Korona Kielce - Warta Poznań ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Pierwszy taki pojedynek w Ekstraklasie

Korona Kielce

0

Warta Poznań

1

• Koniec meczu. Warta zwyciężyła dzięki karnemu i grze w przewadze przez prawie cały mecz.

• Ostatni rzut rożny dla Korony. Forenc pobiegł w pole karne.

• Zupełnie nieudane uderzenie Kiełba. Od bramki wznowi Lis. Została minuta gry.

• Korona domaga się karnego po rzekomej ręce w szesnastce.

• Jeszcze kartka dla Corryna.

• Pleśnierowicz za Matuszewskiego.

• Z dystansu kopie Zarandia. Obija słupek siatki za bramką.

• Zrelak przyłapany na ofsajdzie.

• Sędzia przedłużył grę o siedem minut. W polu karnym Warty padło dwóch zawodników. Faulował Zarandia.

• Stavrópoulos! Przejmuje piłkę, szuka zagraniem kolegów ustawionych w polu bramkowym, ale podaje odrobinę za mocno. Warta blisko gola na 2:0.

• Grzesik mocno uderza, ale w Forenca.

• Ten kontratak Warty mógł być zabójczy, ale decydujące podania okazały się nieudane.

• No i jest okazja dla Korony. Po wolnym tyłem uderza Szykawka. Lis na posterunku.

• Kiełb wymagał pomocy medycznej przy linii bocznej.

• Kartka dla Zebicia.

• 12 743 kibiców na stadionie.

• Kielecki Kiełb szuka spektakularnego gola. Drugi raz złożył się do przewrotki, ale bez efektu.

• Schodził Kiełb, tyle że Jakub. Za niego Szmyt. Kapitanem na końcówkę zostaje Lis.

• Kartka również dla Sewerzyńskiego. Wcześniej Korona gościła w szesnastce Warty. Oddała nawet strzał, który został zablokowany.

• Zarandia w miejsce Danka.

• Stavropoulos otrzymał kartkę.

• Na boisku nie ma już strzelca gola. Maenpaa pojawił się za Kopczyńskiego.

• Grzesik i Stavrópoulos we dwóch blokują strzał. Róg dla Korony.

• Walczyć Korona, walczyć - apeluje publiczność. Póki co piłkę rozgrywa Warta.

• Wchodzi też Szykawka - za Śpiączkę.

• Kiełb pojawił się za Frączczaka.

• Grzesik padł pod polem karnym. Petrov podchodzi do niego i krzyczy, żeby nie udawał. Trudno orzec, kto ma rację.

• Kibice napędzają zawodników Korony do gonienia wyniku.

• Lis ma co robić między słupkami. Świetne piłki dogrywa Łukowski. Tym razem obrońcy uprzedzają zawodników Korony.

• Od razu groźnie Śpiączka. Uderza głową obok i sugeruje zagranie ręką. Gwizdek sędziego milczy.

• W Koronie widzimy niejakiego Ronaldo Deaconu. Wszedł za Takaca.

• A Corryn zmienia Luisa.

• Kupczak w miejsce Żurawskiego.

• Gramy dalej. Korona musi gonić wynik.

• Sędzia zaprasza na przerwę. Warta prowadzi po karnym, Koronę czeka dalsza gra w osłabieniu.

• Sędzia doliczył dwie minuty. Korona dobrze wygląda w końcówce.

• Śpiączka składał się do przewrotki w polu bramkowym, lecz nie trafił w piłkę.

• Sewerzyński nie odnalazł drogi do bramki. Korona napędza się. Stworzyła "kocioł" w szesnastce Warty.

• Śpiączka otrzymał żółtą kartkę.

• Strzelającym okazał się Petrov.

• No i proszę! Korona obija słupek. Do strzału doszło po zagraniu z rożnego.

• Korona wciąż w tym meczu nie oddała strzału.

• Kibice wyzywają PZPN. Decyzje o czerwonej kartce i karnym jednak słuszne...

• warta

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Precyzyjny strzał Kopczyńskiego. Piłka wpada tuż przy prawym słupku, mimo że Forenc się tam rzucił. Warta na prowadzeniu!

• Danek został trafiony w rękę podczas strzału. Nie ma kartki, ale jest karny.

• Rzut karny dla Warty po zagraniu ręką!

• Kopczyński wpadł na głowę Takaca. To mogło zaboleć.

• Grzesik! Zamiast samemu strzelić to próbuje odgrywać. Nie ma bramki dla Warty, bo pilka zostaje zablokowana. Potężne zamieszanie w polu karnym gospodarzy.

• Kontratak Korony. Jeden zawodników pada przed Frączczakiem, napastnik wbiega w okolicę szesnastkę, gdzie pada, ale sędzia pokazuje: graj, nic nie było. No i gramy dalej przy gwizdach trybun.

• Korona broni się bardzo głęboko. Praktycznie cała drużyna na własnej połowie.

• Kiełb wrzuca, Zrelak przedłuża głową, ale na długim słupku jako pierwszy dopada do futbolówki piąstkujący Forenc.

• Forenc świetnie uprzedza nabiegającego zawodnika.

• Matuszewski próbował lobować bramkarza albo po prostu źle wrzucił piłkę. W każdym razie ta ląduje w rękach Forenca.

• Szpakowski schodzi, za niego Zebić. To reakcja na czerwoną kartkę Balicia.

• Warta dąży do strzelenia gola. Nie schodzi z połowy Korony.

• Można rzec, że Matuszewski został ograbiony z asysty. Podał idealnie; w tempo, w dobre miejsce.

• Niesłychane pudło! Luis obija poprzeczkę po znakomitym dograniu z lewej flanki. To powinno być 1:0 dla Warty.

• Sędzia zmienia decyzję! Balić wylatuje z boiska z czerwoną kartką za ten faul:

balic

• Sędzia analizuje sytuację. Niewykluczona czerwona kartka dla Balicia.

• Balić dostał kartkę za wycięcie rywala. Warta wychodziła akcją dwóch na dwóch.

• Korona stawia na dośrodkowania. Wysoko podchodzą obaj boczni defensorzy, żeby poszukać wysokim zagraniem Frączczaka albo Śpiączki. Na razie bezskutecznie.

• Lis uprzedza Śpiączkę.

• Warta wybiciem piłki w aut oddaliła zagrożenie.

• Póki co na boisku nie dzieje się dosłownie nic wartego uwagi. Korona spróbuje dorzucić w pole karne po faulu Ivanova na Łukowskim.

• Za bramką Lisa mnóstwo rozwiniętych paragonów. To pozostałość po konfetti.

• Wzmaga się doping. W sektorze gości skromna liczba Zielonych.

• Zaczynamy. Od środka Korona.

• Dziś Święto Wojska Polskiego, dlatego mecz poprzedza odśpiewanie hymnu. Na murawie jest duża biało-czerwona flaga, na trybunach wielu żołnierzy:

kielce

• Korona w strojach czerwonych z żółtymi pasami. Warta na biało.

• W Kielcach nadal ciepło i słonecznie.

• Ławka rezerwowych Korony: Zapytowski, Szykawka, Podgórski, Kiełb, Deaconu, Oliveira, Zarandia, Zebić, Szykawka.

• Ławka rezerwowych Warty: Grobelny, Maenpaa, Corryn, Sarbinowski, Kupczak, Rakowski, Szmyt, Pleśnierowicz, Destan.

• Poza kadrą Korony m.in. Deja, Corral, Błanik, czy Malarczyk. Warta bez Jakóbowskiego, Kieliby czy Szczepańskiego.

• Warta póki co zawodzi. Ugrała ledwie trzy punkty. Ostatnio przegrała w Grodzisku z Pogonią Szczecin 1:2. Korona zdobyła za to Gdańsk, pokonując Lechię po golu samobójczym.

• W Kielcach przy ponad 10 tys. widowni przyjdzie nam dokończyć 5. kolejkę. Najlepiej punktujący beniaminek gra z jedenastą drużyną poprzedniego sezonu.

©Wojciech Słomka

Korona Kielce - Warta Poznań ONLINE. 5. kolejkę PKO Ekstraklasy zakończy starcie Korony z Wartą. Obie drużyny nie miały jeszcze okazji rywalizować ze sobą na najwyższym szczeblu. Rozgrywki lepiej zaczęła ekipa Leszka Ojrzyńskiego, która wygrała dwa poprzednie spotkania. Początek meczu w poniedziałek o godzinie 19. Gdzie oglądać mecz Korona - Warta na żywo w telewizji? Sprawdź, gdzie stream online w internecie. Relacja LIVE w GOL24.

PKO Ekstraklasa: Korona Kielce - Warta Poznań ONLINE

Korona chce iść za ciosem i w trzecim meczu z rzędu zdobyć komplet punktów. Trener Leszek Ojrzyński ma jednak problemy przed spotkaniem, bo - przypomnijmy - kilku zawodników przed pojedynkiem z Lechią Gdańsk miały problemy żołądkowe. - Mamy problemy, niektórzy zawodnicy są osłabieni. Ale mamy jeszcze troszeczkę czasu, sytuacja jest dynamiczna - oznajmił trener Leszek Ojrzyński.

W czterech pierwszych kolejkach kielczanie zdobyli siedem punktów. - Szanujemy ten dorobek, szanujemy przeciwnika. Warta jest bardziej ograna na poziomie ekstraklasy. To jest szalenie ciężki przeciwnik. Nie widziałbym naszej drużyny w roli faworyta, szansę oceniam 50 na 50. Cały czas uczymy się ekstraklasy. Ostatnie dwa spotkania rozstrzygnęliśmy na własną korzyść. Super byłoby punktować dalej. Uczulamy zawodników, że będzie bardzo ciężko. Musimy być skoncentrowani i szukać innej drogi do zwycięstwa niże ze Śląskiem i Lechią, bo każdy przeciwnik jest inny – zaznaczył Ojrzyński.

Jednym z zawodników, na którego obrona Warty będzie musiała zwrócić szczególną uwagę, jest Bartosz Śpiączka. 30-letni napastnik latem związał się z Koroną dwuletnią umową, opuszczając spadkowicza ekstraklasy Górnika Łęczna. Śpiączka w czterech meczach zdążył już zdobyć dwa gole (oba w zwycięskim pojedynku ze Śląskiem).

- To zawodnik, który dobrze porusza się w linii obrony. W momencie kiedy przeciwnik go kontroluje, próbuje uciekać mu za plecy. Ma dużo atutów. Dobrze gra głową. Pamiętam go z poprzednich klubów i widać, że na przestrzeni lat notuje progres. Przede wszystkim musimy go kontrolować - powiedział trener Warty Dawid Szulczek.

Spotkanie na stadionie przy Ściegiennego 8 poprowadzi sędzia Sebastian Krasny z Krakowa. Za VAR odpowiadać będzie Szymon Marciniak.

Nie zagrają w meczu Korona Kielce - Warta Poznań:
Korona Kielce: Robert Corral, Piotr Malarczyk, Dawid Błanik.

Warta Poznań: Mateusz Kupczak, Milan Corryn.

Korona Kielce - Warta Poznań TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE
Transmisja na żywo z meczu Korona - Warta w Canal+ Sport. W internecie spotkanie w aplikacji i na stronie Canal+. Mecz w Canal+ skomentują Żelisław Żyżyński, Grzegorz Mielcarski. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 19:00 - zapraszamy!

19:00 Korona Kielce - Warta Poznań transmisja