2

Ruch Chorzów

2

• Za uwagę z Kielc dziekują Paweł Zatorski i Iwona Kasak, zapraszamy na kolejne relacje.

• Koniec spotkania Korona Kielce remisuje z Ruchem Chorzów 2:2. Wszystkie bramki padły w pierwszej zdecydowanie ciekawszej części gry. Druga połowa upłynęła pod znakiem obfitych opadów deszczu i sporadycznych akcji z obu stron. Z przebiegu spotkania remis wydaje się być wynikiem w pełni sprawiedliwym.

• Rozpoczynają się trzy dodatkowe minuty doliczone przez arbitra

• Ostatnia minuta meczu w Kielcach rozpoczęta, rzut z autu dla Korony na wysokości pola karnego Ruchu.

• Aktywny Paweł Lisowski, tym razem fauluje Jovanovića

• Tym razem duże szczęście Korony, składna akcja Lisowskiego kończy swój bieg w rękach Małkowskiego.

• Faulem Szyndrowski powstrzymuje Jańczyka, Korona od środka boiska rozpoczyna kolejny atak na bramkę Perdijića

• Ostatnią zmianę wykorzystuje również trener Niebieskich, na placu gry melduje się Zieńczuk w miejsce Janoszki

• Trener Ojrzyński dokonuje ostatniej zmiany w swoim zespole, Korzyma zastępuje Dawid Jańczyk

• Lenartowski blokuje strzał Straki i Małkowski może mówić o dużym szczęściu , niespełna 10 minut do zakończenia spotkania

• Z pomocą medyków plac gry opuszcza Lech, w jego miejsce pojawia się Lenartowski

• Kolejna sporna sytuacja w polu karnym Ruchu, tym razem bez rzutu karnego, ale z kontuzją Grzegorza Lecha...

• Kolejna zmiana w ekipie trenera Fornalika, zmęczonego Artura Piecha zastępuje Paweł Lisowski

• Gabor Straka wprost w Małkowskiego z rzutu wolnego, dalej remis w meczu w Kielcach.

• Paweł Kaczmarek zastępuje strzelca bramki dla Korony - Michała Zielińskiego

• Stano głową i kolejny rzut rożny dla gospodarzy

• Kolejny raz przed szansą Korzym, idealne dośrodkowanie Sobolewskiego, jednak Korzyma ubiegli obrońcy Ruchu, tylko rzut rożny dla Korony

• Goście doszli do głosu i co chwilę rozpoczynają akcje ofensywne

• Zmęczonego strzelca bramki dla Ruchu , zmienia na murawie Maciej Jankowski

• Od początku drugiej części gr zarysowała się wyraźna przewaga Korony, tylko dzięki niedokładności Lecha , Korona dalej remisuje z Ruchem 2:2. Goście z Chorzowa walczą już praktycznie o dotrzymanie remisu na trudnym terenie w Kielcach.

• Rzut rożny dla Korony, i zablokowany atomowy strzał Lisowskiego zablokowany przez obrońce Ruchu.

• Do drugiej połowy oba zespoły przystąpiły bez zmian w składach .

• Rozpoczynamy drugą odsłonę spotkania. Przy piłce Korona

• Pierwsza połowa meczu w Kielcach mimo słabego początku upłynęła pod znakiem emocjonującego i wyrównanego widowiska. Pierwszą bramkę zdobyli gospodarze , natomiast chwilę później musieli już gonić wynik. Bramki padały praktycznie jedna po drugiej , w tym dwie z rzutów karnych. Więcej wątpliwości było przy jedenastce dla gospodarzy, jednak po konsultacji arbiter podjął nieodwracalną decyzję i padła wyrównująca bramka. Emocji w drugiej części gry z pewnością nie zabraknie , tym bardziej, że w Kielcach wciąż pada deszcz.

• Arbiter kończy pierwszą połowę. Na stadionie w Kielcach remis 2:2

• Michał Zieliński na pozycji spalonej , Ruch rozpoczyna

• Do pierwszej części spotkania arbiter dolicza dwie dodatkowe minuty

• Ruch próbuje strzelić trzecią bramkę Koronie jeszcze przed przerwą, gospodarze jednak zaciekle bronią się.

• Kartką ukarany Maciej Korzym

• Olbrzymie zamieszanie, ale również emocje w Kielcach. Szymon Marciniak potrzebował konsultacji z arbitrem liniowym i dopiero podjął decyzję o rzucie karnym. Korona wykorzystuje jedenastkę i błyskawicznie doprowadza do wyrównania.

• Strzał Vukovicia obronił bramkarz ale wobec dobitki był już bezradny! Mamy 2:2. Ależ emocje w Kielcach!

• Tym razem rzutu karnego domagają się Kielczanie

• Przy zamieszaniu przy dyktowaniu jedenastki, kartką ukarany Grodzki.

• Po faulu na Łukaszu Janoszce bramkę dla Ruchu z 11 metra strzela Paweł Abbott

• Kolejny raz z dobrej strony pokazuje się Sobolewski, jednak braki w środku pola po stronie Kielczan są widoczne

• Rafał Grodzicki , kapitan Niebieskich leży na murawie, chwilowa przerwa w grze ,

• Bardzo dobre zagranie Sobolewskiego , jednak Korzym nie znajduje w polu karnym swoich kolegów i piłka trafia do zawodników Ruchu

• Uderzenie z około 20 metrów , strzał Piecha bez problemów łapie Małkowski.

• Aura nie rozpieszcza zawodników na murawie, ciekawe kto lepiej porazi sobie na śliskim placu gry.

• Gromkie brawa za dobre uderzenie zabrał Jovanović , piłka minimalnie minęła spojenie bramki Predijića.

• Niedokładne wybicie Małkowskiego i Ruch zacznie z autu

• Na ławce rezerwowych Korony zasiedli dzisiaj: Małecki, Kiercz, Kal, Lenartowski, Kaczmarek, Bąk i Jańczyk. W zespole gości rezerwowymi są Pesković, Jankowski, Lisowski, Stawarczyk, Smektałą, Zieńczuk i Komac.

• Ruch po strzeleniu bramki wyraźnie ograniczył swe akcje do obrony, Korona nie ruszyła do frontalnych ataków i w dalszym ciągu obserwujemy walkę w środku pola.

• Pierwsze minuty meczu w Kielcach zaskoczyły chyba wszystkich, Korona po dość przypadkowej akcji objęła prowadzenie, z którego cieszyła się raptem minutę. Ruch po błyskawicznej akcji zdołał wyrównać i spotkanie rozpoczyna się od nowa. Poziom spotkania mimo bramkowego wyniku nie zadowala bardziej wymagających kibiców, w grze obu drużyn jest wiele przypadkowych i niedokładnych zagrań.

• Błyskawiczne wyrównanie Ruchu ! Bramka Gabora Straka wyrównuje wynik spotkania.

• Michał Zieliński wykorzystuje zamieszanie pod bramką Ruchu i z najbliższej odległości umieszcza piłkę w siatce! 1:0 dla Korony!

• Próba odpowiedzi Korony, prawą stroną ruszył Sobolewski, jednak od bramki zacznie Perdjić

• Pierwsza akcja Ruchu, Piech zatrzymany przez kieleckich obrońców

• Spotkanie rozpoczynają zawodnicy gości.

• Zawodnicy obu zespołów już za moment pojawią się na murawie boiska w Kielcach, miejsowych kibiców wystraszył najwyraźniej deszcz padający w Kielcach i Arena Kielc świeci pustkami.

• Poznaliśmy wyjściowe jedenastki obu zespołów.

• Po pierwszej kolejce ciężko o typowanie zwycięzcy. Dla każdej z drużyn najważniejsze są punkty i trenerzy zapowiadają, że będą o nie z całym zaangażowaniem walczyć. Na pewno pomogą w tym dobre nastroje w szatni i kondycja zawodników.

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania kończącego 2. kolejkę T-Mobile Ekstraklasy. Na Arenie Kielc, miejscowa Korona podejmuje Ruch Chorzów.