Korona Kielce

1

Śląsk Wrocław

1

• Sędzia kończy spotkanie w Kielcach. Po słabej pierwszej połowie i odrobinę lepszej drugiej obie drużny podzieliły się punktami. Za wspólne 90 minut dziękuje Szura Bartłomiej

• Piłkę meczową miał Sobota ale w polu karnym Korony fatalnie skiksował!!

• 3 minuty dolicza sędzia

• Ręka Lenartowskiego 20 metrów od bramki Małkowskiego...to okazja dla Mili

• Młody Karol Angielski zmienia Macieja Korzyma

• Lisowski wpadł na zawodnika Śląska i sędzia Marciniak odgwizduje faul zawodnika z Kielc

• Emocje w ostatnich minutach gwarantowane!!

• G o o o o o l l l l ! ! ! ! Bomba Piotra Ćwielonga z 16 metrów ląduje w siatce Małkowskiego !!! Przepiękna bramka !!

• Ostatnie 10 minut meczu przed nami. Czy będziemy mieć jeszcze emocje w tym spotkaniu?

• Cristian Diaz dośrodkowuje za głęboko w pole karne Małkowskiego i od bramki zacznie bramkarz Korony

• Do końca 20 minut. Czy Śląsk odrobi straty. Jeżeli Wrocławianie o tym marzą muszą zdecydowanie poprawić grę.

• Bramka po równo obciąża konto Pawelca, który nie potrafił zablokować Korzyma i Kelemena, który piłkę wpuścił przy swoim krótkim rogu

• G o o o o o l l l l ! ! ! ! Dobry strzał Korzyma tuż przy słupku Kelemena znajduje drogę do siatki !!!!

• Śląsk rozpoczął 2 połowę!

• Obie drużyny powoli wracają na boisko. Czy zobaczymy ciekawszą druga połowę?

• Janota na noszach opuszcza boisko Będzie potrzebna zmiana

• Czy doczekamy się bramek w pierwszej połowie?

• Sobota faulowany przez Lisowskiego ma 18 metrze i będzie okazja dla Mili

• Śląsk jak do tej pory w tym spotkaniu oddał tylko 1 niecelny strzał. Korona w tej statystyce jest lepsza, ponieważ zawodnicy gospodarzy strzelali trzykrotnie w tym dwa razy celnie.

• Śląsk spróbował przedostać się pod bramkę Korony ale obrona gospodarzy dziś gra bezbłędnie jak do tej pory

• W pierwszym kwadransie, który już za nami zdecydowanie lepiej prezentują się gospodarze. Czy Śląsk się obudzi?

• Kolejny raz świetnie Ostrowski. Tym razem wybił dośrodkowanie Janoty.

• Kamil Kuzera oraz Sebastian Mila to kapitanowie obu drużyn

• Sędzia Szymon Marciniak wyprowadza oba zespoły na murawę.

• Za moment powitamy zawodników obu drużyn na boisku i rozpocznie się pierwsze niedzielne spotkanie 17-kolejki T-Mobile Ekstraklasy

• Korona być może będzie w lepszej sytuacji, ponieważ Śląsk w ostatnim tygodniu zagrał bardzo trudne spotkanie w Pucharze Polski z Flotą Świnoujście a biorąc pod uwagę grząskie boisko niekoniecznie będzie to handicap dla zawodników z Wrocławia

• Rezerwowi Śląsk: Rafał Gikiewicz, Łukasz Gikiewicz, Tadeusz Socha, Rafał Grodzicki, Rok Elsner, Sylwester Patejuk, Amir Spahić.

• Rezerwowi Korona: Wojciech Małecki, Krzysztof Kiercz, Tomasz Foszmańczyk, Kamil Adamek, Łukasz Sierpina, Paweł Zawistowski, Karol Angielski.

• W tabeli Śląsk zajmuje 5 miejsce w tabeli mając 29 punktów, Korona jest 12 z 19 punktami.

• W pierwszej wiosennej kolejce lepsze wrażenie sprawili gospodarze, którzy po pasjonującym meczu pokonali Legię Warszawa 3:2. Śląsk także zdobył 3 punkty - wygrywając z Widzewem Łódź 2:1