• Nieuznana bramka dla Korony. Bramkarz Pogoni był faulowany w polu bramkowym

• Janota do Żewłakowa, jednak ten szesnastym metrze nie zdołał przyjąć śliskiej piłki

• Kontra ''Portowców'', Lisowski przerywa akcje gości

• Korona nadal przy piłce. Cała drużyna Pogoni na własnej połowie

• Strzał Żewłakowa z przed pola karnego, bramkarz Pogoni miał trudności z obroną.

• Pogoń przy piłce, zawodnicy ze Szczecina sprawiają wrażenie wyraźnie podrażnionych

• Zmiana w Koronie. Boisko opuszcza strzelec drugiej bramki - Maciej Korzym. W jego miejsce wchodzi Łukasz Sierpina

• Zmiana w Pogoni, schodzi Kolendowicz, a w jego miejsce na boisku pojawił się Grzegorz Bonin

• Strzał Jovanovicia, dobija Korzym i jest 2-1 dla Korony!!!

• Lisowski dośrodkowanie z prawej strony do Żewłakowa, ale napastnik Korony trafia w piłkę barkiem

• Trochę uspokoiło się na stadionie w Kielcach. Gra toczy się przeważnie w środkowej części boiska. Obie drużyny wyraźnie zwolniły tempo.

• Po wznowieniu gry przez Pogoń, Korona przechwyciła piłkę, jednak na spalonym był Korzym

• Korona przy piłce. Stano do Sobolewskiego ten dośrodkowanie w pole karne, piłka trafia pod nogi Lenartowskiego i mamy 1-1!!!!

• Uderzenie głową Frączaka, piłkę broni Małkowski

• Korona od pierwszych minut drugiej połowy zdecydowanie rzuciła się do odrabiania strat.

• Lisowski z rzutu wolnego. Z dużymi trudnościami bramkarz Pogoni piąstkował piłkę.

• Strzał Żewłakowa piłka uderza w słupek. Mogło być 1-1

• sędzia Borski rozpoczął drugą połowę

• Mamy zmianę w zespole Korony. Boisko opuścił Janos Szekely, a w jego miejsce wszedł Żewłakow

• Sędzia Borski właśnie zakończył pierwszą połowę. Gospodarze po niewykorzystanym rzucie karnym schodzą do szatni przegrywając 1-0

• Faulowany Jovanowić. Sędzia jednak w tym meczu nie pokazał jeszcze kartki

• dośrodkowanie w pole karne przez Akahoshi, piłkę głową uderza Emil Noll i jest 1-0 dla Pogoni!!

• Sobolewski dośrodkowanie w pole karne, piłkę broni Dusan Pernis.

• Sobolewski wrzuca piłkę w pole karne, jednak futbolówka spadła pod nogi obrońców ze Szczecina.

• Szekely faulowany przez Hricko. Zawodnik leży na murawie

• Pogoń przy piłce, wygląda na to, że obroniony karny dodał skrzydeł zawodnikom ze Szczecina

• Sobolewski nie strzela karnego!! Pernis pięknie obronił strzał piłkarza z Kielc.

• Stano faulowany w polu karnym, sędzia podyktował rzut karny!!

• Tempo gry wyraźnie spadło. Pojedynek toczy się głównie w środkowej części boiska.

• Korona przy piłce podanie Sobolewskiego do Janoty, Hricko wybija na aut.

• Strzał Akahoshiego, piłka przeleciała dwa metry od słupka.

• Lisowski przerzuca piłkę na lewe skrzydło do Malarczyka, piłkarz Korony uderzając z trzydziestu metrów posłał piłkę w trybuny

• Znakomita interwencja Małkowskiego. Mogło być 1-0 dla gości!

• Dośrodkowanie Frączaka, piłkę w polu karnym źle wybił Kiercz. Rzut rożny dla Pogoni.

• Pogoń przy piłce. Edi do Akahoshi, ale Stano wyjaśnia sytuację wybijając piłkę głową.

• Kontra Korony, strzał Janoty piłka mija słupek o dosłownie centymetr!!

• Brazylijczyk nie stworzył zagrożenia pod bramką Korony. Od bramki rozpoczyna Małkowski

• Rzut wolny dla Pogoni, wykonuje Edi.

• ''Portowcy'' dużo piłek starają się grać na Ediego, jednak Brazylijczyk jest bardzo dobrze kryty przez kieleckich obrońców.

• Faulowany Lenartowski. Od rzutu wolnego w środku boiska rozpocznie Malarczyk

• Jovanović wystawił piłkę Lenartowskiemu, jednak uderzenie piłkarza Korony pozostawia wiele do życzenia. Od bramki wznawia Pernis.

• Piłkarze ze Szczecina przy piłce, dośrodkowanie w pole karne z lewego skrzydła, obrona Korona zażegnała zagrożenie wybijając piłkę na aut.

• Dobry odbiór Kiercza w obronie, aut dla Pogoni

• Korona wypracowała sobie przewagę, Pogoń sprawia wrażenie jakby nie miała pomysłu na grę w takich warunkach

• Stano uderzał głową, piłka minimalnie przeleciała obok słupka.

• Dobry odbiór Janoty, przerzucenie piłki na drugą strone. Róg dla Korony

• Sobolewski zagrywa w pole karne, piłka trafiła pod nogi Janoty który mocnym strzałem chciał zaskoczyć bramkarza gości

• Edi mocno uderzył ze stałego fragmentu gry. Bramkarz Korony miał spore trudności z obroną.

• Edi faulowany przez Jovanovicia w środkowej częsci boiska.

• Lisowski zagrywa w pole karne, ale nie sprawiło to większych trudności bramkarzowi Pogoni, Dausanowi Pernisowi.

• Jovanović podanie do Korzyma, ale obrońca ''Portowców'' był na posterunku.

• Kiepskie warunki nie przeszkadzają piłkarzom w wymianie szybkich podań.

• pierwsza interwencja Małkowskiego i Korona przy piłce

• Pierwszy gwizdek. Spotkanie rozpoczęli goście.

• Piłkarze wchodzą właśnie na murawę, za chwilę sędzia Borski rozpocznie spotkanie. Stan murawy pozostawia wiele do życzenia, ale miejmy nadzieję, że nie przeszkodzi to piłkarzom w stworzeniu ciekawego widowiska.

• Pracownicy uwijają się na murawie, aby coś jeszcze poprawić. Sędziowie mieli uwagi głównie do stanu pola karnego, gdzie piłka w ogóle nie chciała się odbijać. Wysypano tam sporo piasku... Przy wszystkim nie pomaga aura, bo w Kielcach wciąż leje...

• - Murawa jest jak gąbka. Najważniejsze jest zdrowie piłkarzy i atrakcyjność spotkania - mówi Leszek Ojrzyński, który nie jest zachwycony stanem murawy na stadionie w Kielcach. Czekamy na decyzję sędziów, czy mecz będzie mógł się odbyć.

• Korona - Pogoń

• Rezerwowi:

Korona - Szlakotin, Kijanskas, Sierpina, Papka, Foszmańczyk, Żewłakow Foszmańczyk.

Pogoń - Janukiewicz, Radler, Szałek, Mosnikov, Bonin, Budka, Traore

• Znamy już składy obu drużyn. W Koronie mała niespodzianka, od pierwszych minut na boisku zobaczymy Janosa Szekely. Marcin Żewłakow ponownie na ławce rezerwowych.

• Serdecznie witamy ze Stadionu w Kielcach. Przed chwilą otrzymaliśmy komunikat, że spotkanie zacznie się o 15 minut później. Przyczyną takiego opóźnienia jest padający od wczoraj w Kielcach deszcz ze śniegiem, co spowodowało spore nasiąknięcie boiska wodą. W tej chwili sędziowie badają stan murawy.