Korona Kielce

3

ŁKS Łódź

0

• Koniec meczu! Efektowne zwycięstwo Korony 3:0. Zapraszamy na relację live z drugiego meczu obu zespołów o godzinie 17.

• Maliszewski zmienia Gawęckiego w Koronie.

• Bardzo dobre uderzenie z rzutu wolnego Pruchnika. Zabrakło mu centymetrów do celu.

• Fatalny błąd Olszewskiego! Piotr Malarczyk w polu karnym oddał strzał, a źle zachował się bramkarz ŁKS. Już jest 3:0.

• Miśkiewicz zmienia Małkowskiego w Koronie.

• Na boisku przerwa na uzupełnienie płynów.

• Cebula zmienia Lenartowskiego w Koronie.

• Babić znów zmarnował dobrą okazję. Tym razem niecelnie główkował.

• Dobra próba uderzenia z dystansu Radosława Pruchnika. Broni Małkowski z kłopotami.

• Kolejna zmarnowana sytuacja w tym meczu przez Ivana Babicia. Dostał dobrą piłkę, ale nie trafił.

• Dobrze w drużynie Korony gra dzisiaj Mateusz Janiec, 19-letni pomocnik, który do tej pory występował w drużynie "młodej" Korony.

• Zaczyna się druga połowa. Korona bez zmian.

• Koniec pierwszej połowy. Korona prowadzi 2:0.

• Kolejna dobra akcja godpodarzy. Po podaniu Jańca strzelał Gawęcki, ale tym razem bramkarz ŁKS nie dał się zaskoczyć.

• Gol dla Korony! 2:0. Strzelcem bramki Grzegorz Lech. Asytsę po dobrej akcji całego zespołu zalicza Gawęcki.

• Olszewski znakomicie broni strzał Michałka, którego wcześniej świetnie obsłużył Mateusz Janiec.

• Jest dziś bardzo ciepło, więc piłkarze zrobili sobie krótką przerwę na picie. Po świetnym pierwszym kwadransie meczu, od kilku minut tempo meczu spadło.

• Radosław Pruchnik zmarnował idealną sytuację na wyrónanie, nie trafiając w piłkę.

• Po dobrym zagraniu Mateusza Jańca głową uderzał Michał Michałek, ale obronił Olszewski.

• GOL dla Korony! Artur Lenartowski dobił strzał Malarczyka, który chwilę wcześniej trafił w słupek.

• Testowany przez ŁKS chorwacki napastnik Ivan Babić już w 2 minucie stanął przed szansą. Ale za mocno wypuścił sobie piłkę w polu karnym.

• Piłkarze Korony rozpoczęli pierwszą połowę.

• Skład ŁKS Łódź: Olszewski - Babić, Hristov, Kaczmarek, Kosiec, Kubicki, Kulpaka, Pawlak, Pruchnik, Romańczuk, Wojtczak

• Skład Korony Kielce: Małkowski - Lenart, Malarczyk, Kiercz, Lisowski - Michałek, Lenartowski, Lech, Janiec - Gawęcki, Cichos