Korona Kielce 2 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Korona Kielce

2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

1

• Korona zatem cieszy się z pierwszego zwycięstwa w obecnym sezonie. Podbeskidzie mimo ambitnej postawy przegrywa dziś w Kielcach i dalej pozostaje bez wygranej. Dziękujemy za uwagę zapraszamy na kolejne relacje z Areny Kielc.

• Koniec spotkania! Korona wygrywa po dobrym spotkaniu z Podbeskidziem 2:1 i tym samym zdobywa pierwszy komplet punktów w obecnych rozgrywkach.

• Indywidualnie Jovanović, jednak bez porozumienia z Sobolewskim.

• Lenartowski trzymany za koszulkę w narożniku boiska traci piłkę. rozpoczyna Podbeskidzie.

• Własnie rozpoczynamy 4 dodatkowe minuty doliczone przez arbitra, ależ emocje w Kielcach!

• Kartka za brutalny faul na Kijanskasie.

• Napór Podbeskidzia trwa, Korona co chwilę groźnie kontratakuje czy zawodnikom starczy czasu na zmianę rezultatu przekonamy się za kilka minut.

• Ostatnia zmiana w Koronie, na boisko wbiega Kijanskas, plac gry opuszcza Sierpina.

• Korner dla Korony, wykonuje Jovanović

• Lisowski "zdejmuje" piłkę z głowy Adamkowi i dalej bez zmiany rezultatu.

• Złe dośrodkowanie i okazji do kontry dla Korony.

• Ostatnie dziesięć minut rozpoczęte, Podbeskidzie dalej w ataku na bramkę Małkowskiego.

• Faul na Janocie w środkowej strefie boiska, kartka dla zawodnika Podbeskidzia.

• Sierpina marnuje idealną okazję! trzech zawodników Korony znalazło się sam na sam z Zajacem , Sierpina wybrał strzał prosto w bramkarza... dalej 2:1.

• Kolejna kartka dla zawodnika gospodarzy, tym razem ukarany Jovanović.

• Akcja Sobolewskiego zatrzymana przez Komana.

• Festiwal zmian trwa dalej, w miejsce Żewłakowa wchodzi Michał Janota.

• Korona usiłowała szybko odpowiedzieć na trafienie Chmiela, jednak strzał Jovanovića nad bramką Zajaca.

• Trzy minuty wcześniej ostatnią zmianę wykorzystał trener gości. Na placu gry pojawił się Piotr Malinowski.

• Podbeskidzie zdobywa bramkę kontaktową!

• Bliski szczęścia Adamek , ofiarna acz skuteczna interwencja Małkowskiego, który wybija piłkę na rzut rożny.

• Pierwsza zmiana w kieleckim zespole , miejsce strzelca bramki Korzyma zajmie Kamil Kuzera.

• Dobra okazja Podbeskidzia i pewna interwencja Małkowskiego.

• Na stratę gola zmianą reaguje trener Podbeskidzia. Plac gry opuszcza Ziajka jego miejsce zajmie Pawela.

• Fantastycznie do drużyny po przerwie spowodowanej kontuzją powrócił Maciej Korzym, który zdobył drugą bramkę dla Korony. Po ograniu obrońcy znalazł się on sam na sam z Zajacem i tej okazji nie zmarnował. Korona pewnie podwyższa prowadzenie.

• Korona prowadzi już 2:0 !

• Od pierwszych minut drugiej połowy częściej przy piłce jest Podbeskidzie,Korona próbuje strzelać z dystansu. Jeśli goście odważniej zaatakują będziemy świadkami jeszcze lepszego sportowego widowiska. Oby tak było.

• Korzym wychodzi zwycięsko z pojedynku z trzema obrońcami gości, jednak przejmujący piłkę Sobolewski marnuje dogodną do zdobycia gola sytuację.

• Na trybunach w Kielcach zasiada dziś 6143 osoby, w tym kilkanaście osób z Bielska Białej, którzy przyglądają się poczynaniom swoich ulubieńców.

• Jednej zmiany dokonał w przerwie trener Kasperczyk, na placu gry pojawił się Kamil Adamek

• Goście rozpoczynają drugą połowę spotkania.

• Piłkarze Podbeskidzia już na murawie, czekamy na gospodarzy i rozpoczynamy drugą część meczu.

• W przerwie meczu miała miejsce uroczystość wręczenia pucharów dla drużyny 12 latków Korony Kielce, którzy w ostatnim czasie wywalczyli brązowe medale Mistrzostw Polski tej kategorii wiekowej.

• W tym momencie arbiter kończy pierwszą część gry. Korona prowadzi z Podbeskidziem 1:0.

• Cohen w pole karne, lecz Małkowski odprowadza piłkę wzrokiem za linię końcową.

• Do pierwszej części arbiter dolicza 2 minuty, wolny dla Podbeskidzia.

• Pierwsza kartka dla Podbeskidzia, ukarany Chmiel za faul na Jovanoviću.

• Jeszcze tylko dwie minuty potrwa pierwsza część spotkania, w której zespołem przeważającym i zasłużenie prowadzącym jest Korona. Podbeskidzie co prawda po stracie gola przeprowadziło kilka ataków, jednak to akcje gospodarzy były zdecydowanie bliżej bramkowego zakończenia.

• Skuteczna interwencja Jovanovića przerywa atak Podbeskidzia.

• kororna-podbeskidzie

• Decyzją arbitra ławkę trenerską musi opuścić trener bramkarzy Korony Maciej Szczęsny.

• Robert Demjan płaskim strzałem po ziemi bliski zdobycia bramki dla gości.

• Rzut wolny z ok. 20 metra dla Podbeskidzia po faulu Pavola Stano.

• Dośrodkowanie Jovanovića zablokowane, rożny dla Korony.

• Chwilowa przerwa w grze na murawie leży kontuzjowany Jovanović, służby medyczne udzielają mu pomocy.

• Faul , tym razem Chmiel przewraca Sobolewskiego w narożniku boiska.

• Decyzje arbitra Bartosza Frankowskiego wyraźnie nie podobają się miejscowym kibicom, tym razem nie odgwizdany faul Komana na Korzymie.

• Kolejna sytuacja Korony, tym razem na strzał z dystansu zdecydował się Sierpina.

• Kartka dla atakującego Lisowskiego, który zdaniem arbitra próbował wymusić rzut karny.

• Sam na sam z bramkarzem gości Lisowski.

• Zasłużona kartka dla Lenartowskiego za faul na Chmielu.

• Bardzo dobrze dla Korony rozpoczyna się to spotkanie, Podbeskidzie wydaje się być lekko zaskoczone przebiegiem spotkania.

• Doskonałe zagranie Sobolewskiego do znajdującego się w polu karnym Zewłakowa, który precyzyjnym strzałem nie daje szans bramkarzowi gości.

• Gol dla Korony!

• Pierwszy kwadrans spotkania upłynął pod znakiem przewagi Korony, która głównie prawą stroną za sprawą aktywnego Pawła Sobolewskiego próbuje znaleźć drogę do bramki Zajaca. Goście z Bielska skutecznie odpierają ataki gospodarzy co jakiś czas odpowiadając na nie kontratakiem.

• Ziajka fauluje Jovanovića i wolny dla Korony

• Lenartowski wygrywa pojedynek z Robertem Demjanem

• Aktywny Sobolewski znów przedziera się prawą stroną i kolejny rzut rożny dla gospodarzy.

• Kartką ukarany Paweł Golański za faul na Liranie Cohenie.

• Dośrodkowanie Sobolewskiego wprost w ręce Zajaca.

• Kolejny aut dla Korony na wysokości pola karnego.

• Dobra odpowiedź Króla i równie skuteczna interwencja kieleckich obrońców.

• Akcja prawą stroną boiska Sobolewski z Golańskim i obrońcy ratują się wybijając piłkę na aut.

• Skuteczna interwencja Lenartowskiego i grę wznowi Korona.

• Pierwszy rzut wolny w meczu dla zawodników Podbeskidzia z narożnika boiska.

• Rozpoczynają zawodnicy z Kielc.

• Piłkarze obu drużyn pojawiają się na murawie, już za moment rozpoczynamy spotkanie,które będzie jubileuszowe dla Pawła Golańskiego,który po raz setny zagra w barwach Korony.

• Póki co na stadionie w Kielcach niewielka liczba kibiców, miejmy nadzieję, że sympatycy żółto-czerwonych dotrą jeszcze na stadion i stworzą doskonałą atmosferę w trakcie spotkania z Podbeskidziem.

• Witam serdecznie z Areny Kielc gdzie za niespełna kwadrans rozpocznie się spotkanie drużyn walczących o pierwsze zwycięstwo w obecnych rozgrywkach.

• korona kielce

• Rezerwa Podbeskidzia: Bąk, Byrtek, Sacha, Malinowski, Adamek, Pawela, Nather

• Rezerwa Korony: Szlakotin, Kijanskas, Kuzera, Lech, Janota, Foszmańczyk, Zieliński

• Korona Kielce, tydzień temu zdobyła pierwszy punkt w sezonie, remisując z Ruchem Chorzów,1:1. Podobny wynik padł w Bielsku, gdzie miejscowe Podbeskidzie, kończąc mecz w ''9'' zremisowało z mistrzem Polski, również 1:1.

• Za dokładnie godzinę, na przeciwko siebie, staną zawodnicy drużyn, które jeszcze w tym sezonie nie odniosły zwycięstwa. Na przedmeczowych konferencjach prasowych, trenerzy oraz piłkarze obu ekip zapewniali, że będzie to mecz walki. Czy Korona i Podbeskidzie, które rozpoczną piątą kolejkę T-Mobile Ekstraklasy, stworzą widowisko, które swoim poziomem, chociaż na chwilę pozostawi w cieniu, dzisiejszy mecz derbowy w Warszawie?