Kolejarz Stróże 0 - 3 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Kolejarz Stróże

0

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

3

• Na pewno był to dziwny mecz. Oba zespoły stworzyły niezłe widowisko, Kolejarz nie ustępował na boisku Termalice, ale to goście zdobywali bramki i trzeba przyznać, wygrali zasłużenie. Najgorszym aktorem tego spektaklu był z pewnością sędzia, który mylił się na potęgę i nie panował nad sytuacją. Nie można nawet powiedzieć, że faworyzował Termalikę, bo mylił się także na jej niekorzyść. Jego postawa pokazała jednak, że nie nadaje się do sędziowania meczów w pierwszej lidze.

• Koniec spotkania.

• Żółta kartka dla Kowalczyka za to iż "symulował" upadek.

• Zmiana w Niecieczy. Schodzi strzelec pierwszej bramki Dariusz Pawlusinski. Sedzia dolicza 2 min do czasu gry

• Sędzia dzisiaj przechodzi samego siebie, po wybiciu piłki z przed nóg zawodnikowi Niecieczy Stefanik został ukarany żółtą kartką!

• Rajd prawą stroną Drozdowicza zatrzymany przez kapitana Kolejarza, który wybił piłkę na aut.

• Kolejne brzydkie zagranie mające na celu zablokowanie kontrataku gospodarzy. Żółtą kartką ukrany byly zawodnik Kolejarza Krzysztof Lipecki.

• Zmiana w drużynie gości.

• Bardzo niebezpieczna kontra Niecieczy 2 na 2 po podaniu piłki nie opanował Pawlusiński

• Kowalczyk uderzony w głowę z łokcia przez zawodnika z Niecieczy, znów bez kartki.

• W drużynie Niecieczy następuje zmiana.

• Kolejna żólta kartka tym razem dla kapitana Kolejarza Dariusza Walęciaka za dyskusję z sędzią.

• Po podaniu pomocnika gości na spalonym Emil Drozdowicz.

• Rzut rożny dal Kolejarza, piłkę wybija Wolański. Kontratak Niecieczy. Gol po dośrodkowaniu z lewej strony boiska, napastnika gości nie upilnował Michał Gryźlak, a Łukasz Szczoczarz pewnie umieścił footbalówkę w bramce Kolejarza.

• Sędzia wyrzuca również masażystę Kolejarza!

• Sędzia nie odgwizduje faulu na Kowalczyku. W Stróżach dawno nie było sędziego, który aż tak by się mylił w swoich decyzjach! Sędzia wyrzuca trenera Kolejarza na trybuny!!!

• Michał Chrapek ograł w okolicach pola karnego Niecieczy 2 zawodników, jednak jego dośrodkowanie zostało zablokowane bez zagrożenia dla bramki gości.

• Faul dla Niecieczy z 30m. Bardzo niebezpieczny strzał, który mija bramkę Kolejarza o centymetry.

• Kowalczyk z 5 m nie trafia główką w światło bramki! Kolejarz bardzo bliski zdobycia bramki! Po kontraktaku Szczocarz w sytuacji sam na sam! Lisak broni!! Rzut rożny dla gości!

• Bardzo niebezpieczne dośrodkowanie piłkarzy z Niecieczy. Z piłka minął się Lisak, jednakże opuściła ona murawę. Rzut rożny dla gości. Strzał z główki ponad bramką Kolejarza.

• Niebezpieczny strzał Gryźlaka z 7m obroniony przez bramkarza gości! Mogło być 1:2

• Faul dal Kolejarza tym razem sędzia pomylił się na korzyść drużyny Kolejarza.

• Kontratak Kolejarza zakończony po nieudanym podaniu Chrapka, który rozgrywa dzisiaj bardzo słabe spotkanie.

• Okres gry w środku boiska, Kolejarz próbuje atakować, ale każda próba ataku jest blokowana przez obrońców gości. Mecz znacznie przyspieszył.

• Strzał napastnika gości odbija Lisak, do piłki dochodzi Szczoczarz i jest 0:2

• Sędzia znów nie pokazuje zagrania ręką! Ten mecz zaczyna być parodią sędziowania!

• Strzał główką napastnika Niecieczy pewnie broni Lisak

• Faul od tytułu po kontrze na Gryźlaku. Sedzia nie pokazuje żółtej kartki!!!

• Zmiana w Kolejarzu.

• Sedzia rozpocząl drugą połowę

• KOlejarz cudem unikał bramki po strzale napastnika gości piłkę odbił bramkarz i w ostatniej chwili z pola linii bramkowej wybił ją obrońca kolejarza.

• Koniec pierwszej połowy

• Sędzia doliczył 1 minutę do czasu gry

• Kolejny niebezpieczny faul i kartka dla kapitana niecieczy Arkadiusza Barana!

• Witold Cichy po chamskim zagraniu Dariusza Jareckiego uderza głową w mur ogrodzenia! Na szczęscie nic nie stalo się obrońcy Kolejarza.

• Rzut rożny dla Kolejarza. Piłke wybija Wolański. Strzał Niane z 30 m po wybiciu piłki przez obrońców bez zagrożenia.

• Kolejny aktorski upadek piłkarza Niecieczy w polu karnym Kolejarza. Zaczyna się nam robić brzydkie widowisko. Wiecej cwaniactwa niż pieknej gry.

• Piłkę uderza Pawlusinski prosto w mur!

• Strata Niane i niebezpieczna akcja. Sędzia znów się popisał i ukarał kartką Szufryna. Faul w okolicy 16 m na wprost bramki dla Niecieczy.

• Dariusz Walęciak po uderzeniu w twarz leży na boisku. Piłkarze Niecieczy nie wybili piłki i rozegrali niebezpieczną akcję.

• Ładna akcja Kolejarza na 15 m w ostatniej chwili obrońcy Niecieczy wybijają piłkę Kowalczykowi.

• Sędzia psuje dzisiaj widowisko w Stróżach, wiele kontrowersyjnych decyzji oraz kartek.

• Strzał gracza z nr 23 Szczczocarza z 40 m bez zagrożenia.

• Nieudane dośrodkowanie Wolańskiego po ładnej akcji lewym skrzydłem.

• Piłkarze Niecieczy zaostrzyli grę. Pełno fauli w ciągu ostatnich minut. Gra się bardzo zaostrza! Zółta kartka dla Niane za dyskusję z arbitrem.

• Po aktorskim upadku piłkarza Niecieczy sędzia dyktuje faul ktory rozmieszył wszystkich na stadionie. Piłkarz "faulowany" wstaje w ciągu 2s od gwizdka..

• Sędzia po niezrozumiałej decyzji ukarał żółtą kartką Zawadzkiego

• Po kontrataku Nieciecza obejmuje prowadzenie. Strzelcem bramki Pawluśnski.

• Zmiana w drużynie Kolejarza.

• Strzał Chrapka z woleja pewnie złapany przez bramkarza gości.

• Piłka po rzucie rożnym wybita na aut przez obrońce gości.

• Niebezpieczny strzał Stefanika z 20m po rykoszecie piłka wychodzi na rzut rozny!

• Kibice swoich drużyn od pierwszych minut nie ustają w dopingu swoich drużyn.

• Dośrodkowanie pomocnika z Niecieczy po akcji gości pewnie wyłapane przez Łukasza Lisaka.

• Akcja drużyny gości tym razem Drozdowicz na spalonym.

• Ciekawa akcja Kolejarza zakończona faulem na obrońcy drużyny z Niecieczy.

• Niebezpieczna akcja gości jednakże Łukasz Szczoczarz na spalonym.

• pierwsza akcja gości bez zagrożenia dla bramki Lisaka.

• Sędzia Jacek Małaszek rozpoczyna spotkanie. Kolejarz występuje dzisiaj w mocnym składzie o wiele lepszym niż ten podczas meczu z Sandecją.

• Piłkarze wychodzą na murawę. Kolejarz w strojach niebiesko bordowych, Nieciecza w strojach pomarańczowych.

• W Stróżach dzisiaj jest bardzo zimno, miejmy nadzieje, że piłkarze obydwu drużyn rozgrzeją atmosferę. W drużynie gości wystąpi Krzysztof Lipecki, który dość w kontrowersyjnych okolicznościach opuścił zespół Kolejarza Stróże.

• Wagę spotkania widać także na trybunach, gdzie frekwencja jest wyższa niż na przeciętnym spotkaniu rozgrywanym na miejscowym stadionie. Ciężko nam określić liczbę kibiców w sektorze gości, bo większość z nich przykrywa sektorówka z herbem klubu. Kibiców Kolejarza jest na razie około 400, ale ciągle schodzą się kolejni. Szykuje się rekord frekwencji w tej rundzie.

• Witamy ze stadionu w Stróżach, gdzie rozegrane zostaną derby Małopolski. Dla obu zespołów to prawdopodobnie najważniejszy mecz w tej rundzie.