ŁKS Łódź

1

1 2 połowa

• Koniec meczu.

• Bramka dla Korony! Vuković wyprowadza Koronę na prowadzenie strzałem zza pola karnego!

• Maliszewski za Zielińskiego na boisku a pozostali piłkarze uzupełniają płyny

• Zieliński miał 100% sytuację na gola ale będąc sam przed bramkarzem trafił prosto w golkipera!!

• Mamy wyrównanie: Smoliński doszedł do wycofanej przez jednego z kolegów piłki i plasowanym uderzeniem doprowadził do wyrównania.

• Mięciel z Saganowskim próbowali rozklepać obronę Korony ale młody bramkarz Kielczan zatrzymał dwójkę doświadczonych napastników.

• Pierwsze minuty drugiej części wyrównana gra. Szarża Stefańczyka została zatrzymana a Jakub Bąk źle uderzył piłkę

• .Za Pawła Kala na boisko wszedł Artur Cebula w drużynie Korony Kielce

• Po pierwszej połowie Korona zasłużenie prowadzi z ŁKS 1:0.

• Maciej Korzym dwukrotnie przed szansą na bramkę. Raz zablokowali go obrońcy za drugim razem zatrzymał bramkarz.

• Gollll!!! Korzym zdobywa pierwszą bramkę w tym spotkaniu !

• Vuković z wolnego czy chwilę wcześniej Zieliński przed szansą na gola dla gości. Mocniejszy personalnie skład Korony jak poradzi sobie z Łodzianami. Przypomnijmy, że o 14. Korona pewnie pokonała ŁKS 3:0

• Pierwsze 15 minut to przewaga Korony - swoje okazje mieli Sobolewski oraz Korzym

• Skład ŁKS Waśkow - Stefańczyk, Adamski, Klepczarek, Kłus - Woźniak, Nowak, Bykowski, Smoliński - Saganowski, Mięciel

• Skład Korony: Małecki - Kuzera, Stano, Kijanskas, Kal - Bąk, Vuković, Jovanović, Sobolewski - Zieliński, Korzym

• Mecz zostanie rozegrany na Arenie Kielce. Czy beniaminek Ekstraklasy zrewanżuje się drużynie Leszka Ojrzyńskiego?? W jakich składach zagrają oba zespoły?

• W pierwszym meczu pomiędzy Koroną a ŁKS Kielczanie wygrali wysoko. Jak będzie w drugim dziś spotkaniu??

Relację przeprowadzimy za oficjalną stroną klubu - początek już o 17.