0

Widzew Łódź

0

• Koniec meczu. Korona - Widzew 0:0. Dziękujemy za uwagę.

• W drugiej połowie zgodnie z oczekiwaniami kibiców to Korona była stroną przeważającą. Widzew grał jednak uważnie w defensywie i przy odrobinie szczęścia nie stracił bramki. Szansy na jej zdobycie nie miał zbyt wielu , w przeciwieństwie do zawodników z Kielc, którzy co chwilę dochodzili do sytuacji strzeleckich

• Kolejny rzut rożny dla będącej w natarciu Korony.

• Ostatnia zmiana w meczu na 3 minuty przed końcem regulaminowego czasu gry.

• Na ostatnie 5 minut na placu gry pojawia się młody Karol Angielski

• Zółta kartka dla Abbesa za faul na Sierpinie.

• W "między czasie" przeprowadzono kilka zmian, widoczne one będą po lewej stronie pod składami obu drużyn.

• Przepraszamy za przerwę w relacji spowodowaną awarią serwera. Wracamy do relacji na ostatnie dziesięć minut meczu w Kielcach.

• Marcin Kaczmarek były piłkarz Korony próbuje wymusić rzut karny dla swojego obecnego klubu Widzewa, zachowanie to wyraźnie nie spodobało się sympatykom Korony.

• Sobolewski faulowany w środkowej strefie boiska.

• Sebastian Dudek oddał bardzo groźny strzał na bramkę Małeckiego, minimalnie obok słupka kieleckiej bramki.

• Rozpoczynamy drugą połowę

• Krzysztof Jakubik kończy pierwszą połowę spotkania. Korona - Widzew 0:0 Zapraszamy po przerwie na drugą część relacji.

• Rozpoczęła się ostatnia minuta słabej pierwszej połowy, Widzew zamknął Koronę na własnej połowie .

• Lenartowski z 11 metra ponad bramką Widzewa, rzut rożny dla gospodarzy.

• Kolejny strzał piłkarza Korony zablokowany przez obrońców Widzewa, tym razem nie udało się Stąporskiemu.

• Indywidualnie Jovanović uderza w słupek bramki Mielcarza, dalej bez bramek w Kielcach.

• Niewiele ponad dziesięć minut pozostało do zakończenia pierwszej bardzo słabej połowy spotkania Korony z Widzewem, większość niepowodzeń zawodnicy będą mogli zgonić na zły stan murawy, natomiast żadna z drużyn nie oddała groźnego strzału na bramkę rywali, póki co typowy mecz na 0:0

• Kontuzjowanego Kuzerę zmienia Stąporski

• Faul Lenartowskiego na Dudku , rzut wolny dla Widzewa

• Kolejne nieporozumienie Stano z Małeckim, aut dla gości.

• Rybicki fauluje w ataku Lisowskiego

• Kolejny rzut rożny dla Korony

• Sobolewski zbyt mocno do Janoty i od bramki Mielcarz

• Kolejna sytuacja Korony pierwszy próbował Malarczyk, chwilę po nim uderzał Golański.

• Osamotniony w ataku Kuzera, traci piłkę.

• Kolejna pewna interwencja Małeckiego, Korona rozpocznie od bramki

• Po rzucie rożnym bliski szczęścia Bartosz Kwiecień, jednak dalej 0:0

• Strata Kuzery, jednak bez konsekwencji dla jego drużyny, Korona w ataku

• To co zrobił Rybicki trudno nazwać strzałem, pewna interwencja Małeckiego.

• Dobry przechwyt Lisowskiego, jednak Broź zatrzymuje rozpędzonego zawodnika Korony

• Kontrowersyjna decyzja arbitra - Sobolewski na spalonym

• Pierwszy strzał meczu w wykonaniu Michała Janoty , jednak daleki jest on od zdobycia bramki.

• Dośrodkowanie Sobolewskiego pewnym chwytem łapie Mielcarz

• Nieporozumienie Stano z Małeckim, po części spowodowane stanem murawy i pierwsza groźna okazja Widzewa.

• Już po kilku pierwszych podaniach widać, iż o wyniku dzisiejszego meczu może zdecydować przypadek, piłka praktycznie po każdym podaniu zatrzymuje się na wodzie...

• Mocno opóźnione spotkanie rozpoczynają gospodarze

• Zawodnicy obu ekip wychodzą właśnie na murawę Areny Kielc.

• W za moment rozpoczynającym się meczu, Korona powalczy z Widzewem o zachowanie passy meczów bez porażki na własnym obiekcie w tej rundzie rozgrywek. Widzew natomiast, aby mieć 100 % pewność co do utrzymania potrzebuje zdobyć w Kielcach chociaż jeden punkt.

• Za niespełna kwadrans zgodnie z zapewnieniem organizatorów rozpocznie się spotkanie. Na ławce rezerwowych Korony zasiadają dziś: Z. Małkowski, K. Sylwestrzak, M. Stąporski, M. Cebula, Ł. Sierpina, P. Zawistowski, K. Angielski. Do dyspozycji trenera Mroczkowskiego pozostają: M. Krakowiak, Emerson Carvalho De Olivejra, V. Bartović, Alex Bruno De Souza Silva, K. Nowak, M. Płotka oraz P. Stępniewski

• Wiemy już, że mecz się odbędzie. Początek zaplanowano jednak na 18:45. Czekamy dalej.

• Początek meczu został przełożony na 18.30!

• Sędziowie mają wątpliwości, czy mecz przy obecnym stanie murawy może się rozpocząć. Opady w Kielcach są już mniejsze, ale ciągle pada. Przypomina nam się historia z pewnym meczem reprezentacji, który nie odbył się w terminie na Stadionie Narodowym.

• Korona Kielce rozegra dziś ostatnie w sezonie spotkanie na własnym stadionie, gdzie podejmie łódzki Widzew. Kielczanie będą starali się zgarnąć pełną pulę punktów, aby godnie pożegnać kielecką publiczność i przesunąć się w górę ligowej tabeli. Widzewiacy z pewnością nie sprzedadzą jednak tanio skóry, bo wciąż nie mogą być pewni utrzymania.