Kolejarz Stróże

1

Warta Poznań

0

• Po ostatnim gwizdku doszło jeszcze do przepychanek i kartką został ukarany Słowik.

• Wolański wyrzucony z boiska za drugą żółtą kartkę, ale to chyba błąd sędziego, bo wydawało się, że faulował Bocian.

• Koniec meczu. Kolejarz wygrywa mimo naporu Warty i goni czołówkę. Na razie nie można powiedzieć, że Stróżanie nie walczą ciągle o awans.

• W ostatnich minutach wyraźny napór Warty, która za wszelką cenę dąży do wyrównania. Kolejarz głównie się broni.

• Cztery minuty doliczonego czasu gry.

• Dośrodkowanie Jakóbowskiego w pole karne, głową uderzał Ngamayama, ale niecelnie.

• Żółtą kartką ukarany Marciniak, który powstrzymał faulem kontrę Kolejarza.

• Bocian zmienił Chrapka.

• Gryźlak zszedł w polu karnym do końcowej linii, dośrodkował ale wybili piłkę obrońcy. Poprawił Basta, ale bardzo niecelnie.

• Warta stara się atakować i oddawać strzały. Jakóbowski próbował oddać strzał przewrotką, ale wybili obrońcy. Uderzył też Foszmańczyk. ale obok bramki.

• Strzał z rzutu wolnego zawodnika Warty niecelny.

• Żółta kartka za faul na Foszmańczyku dla Stefanika 25 metrów od bramki.

• Rupa zmienia Gajtkowskiego.

• Mójta uderzał z rzutu wolnego, ale jego strzał minął bramkę minimalnie.

• W pole karne wbiegł Wolański, zdołał oddać strzał, ale obronił Słowik.

• Zmiana także w Warcie. Reiss zmieniony przez Grzeszczyka.

• Żegnany brawami Kowalczyk zastąpiony przez Gryźlaka.

• Szarżował lewą stroną Kowalczyk, wpadł w pole karne, próbował przerzucić piłkę nad bramkarzem, ale ten złapał piłkę.

• Jakóbowski zmienił Bereszyńskiego.

• Gajrkowski wpada w pole karne, uderza po ziemi i bez problemu broni bramkarz.

• Chrapek wypatrzył w polu karnym Gajtkowskiego, ten odegrał do Basty, który nie zdołał pokonać bramkarza.

• Dośrodkowanie Reissa z prawej strony bez problemu wyłapał bramkarz.

• Pierwsza zmiana w spotkaniu, przeciętnie grającego Piceluja zmienił Klatt.

• W odpowiedzi akcja Kolejarza, Chrapek zagrał do Kowalczyka, który uderzył obok bramki.

• Żółta kartka dla Bereszyńskiego za faul na Markowskim.

• Faulowany na lewym skrzydle Bereszyński, Wrzucał Reiss, ale łapie bez problemu Sobański.

• Po rzucie rożnym z pola karnego strzał zdołał oddać Bereszyński, ale nie trafił na bramkę.

• Dośrodkowanie z lewej strony w pole karne Kolejarza, piłka odbiła się od Cichego i o mało nie wpadła do własnej bramki. Tylko rzut rożny.

• Wrzutka Kowalczyka w pole karne do Gajtkowskiego, ale zawodnik Kolejarza nie zdołał oddać strzału.

• Początek drugiej połowy. Oba zespoły bez zmian.

• Koniec pierwszej połowy. Niespodziewanie to Kolejarz prowadzi do przerwy.

• Dośrodkowanie Kowalczyka z prawej strony, wydawałoby się że Mysiak wybije piłkę, ale przejął ją Wolański i w sytuacji sam na sam wpakował piłkę obok bramkarza.

• Kowalczyk próbował wyjść z akcją, ale długo czekał na kolegów, w końcu zobaczył wychodzącego Wolańskiego, ale zagrał mu za mocną piłkę.

• Sobieraj i Gajtkowski dostali żółte kartki za dyskusje.

• Dośrodkowanie Reissa z rzutu rożnego, próbował oddać strzał głową, ale nie trafił celnie.

• Więcej z gry ma wyraźnie Warta, która buduje dłużej ataki pozycyjne i częściej stara się strzelać, chociaż na razie bez wyraźnych efektów. Kolejarz rewanżuje się groźniejszymi kontratakami.

• Kowalczyk dostał dobrą piłkę w pole karne, ale miał problemy z przyjęciem i tylko wywalczył rzut rożny. Wrzucał piłkę Gajtkowski, ta spadła pod nogi Walęciaka, ale po jego strzale sparował piłkę Słowik i wybili ją obrońcy.

• Błąd Stefanika przy wyprowadzaniu piłki. Przejął ją Foszmańczyk, ale uderzył za mocno i piłka minęła bramkę.

• Ni to strzelał, ni to dośrodkowywał Mysiaka, ale pewnie wyłapał Sobański.

• Basta starł się z Sobierajem, zawodnik Warty chwilę leżał na murawie, ale już gotowy do gry.

• Basta wpadł w pole karne z prawej strony, padł po starciu z obrońcą, ale karnego nie było. Słuszna decyzja.

• Z około 16 metrów uderzał Kowalczyk, ale Słowik przeniósł piłkę nad poprzeczką. Po rzucie rożnym nie było zagrożenia.

• Dośrodkowanie Foszmańczyka z prawej strony na strzał głową zamienił Picejuk, ale piłka przeszła obok bramki.

• Rzut rożny z lewej strony boiska. Wrzucał Gajtkowski, strzelał głową Wolański, ale piłka przeszła lobem minimalnie ponad poprzeczką.

• Z prawej strony w pole karne wpadł Gajtkowski, ale nie utrzymał piłki w polu i od bramki zacznie Słowik.

• Lewą stroną poszedł Walęciak, odegrał do Kowalczyka, który uderzył zza pola karnego, ale piłka przeszła ponad bramką.

• Stefanik odzyskuje piłkę wślizgiem, odegrał do Kowalczyka, który dryblował kilkadziesiąt metrów, ale przegrał pojedynek z obrońcą.

• Gospodarze grają dziś w kompletach strojów a'la Aston Villa - bordowo-niebieskich, Warta w zielonych koszulkach, białych spodenkach.

• Gra na razie w środku w polu, zespoły nie oddały kolejnych strzałów. Przewagę w posiadaniu piłki ma Kolejarz, ale nic z tego nie wynika.

• Rzut rożny dla Kolejorza i od razu dobra okazja. Wrzucał piłkę Gajtkowski, a tuż obok słupka uderzył Cichy.

• Początek spotkania.

• Kibiców dzisiaj na trybunach garstka, około 100. Pogoda bardzo dobra, idealne warunki do gry.

• Znamy już składy obu zespołów. Na ławce gospodarzy: Zarychta, Bocian, Cebula, Gryźlak, Nitkiewicz, Rupa i Szufryn. Rezerwowymi Warty są: Radlński, Kosznik, Klatt, Jakóbowski, Grzeszczyk, Giel i Bartkowiak.

• Witamy w relacji ze spotkania w Stróżach, gdzie walczący jeszcze o miejsce w czołówce Kolejarz podejmuje Wartę Poznań.