarzy, którzy stają się coraz bardziej aktywni zaczyna być większa.

• Rzęsisty deszcz padający z nieba nie ułatwia dziś zadania zawodnikom, którzy dodatkowo muszą walczyć z pogodą. Mimo wszystkie obie strony starają się konstruować ataki, jak na razie z marnym skutkiem.

• Pierwsza próba ataku zapisana na konto Kolejarza, na pole karne wychodził Adamek, ale piłka zagrana przez jednego z graczy Kolejarza powędrowała na aut.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy spotkanie w Stróżach!

• Cała Polska zmaga się od wczoraj z niekorzystną pogodą i silnym, porywistym wiatrem. Nie inaczej sytuacja wygląda dziś w Stróżach, gdzie pada deszcz i mocno wieje. Oby to nie przeszkodziło piłkarzom w rozegraniu dobrego meczu.

• Rezerwowi piłkarze Termaliki: Maciej Pochroń, Piotr Ceglarz, Dariusz Pawlusiński, Piotr Piekarski, Damian Piotrowski, Damian Skołorzyński, Szczepan Kogut.

• Rezerwowi piłkarze Kolejarza: Filip Błażejewski, Bartosz Damian, Kamil Nitkiewicz, Marcin Majchrzak, Paweł Leśniak, Mateusz Wilk.

• Z kolei w zespole z Niecieczy na pewno zabraknie kontuzjowanych Jakuba Kiełba, Dalibora Plevy i Krzysztofa Kaczmarczyka.

• Po stronie Kolejarza dziś na placu gry na pewno nie pojawią się kontuzjowani Dawid Szufryn, Janusz Wolański, Witold Cichy oraz Sebastian Leszczak, który musi odbyć karę jeszcze czterech meczów zawieszenia nałożoną przez PZPN.

• Sytuacja nieco lepiej prezentuję się w drużynie z Niecieczy, która i tak w tym sezonie rozczarowuje. Termalica miała bić się o awans do Ekstraklasy, a obecnie plasuję się na dziewiątym miejscu z dwudziestoma sześcioma punktami zgromadzonymi na swoim koncie.

• Gospodarze przystąpią do dzisiejszego spotkania z nożem na gardle, bowiem z każdą kolejną kolejką ich sytuacja w tabeli staję się coraz gorsza. Po dziewiętnastu rozegranych rundach Kolejarz zgromadził na swoim koncie dwadzieścia jeden punktów i zajmuje dopiero szesnaste miejsce.

• Do rozpoczęcia pozostało jeszcze kilka minut, zachęcamy was zatem do zapoznania się z ZAPOWIEDZIĄ tego spotkania.

• Niedzielę na boiskach pierwszej ligi rozpoczniemy w Stróżach. Serdecznie witamy i zapraszamy Was na relację LIVE z meczu Kolejarz - Termalica!