Kolejarz Stróże

0

Zawisza Bydgoszcz

0

• Koniec meczu w Stróżach. Spotkanie mogło zakończyć się wygraną zarówno Kolejarza jak i Zawiszy, wynik jak najbardziej sprawiedliwy.

• Rzut rożny dla kolejarza bez zagrożenia dla bramki gości.

• Sędzia dolicza 3 minuty.

• Żółta kartka za dyskusje z arbitrem. Sędzia przestał panować nad meczem.

• Bezsensowna decyzja arbitra czerwona kartka dla Niane po symulacji faulu piłkarza Zawiszy.

• Mecz z ciekawego widowiska stał się bardzo nudny.

• Faul w okolicach pola karnego dla Kolejarza. Po dośrodkowaniu strzela Zawiślan, ale bardzo niecelnie.

• Zmiana w drużynie Kolejarza.

• Zmiana w drużynie gości.

• żółta kartka

• Po akcji Kowalczyka piłka mija o centymetry bramkę gości!!! Po raz kolejny niebezpieczna akcja dla Kolejarza.

• Niebezpieczne uderzenie Błąd-a z pierwszej piłki. Pewnie broni Lisak.

• Zmiana w drużynie Zawiszy

• Rzut rożny dla Kolejarza. Piłkę wybija Zawadzki. Piłkę nieczysto uderza gracz Kolejarza

• Sędzia upomina trenera Kubota za dyskusje.

• Okres bardzo niedokładniej gry drużyn.

• Piłkarze są bardzo zmęczeni w Stróżach dzisiaj jest około 30 st, szybkie tempo meczu z pierwszej połowy daje się zauważyć w grze piłkarzy.

• Rzut rożny dla piłkarzy z Bydgoszczy kolejny raz krótkie rozegranie bez rezultatu i większego zagrożenia.

• Faul w okolicach 30 m od bramki piłkę z główki uderzył Stefanik wprost w bramkarza

• W drużynie Kolejarza następuje zmiana.

• Bardzo ładny rajd Vahan-a jednakże w najbardziej istotnym momencie zawodnik Zawiszy się pogubił i wybił piłke poza linię bramkową.

• Po bardzo ładnym długim krzyżowym podaniu piłkę dostał obrońca Zawiszy i uderzył w boczną siatkę.

• Mecz zwolnił czyżby piłkarzom już brakowało sił?

• Kowalczyk trzymany w polu karnym za koszulkę uderza bardzo słabo. Sędzia jednak nie wskazuje na 11m.

• Konrad Cebula sfaulowany w środku boiska.

• Sędzia rozpoczyna drugą połowę spotkania, być może tym razem będzie ona należała do napastników, a nie do bramkarzy.

• Trener Sandecji Nowy Sącz jest obecny na trybunach w Stróżach.

• Rzut rożny bez zagrożenia, sędzia kończy pierwszą połowę.

• Rzut rożny dla Kolejarza. Wszyscy piłkarze podchodzą w pole karne Zawiszy. W sytuacji sam na sam Vahan nie strzela!!!! Rzut rożny dla zawiszy sędzia nie kończy spotkania!

• Rzut rożny dla Zawiszy. Piłkę wybija Walęciak, ktory przy wybiciu został sfaulowany, ale już wszystko w porządku i piłkę za chwilę wybije Lisak. Sędzia dolicza 1 minutę do czasu gry.

• Piękna trójkowa akcja Kolejarza zakończona wybiciem na rzut rożny przez piłkarza Zawiszy. Wykonanie rożnego mogło się podobać po przepuszczeniu piłki pod nogami zawodników Kolejarza Cebula nie trafił czysto w piłkę, gdyby jednak mu się to udało mogło być 1:0

• Żółta kartka dla Skrzyńskiego za dyskusje z arbitrem.

• Trener Kubot nerwowo chodzi wzdłuż linii i krzyczy użwając niecenzuralnych słów. Czyżby trener spodziewał się innej drużyny w Stróżach niż ta, którą zostawił.

• Mecz w Stróżach na pewno nie może znudzić kibicom wiele akcji, kontr oraz szybka gra!

• Kowalczyk w zespole Kolejarza nie może się odnaleźć traci wiele piłek, które mogłby stanowić zagrożenie dla bramki gości. Po faulu na piłkarzu gości zawodnicy Zawiszy ustawiają piłkę na 20m. bardzo niebezpieczne uderzenie wybronione przez Lisaka!

• Strzał z połowy boiska, który mógłby wpaść gdyby słońce oślepiło Lisaka, jednakże uderzenie poszybowało ponad bramką.

• Martins Ekwueme o własnych siłach opuszcza boisku, prawdopodobnie nic groźnego się mu nie stało.

• Niebezpieczny faul Niane na czarnoskórym piłkarzu gości., któremu udzielana jest pomoc medyczna.

• W sytuacji sam na sam Błąd. Lisak jednak pewnie broni! Dzisiaj możemy zauważyć bardzo dobrą grę bramkarzy!

• Kibice Zawiszy rozpoczeli doping.

• Bardzo nieładne zachowanie piłkarza gości, który odepchnął Stefanika uprzednio go faulując. Mocny strzał Niane obroniony pewnie przez bramkarza gości.

• Kibice gości nie zaczeli jeszcze dopingu swojej drużyny, natomiast kibice Kolejarza śpiewają od samego początku.

• Śmieszna sytuacja w Stróżach. Śedzia pokazał rękę ale w drugą stronę, zawodnik gości przyznał się iż to on zagrał ręką, a sędzia mało co nie ukarał protestujących zawodników Kolejarza. Na szczęście po konsultacjach sędzia zadecydował poprawnie. Z ręki uderzał Cichy i silnym uderzeniem prawie pokonał bramkarza gości, który się dzisiaj prezentuje znakomicie!

• Kolejna niebezpieczna akcja Kolejarza po podaniu Kowalczyka Cebula przepuścił piłkę i mineła ona o centymetry bramkę Zawiszy

• W sytuacji sam na sam zawodnik Zawiszy trafia w bramkarza. 20 s później w sytuacji sam na sam zawodnik kolejarza Cebula robi dokładnie to samo!!!

• Niane kolejny raz bardzo dobrze przechwytuję piłkę. Dzisiaj jest pewnym punktem drużyny Kolejarza.

• Kolejna bramkowa sytuacja z 2 m Charpek trafia w głowę obrońcy Zawiszy!!

• Piękne uderzenie Wolańskiego bramkarz gości cudem wyciąga piłkę!!

• Błąd Niane, piłkarze Zawiszy przejeli piłkę, ale obrońcy Kolejarza zażegnali niebezpieczeństwo.

• Bardzo słabe uderzenie Michała Chrapka.

• Zamieszanie w polu karnym Kolejarza, ale obrońcy w porę wybijają piłkę.

• Patryk Klofik po wybiciu Niane leży na boisku. Piłkarze gości wybijają piłkę, Kolejarz w stylu fair-play oddaje footbalówkę.

• Faul zawodnika Zawiszy, który powinien skończyć się żółtą kartką. Markowski ustawia piłkę na 20 m. Prawdopodobne ebędzie bezpośrednie uderzenie na bramkę. Strzał w środek bramki. Bramkarz Zawiszy pewnie łapie piłkę.

• Kibice Kolejarza śpiewają nazwisko byłego trenera Kolejarza - Janusza Kubota.

• Kibice gości nadal nie są wpuszczani do klatki.

• Strzał Witolda Cichego z 30m. Bez zagrożenia.

• Rzut rożny dla piłkarzy Zawiszy po błędzie Szufryna. Corner rozegrany krótko bez żadnego zagrożenia dla bramki gości.

• Wybicie obrońców Zawiszy i faul na piłkarzu Zawiszy na środku boiska.

• Sędzia rozpoczął spotkanie. Faul Zawiszy w okolicach 16 m.

• Kibicie gospodarzy zaczynają doping. Natomiast kibice Zawiszy nie są jeszcze wpuszczani do klatki. Policja wraz z ochroną szczegółowo ich kontrolują. Aplauz publiczności dla Dariusza Walenciaka, który rozgrywa 100 mecz w barwach KS.

• Szykuje się dzisiaj ciekawe widowisko w Stróżach, kibice gospodarzy zmobilizowali się i przygotowali doping. Kibicie z Bydgoszczy przyjeżdżając już śpiewali w autokarze. Tak więc szykuje się ciekawa oprawa meczu tak rzadko spotykana w Stróżach. Zainteresowanie mediów meczem jest również bardzo duże. Oby spotkanie, które odbędzie się za chwilę stało na wysokim poziomie godnym obydwu drużyn.

• W Stróżach rozbrzmiewa już tradycyjna melodia z filmu "Janosik" piłkarze obydwu drużyn wychodzą na murawę.

• Drużyny Kolejarza oraz Zawiszy rozgrzewają się na murawie boiska. Drużyna Kolejarza w strojach biało-czerwonych, natomiast goście w strojach niebiesko-czarnych.

• Do Stróż właśnie przyjechały dwa autokary z kibicami gości.

• - Musimy zagrać bardzo skoncentrowani, bo Zawisza to jest zespół, którego pozycja w tabeli specjalnie nie może dziwić - mówi przed meczem trener Kolejarza Przemysław Cecherz.

• Jakie składy przewidujemy na ten mecz? Kolejarz: Lisak - Cichy, Szufryn, Markowski, Borovicanin - Cebula, Niane, Zawadzki, Chrapek, Zawiślak - Kowalczyk. Zawisza: Witan - Ilków-Gołąb, Jankowski, Skrzyński, Cuper - Gevorgyan, Ekwueme, Zawistowski, Klofik, Błąd - Wójcicki. Na kogo rzeczywiście postawią trenerzy - o tym poinformujemy was około pół godziny przed meczem.

• Do Stróż wraca dziś trener Janusz Kubot, który utrzymał Kolejarza w 1. lidze. Zobaczymy jak zostanie tu przywitany.

• Mecz Kolejarza z liderującą Zawiszą zakończy ósmą kolejkę 1. ligi. Zawisza przyjechał do Stróż po zwycięstwo, ale Kolejarz łatwy skóry nie sprzeda. Zapraszamy na relację live