2

• Koniec spotkania. ŁKS pokonuje słabo dysponowaną Koronę i odbija się od dna ligowej tabeli. Kryzys w Kielcach trwa więc dalej. Za uwagę dziękują Paweł Zatorski i Iwona Kasak .

• Dariusz Kłus dobija bezradną Koronę. 0:2

• Jedna z ostatnich szans Korony, rzut rożny dla gospodarzy.

• W wyniku dużych przerw w grze spowodowanych "kontuzjami" piłkarzy ŁKS-u sędzia dolicza 5 dodatkowych minut.

• Strzał Vukovića z linii pola karnego minimalnie nad bramką Velimirovića.

• Nerwowa końcówka meczu w Kielcach , duże zamieszanie w łódzkim polu karnym .

• Kolejna zmiana w drużynie ŁKS-u

• Kartka dla eks koroniarza, Marcina Kaczmarka.

• Pierwsza zmiana w drużynie Probierza, boisko opuszcza Szałachowski.

• Ostatnia zmiana w Koronie, na murawie pojawia się Bartosz Papka.

• Przed idealną okazją Korzym i tylko jęk zawodu na Kieleckich trybunach.

• Kartka dla bramkarza ŁKS-u za opóźnianie wznowienia gry. ŁKS zaczął wyraźnie"grać na czas".

• Kiełb uderza z 30 metrów, zbyt lekko i niecelnie żeby zmienić wynik spotkania.

• Kartka dla Stano za faul na Kaczmarku.

• Szybka reakcja Ojrzyńskiego , plac gry opuszcza słabo dysponowany Lech, jego miejsce zajmuje Michał Zieliński.

• Niewiele czasu pozostało gospodarzom na wyrównanie wyniku spotkania. Tak więc w Kielcach zanosi się na niespodziankę.

• Nieudana interwencja Kijanskasa i rzut rożny dla gości.

• Gol dla gości!. Szybki atak ŁKS-u dośrodkowane Szałachowskiego i Saganowski pokonuje bramkarza Korony. 0:1.

• Hernani w polu karnym Łodzian, czyżby bramki w tym meczu mieli strzelać obrońcy?

• Kolejna kartka dla gracza ŁKS-u.

• Interwencja medyków potrzebna zawodnikom ŁKS-u i Korony, obaj piłkarze leżą na murawie.

• Niepewna interwencja Małkowskiego, rzut z autu dla ŁKS-u

• Sobolewski traci piłkę w polu karnym ŁKS-u.

• Stano wybija na rzut rożny , jeden z nielicznych ataków gości.

• Arbiter uspokaja trenerów obu zespołów.

• Gra się zaostrza kolejna kartka tym razem dla zawodnika ŁKS-u.

• Dobry pomysł Stano, jednak obrońcy blokują strzał zawodnika Korony, rzut rożny dla gospodarzy.

• Rzut wolny dla Korony z ok 25 metrów po faulu na Kuzerze.

• Rajd Kiełba prawą stroną boiska, kielecki piłkarz zatrzymany przed polem karnym gości.

• Kontratak ŁKS-u przerwany interwencją Hernaniego.

• Na trybunach w Kielcach zasiada dziś 8180 kibiców, w tym liczna grupa sympatyków z Łodzi.

• Korona bliska szczęścia, skutecznie piąstkuje Velimirović.

• Mocne uderzenie Kiełba, jednak bardzo niecelne.

• Uderzenie głową Saganowskiego.

• "Pajace, pajace" takimi okrzykami rozpoczynamy drugą część gry. Rozpoczynają gospodarze.

• Opóźnia się rozpoczęcie drugiej części gry. Piłkarze ŁKS-u nie wychodzą z szatni. Gwizdy rozległy się na trybunach.

• Koniec pierwszej niestety niezbyt emocjonującej części gry. Miejmy nadzieję, że druga odsłona przyniesie bramki.

• Dość nietypowa zmiana w Korona, tuż przed przerwą boisko opuszcza Jovanović.

• Lech uderza wprost w bramkarza ŁKS-u

• Arbiter dolicza dwie dodatkowe minuty.

• Lisowski przed idealną okazją, nie trafia w pustą bramkę z odległości 4 metrów!

• Na chwilę przed końcem połowy z boiska wieje nudą, obie drużyny najchętniej udałyby się do szatni.

• Kolejna kartka dla zawodnika ŁKS-u.

• Strzał na wiwat Szałachowskiego.

• Mladen Kascelan leży na murawie, chwilowa przerwa w grze.

• Obraz gry uległ zmianie, w tym momencie to Korona częściej atakuje, a ŁKS nastawił się na kontrataki. Dużo jest też gry w środkowej strefie boiska.

• Kolejna kontrowersyjna decyzja arbitra, dokładność Pana Borskiego nie przypada do gustu trenerom obu zespołów.

• Dobrze zapowiadająca się akcja Korzyma przerwana wybiciem piłki na aut.

• Kartka dla Vukovića, za faul na Saganowskim.

• Kolejne niedokładne zagranie w trakcie akcji Korony, piłkę przejmuje ŁKS.

• Doskonały strzał Vukovića, obroniony przez bramkarza gości, chwilę wcześniej kartką ukarany Kłus za opóźnianie gry.

• Okazja dla Korony, rzut wolny z narożnika pola karnego.

• Lech minimalnie nad bramką Velimirovića.

• Kolejny korner dla gospodarzy.

• Fragment rwanej gry w środku boiska, brak precyzji w poczynaniu obu drużyn.

• Kolejny raz przy piłce w polu karnym Korony Saganowski otoczony przez kieleckich defensorów .

• Pierwszy kwadrans meczu upłynął pod znakiem aktywnej gry drużyny ŁKS-u, to goście stworzyli sobie dwie groźne sytuacje i są stroną przeważającą. Gospodarze spokojnie czekają na rozwój wydarzeń i skutecznie przeszkadzają gościom.

• Reprymenda od sędziego skierowana do Vukovića, tym razem bez kartki.

• Kolejny korner dla Korony po akcji Korzyma.

• Rzut rożny dla gospodarzy, kolejny niecelny strzał tym razem uderzał Lech.

• Strzał Pruchnika zablokowany przez Stano.

• Odpowiedz Korony i silne uderzenia Kiełba.

• Przed idealną sytuacją Saganowski, główkuje jednak wprost w Małkowskiego.

• Rzut rożny dla gości, po strzale Saganowskiego.

• Pierwsza groźna akcja ŁKS-u , Mięciel wdarł się pośród kieleckich obrońców.

• Niepewna interwencja Pruchnika i z autu rozpocznie Korona.

• Dośrodkowanie do Korzyma jednak piłka w rękach Velimirovića.

• Zatrzymana pierwsza akcja ŁKS-u i szybki atak Korony zatrzymany faulem.

• Rozpoczynają goście z Łodzi.

• Ogłuszający doping kibiców i zawodnicy już na murawie. Za chwilę rozpoczynamy spotkanie.

• Na ławce rezerwowych Korony zasiadają: Wojciech Małecki, Paweł Kal, Kamil Kuzera, Artur Lenartowski, Piotr Malarczyk, Michał Zieliński, Bartosz Papka. Do dyspozycji trenera Probierza pozostają : Adrian Olszewski, Artur Gieraga, Marcin Adamski, Szymon Salski, Tomasz Nowak, Marcin Smoliński oraz Maciej Bykowski.

• Już za moment na murawie pojawią się zawodnicy obu drużyn. Na trybunach w Kielcach pojawiła się duża grupa sympatyków ŁKS-u.

• Korona natomiast po znakomitym początku rozgrywek w dwóch ostatnich meczach złapała "zadyszkę" i nie zdobyła nawet punktu. Nastroje w obozie Leszka Ojrzyńskiego są zatem bojowe. W trakcie przedmeczowej konferencji trener powiedział, że "mimo problemów drużyna chce przypomnieć sobie chwile radości".

• Drużyna ŁKS-u po bardzo słabym początku sezonu w ostatnich meczach odbiła się od dna i prezentuje coraz lepszą formę. O dobrej dyspozycji podopiecznych trenera Michała Probierza świadczyć może choćby wygrana z Widzewem w ostatnich derbach Łodzi.

• Witamy w relacji na żywo z pierwszego niedzielnego spotkania Ekstraklasy. Na Arenie Kielc, Korona podejmuje ŁKS Łódź.