Korona Kielce

1

Legia Warszawa

0

• Koniec spotkania. Korona po bardzo dobrym meczu w pierwszej i dobrym w drugiej połowie zasłużenie pokonuje słabo dziś dysponowaną drużynę warszawskiej Legii. Marzenie Legii o fotelu lidera trzeba więc odłożyć do minimum następnej kolejki. Za uwagę dziękują Paweł Zatorski i Iwona Kasak. Zapraszamy na kolejne relacje.

• Kartka dla bramkarza gospodarzy za opóźnianie gry.

• Arbiter dolicza dodatkowe 4 minuty!

• Ostatnia minuta meczu rozpoczęta, już tylko chwila dzieli Koronę od upragnionego zwycięstwa.

• Strzał na wiwat Komorowskiego.

• Cała drużyna Korony niemalże we własnym polu karnym. Legia w natarciu.

• Cały stadion na stojąco śledzi ostatnie minuty spotkania, mimo jednej bramki dość dobre spotkanie w Kielcach.

• Kiks Kijanskasa i rożny dla gości.

• Plac gry opuszcza strzelec jak dotąd jedynej bramki Maciej Korzym. Na boisko wbiega popularny "Łysy". Witany przez kibiców gromkimi brawami.

• Kolejna kartka dla piłkarza Legii.

• Ostatnia zmiana w Legii, na murawie pojawia się Jakub Kosecki.

• Bardzo niedokładne zagranie Lecha, kibice w Kielcach domagają się zmiany powrotnej...

• Niespełna kwadrans do zakończenia spotkania, Legia co prawda atakuje jednak nie stworzyła sobie dogodnej sytuacji, kontrolująca przebieg gry Korona, będzie coraz częściej spoglądać na boiskowy zegar. Czy gospodarze zdołają wytrzymać napór legionistów przekonamy się niebawem.

• Ljuboja ze spalonego uderza ponad bramką gospodarzy.

• Dobre dośrodkowanie aktywnego Jovanovića, jednak obrońcy Legii na miejscu.

• Legia wciąż utrzymuje się przy piłce, Korona zepchnięta na własną połowę.

• Dośrodkowanie Wolskiego zatrzymane przez Malarczyka. Rzut rożny dla Legii.

• Plac gry opuszcza Lenartowski, druga zmiana w Koronie

• Zła interwencja Vukovića, piłka dla Legii

• Znakomita sytuacja Korony , piłka po strzale Lenartowskiego minimalnie mija słupek bramki Kuciaka.

• Spokojniejszy fragment gry, mało groźnych akcji z obu stron.

• Kolejny raz uderzał Jovanović, pomocnik Korony bardzo aktywny w dzisiejszym spotkaniu.

• Rybus czysto powstrzymywany przez Kijanskasa.

• Mocny strzał Wolskiego, mija bramkę Małkowskiego.

• Zmiana również w Legii, na placu gry pojawia się młody Rafał Wolski

• Na murawie pojawił się Jacek Kiełb zastępując Kamila Kuzerę.

• Od początku drugiej części meczu to Legia jest stroną przeważającą i co chwila swoimi akcjami zagraża bramce Małkowskiego. Korona skupiła się na obronie i skutecznym rozbijaniu ataków gości.

• Lisowski mądrze do Małkowskiego i od bramki bramkarz Kielczan.

• Bardzo dobre czyste wejście Kuzery.

• Dobra akcja Jovanovića w polu karnym Legii, jednak z dużego zamieszania pod bramką nic nie wyniknęło.

• Pierwsza próba strzału w wykonaniu Janusza Gola, wysoko ponad bramką Małkowskiego.

• Drugą odsłonę rozpoczynają goście

• Jednej zmiany dokonał w przerwie Maciej Skorża.

• Piłkarze Legii już na murawie, czekamy na gospodarzy i rozpoczynamy drugą część gry.

• Przypominamy, że relacje live z tego meczu możecie śledzić też w naszej nowej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]

• Arbiter kończy pierwszą część gry po której Korona zasłużenie prowadzi z nie pokazującą nic specjalnego Legią.

• Strzał Wawrzyniaka kilka metrów nad bramką bezrobotnego póki co Małkowskiego.

• Jovanović zdaniem arbitra fauluje Borysiuka.

• Arbiter dolicza dodatkowe 2 minuty.

• Rozpoczyna się ostatnia regulaminowa minuta pierwszej części gry. Przy piłce Korona.

• Próba przerzutu akcji Korony na prawą stronę powstrzymana przez Wawrzyniaka.

• Vrdoljak fauluje Jovanovića

• Strzał Lisowskiego z 25 metra mija bramkę Kuciaka.

• Rzut wolny dla Korony wykonuje Vuković , jednak nie wynika z niego zagrożenie dla bramkarza Legii.

• Po stracie gola piłkarze Legii przejęli inicjatywę i to oni stwarzają teraz kolejne sytuacje. Korona skutecznie broni tych i akcji i dalej realizuje przedmeczowe założenia.

• Rybus strzela prosto w mur, piłka z autu dla gości.

• Zawodnik Korony ukarany kartką za komentowanie decyzji arbitra, po faula Malarczyka rzut wolny dla Legii.

• Stano przytomnie zatrzymuje akcję ofensywną Legii.

• Kieleccy Kibice na stojąco dopingują swoich ulubieńców.

• Korona nadal w ataku, Legia wyraźnie zaskoczona dotychczasową postawą podopiecznych trenera Ojrzyńskiego.

• Dobra akcja Korony i udokumentowanie jej bramką ! Dobrym strzałem główką popisał się Maciej Korzym i Korona prowadzi 1:0.

• Kolejny raz znakomitej okazji nie wykorzystał Korzym, jęk zawodu na trybunach.

• Zawodnik Legii zbyt agresywnie atakował Małkowskiego w polu bramkowym.

• Kartka dla Pavola Stano i rzut wolny dla Legii z narożnika pola karnego.

• Pierwszy kwadrans spotkania minął pod znakiem aktywnej gry Korony. Legia uważnie rozbija każdy atak gospodarzy i próbuje swojego szczęścia w kontratakach. Tempo meczu powinno zadowolić kibiców na stadionie Korony, którzy mimo niskiej temperatury licznie pojawili się na trybunach. Spotkanie ogląda również liczna grupa fanów Legii.

• Korzym na minimalnym spalonym.

• Radović faulowany , rzut wolny dla Legii z 30 metra.

• Tym razem Joavanović próbował zaskoczyć Kuciaka strzałem z ok 35 metrów.

• Fatalnie z piłką minął się Korzym po idealnym zagraniu Sobolewskiego, bardzo dobra akcja Korony.

• Pierwszy strzał Legii , próbował Rybus.

• Kartka dla Kucharczyka za brzydki faul na Lisowskim

• Rzut rożny dla Korony.

• Z większym zaangażowaniem spotkanie rozpoczęli zawodnicy Korony. Póki co Legia skupiła się na defensywie.

• Pierwsza akcja Korony i skuteczna interwencja Jędrzejczyka.

• Spotkanie rozpoczynają gospodarze

• Obie jedenastki już na murawie. Za moment zaczynamy mecz!

• Już za moment na kieleckiej murawie pojawią się piłkarze obu drużyn. Ciekawe jak zacznie ten mecz Legia,która w przypadku zwycięstwa zajmie fotel lidera. Kibice w Kielcach mają nadzieję, że mocno przebudowana linia obrony ich ulubieńców zda egzamin i Korona mecz zakończy bez straty gola.

• Znamy już składy obu zespołów. Na ławce rezerwowych Korony Wojciech Małecki, Jacek Kiełb, Grzegorz Lech, Łukasz Maliszewski, Bartosz Papka, Michał Zieliński i Piotr Gawęcki. Rezerwowymi Legii są dziś Wojciech Skaba, Janusz Gol, Inaki Astiz, Jakub Kosecki, Jakub Rzeźniczak, Rafał Wolski i Moshe Ohayon.

• Witamy w relacji ze spotkania, w którym Korona Kielce podejmie wicelidera, Legię Warszawa. Goście z pewnością będą chcieli zgarnąć komplet punktów, ponieważ dzięki wczorajszemu potknięciu Śląska, zwycięstwo zapewni warszawianom fotel lidera.