• Koniec meczu. Korona przełamuje niemoc akurat po zwolnieniu Bartoszka.

• Spotkanie trwa trochę dłużej, bo pomocy wymagał jeden z zawodników Puszczy.

• Strzał w kierunku bramki Kozła, ale nieudany. Piłka minęła prawy słupek.

• I jeszcze Klec za Rakoczego.

• Czarny za Knapa.

• No i było blisko! Thiakane uderza glową obok prawego słupka.

• Zbliżamy się do końca meczu. Niewiele wskazuje na to, by wynik miał się zmienić. Korona nie chce (?), Puszcza nie potrafi.

• Wchodzi też Spławski.

• Na boisku melduje się Uwakwe. Zmienił Górskiego.

• Druga połowa nie jest porywająca.

• Kiełb wchodzi za Łukowskiego.

• Szymusik otrzymał kartkę.

• Jeden z graczy Korony przyłapany na spalonym.

• Obraz gry zdecydowanie uległ zmianie. Puszcza cierpliwie rozgrywa, Korona czeka na własnej połowie.

• Radionow zastąpił Wyjadłowskiego.

• Groźnie ze strony Puszczy! Dośrodkowanie, w polu bramkowym zamyka nabiegający zawodnik, ale uderza obok słupka.

• Wyjadłowski ukarany kartką. Chwilę przedtem Korona zepsuła kontratak. Za wolno wyszła z akcją trzech na jednego.

• Korona oddała inicjatywę. Puszcza ma rzut rożny.

• Górski (ten z pola) dośrodkował zupełnie nieudanie. Kozioł od bramki.

• Kozioł bez problemu wyłapał wrzuconą piłkę.

• Puszcza przez stoperów i bramkarza buduje swoją akcję.

• Górski w nietypowej pozycji wybija w aut. Kopnął nogami, ale na jakimś dziwnym wślizgu.

• Od początku dość szybkie tempo gry. Puszcza zagościła w polu karnym po aucie, ale nie oddała strzału.

• Druga połowa zaczęła się. Od środka Puszcza.

• Koniec pierwszej połowy. Korona z tymczasowym trenerem schodzi na przerwę z zaliczką.

• Sędzia doliczył minutę. Akcja na połowie Korony.

• Akcja Korony na lewej stronie zakończona interwencją Górskiego.

• Korona spokojnie rozgrywa piłkę.

• Jak było? Piłka została miękko wrzucona w pole karne, stamtąd została odegrana do Szymusika, który nie pomylił się w prostej sytuacji.

• GOOOOOOOOOL! Wielka radość w szeregach Korony! Z bliska trafia Szymusik!

• Nie ma gola dla Korony! Pervan otrzymał piłkę w polu karnym, uderzył ją technicznie, ale ta minęła lewy słupek. Chciał strzelić tak jak Nowak w Sosnowcu (mecz Zagłębie - Odra).

• Sędzia często przerywa mecz gwizdkiem. Piłkarze nie oszczędzają się - jest sporo fauli.

• Cikos wymaga pomocy medycznej.

• Na razie jest to mecz walki. Brakuje sytuacji z obu stron.

• Górski nie wygłupiał się, tylko wybił piłkę na aut. Nabiegał na nią Thiakane, a rzecz działa się na 16. metrze

• Nie ma rzutu karnego dla Korony mimo apeli z ławki rezerwowych oraz grających piłkarzy.

• Cikos dostał kartkę. Wolny z dala od bramki Puszczy.

• Korona rzeczywiście gra w ustawieniu z trzema obrońcami. Szeroko ustawiają się dwaj wahadłowi.

• Uderzenie gospodarzy, ale piłka o pięć metrów mija słupek. Z ławki co rusz dobiegają uwagi i wskazówki trenera Kuzery.

• Puszcza wycofana, pozwala Koronie rozgrywać.

• Korona gra trochę za nerwowo. Za łatwo pozbywa się piłki.

• Dobre wybicie ostatniego stopera Puszczy. Dwóch zawodników już czaiło się na strzał.

• Pierwsze minuty pod znakiem walki.

• Od dłuższego czasu akcja toczy się na połowie gości.

• Nieźle zapowiadał się kontratak Puszczy. Pilka jednak nie dotarła do dwóch nabiegających graczy. Róg.

• Korona od początku odważnie, szybko i agresywnie.

• Gospodarze w tradycyjnych strojach żółto-czerwonych, goście w jednakowych niebieskich.

• Sędzia dał znak - gramy w Kielcach.

• Ławka Puszczy: Czarny, Wróblewski, Radionow, Uwakwe, Spławski, Klec, Mucha, Mikołajczyk.

• Ławka Korony: Zapytowski, Yilmaz, Kiełb, Seweryś, Łysiak, Szpakowski, Szywacz, Prętnik, Bielka.

• W zeszłej kolejce Puszcza odegrała się Arce za przegrany Puchar Polski. Wygrała bowiem 4:0. Korona ma za sobą porażke w Jastrzębiu z GKS-em (0:2).

• Korona zagra w nietypowym dla siebie ustawieniu - z trzema obrońcami.

• W Kielcach nastąpiło "trzęsienie ziemi". Klub postanowił pożegnać Macieja Bartoszka, chociaż jeszcze w lutym dał mu dodatkową funkcję dyrektora sportowego. Dziś tymczasowo drużynę poprowadzi Kamil Kuzera.

Korona - Puszcza LIVE! Kielczanie po rewolucji

Korona - Puszcza LIVE! Kielczanie po rewolucji ©Dorota Kułaga

Korona Kielce - Puszcza Niepołomice ONLINE. W czwartek w Koronie doszło do trzęsienia ziemi. Pracę stracił Maciej Bartoszek - trener i zarazem dyrektor sportowy klubu. Przeciwko "Żubrom" zespół poprowadzi Kamil Kuzera. Początek meczu w sobotę o godzinie 17. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Fortuna 1 Liga: Korona Kielce - Puszcza Niepołomice ONLINE

W sobotnim meczu z Puszczą Niepołomice na Suzuki Arenie drużynę Korony poprowadzi Kamil Kuzera, dotychczas drugi trener kielczan. W czwartek posadę szkoleniowca stracił Maciej Bartoszek. Kuzera drużynę przejął tymczasowo. W gronie następców Bartoszka wymienia się Dominika Nowaka, Tomasza Kafarskiego czy Tadeusza Pawłowskiego.

- W piłce nożnej to są normalne rzeczy. Trener jest, trenera nie ma. Życie toczy się dalej. Trzeba pracować i zrobić wszystko, żeby wygrać następny mecz - podkreślił Kamil Kuzera.

Zespół z Niepołomic ma w dorobku 26 punktów. O cztery więcej od Korony. - Puszcza ostatnio wysoko pokonała Arkę Gdynia. Przeanalizowaliśmy to spotkanie i poprzednie. Jesteśmy przygotowani do tego spotkania. Atutem Puszczy są stałe fragmenty gry, poza tym twarda gra. Będziemy musieli się przeciwstawić tym aspektom fizycznym, musimy być bardzo konsekwentni w obronie i w ataku - dodał Kuzera.

Korona Kielce - Puszcza Niepołomice TRANSMISJA TV i ONLINE

Transmisja meczu Korona - Puszcza wyłącznie w internecie (bez komentarza, z jednej kamery). Mecz można śledzić za darmo w serwisie IPLA TV. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 17:00 - zapraszamy!