0

Widzew Łódź

2

• Koniec spotkania. Korona straciła szanse na puchary.

• Na minutę przed końcem regulaminowego czasu gry niektórzy "kibice" opuszczają już stadion. Wytrwali natomiast dalej patrzą na kolejne nieskuteczne akcje gospodarzy

• Kolejna kartka dla piłkarza Widzewa

• Trzeci raz próbuje Jovanović tym razem trafił w bramkę a także prosto w ręce Mielcarza.

• Ostatnia zmiana w szeregach Widzewa, i idealna okazja Korony z której tylko rzut rożny dla gospodarzy.

• Na boisku pojawia się Matusiak. Tymczasem mamy przerwę w grze, gdyż ponownie na murawie leży dwóch piłkarzy Widzewa. "Noszowi" kieleckiego klubu mają ręce pełne roboty.... Zastanawia tylko cudowne ozdrowienie obu zawodników tuż za linią boczną boiska...

• Od kilku minut rwa oblężenie bramki Mielcarza, Korona wierzy jeszcze w zmianę rezultatu. Chwilę wcześniej padł trzeci gol dla Widzewa jednak z pozycji spalonej.

• Ostatnia zmiana w Koronie na murawie pojawia się Łukasz Jamróz.

• Ostatnie dwadzieścia minut Korona po kartce dla Bieniuka zagra w przewadze.

• Pierwsza zmiana w drużynie gości na placu gry pojawia się Pinheiro.

• Cała drużyna Widzewa zamknięta na 40 metrze od własnej bramki, z przewagi optycznej Korony nie wynikają jednak nawet strzały na bramkę Mielcarza. Bardzo trudno będzie Koronie odmienić rezultat tego spotkania.

• Dwóch piłkarzy Widzewa w jednym momencie leży na murawie, czyżby początek gry na czas w wykonaniu zawodników Widzewa?

• . Kibice Widzewa mają dzisiaj powody do radości.

• Kiełb i instynktowna obrona Mielcarza, Korona dalej bez bramki

• Oziębała w idealnej okazji mocno nad bramką Pilarza.

• Dobry rajd środkiem Jovanovića i rzut rożny dla Korony.

• Vuković minimalnie nad bramką Mielcarza

• Pierwsze minuty drugiej połowy nie przyniosły zmiany rezultatu, może teraz gdyż za chwilę rzut wolny dla Korony z około 20metra.

• Poczynania zawodników na stadionie w Kielcach śledzi na żywo 10661 kibiców.

• Druga zmiana dokonana w Koronie, to zastąpienie Lecha przez Gołębiewskiego.

• Drugą odsłonę rozpoczyna Widzew.

• W przerwie trener Ojrzyński dokonał dwóch zmian. W miejsce Kaczmarka pojawił się Kiełb.

• Piłkarze Korony już wybiegli na murawę , czekamy na gości z Łodzi i rozpoczynamy drugie 45 minut.

• W pozostały spotkaniach drużyn mających pucharowe aspiracje, pewnie prowadzi Śląsk Wrocław, Ruch i Lech póki co bezbramkowo remisują z rywalami, a warszawska Legia przegrywa do przerwy z gdańską Lechią. Tak więc drugie odsłony tych spotkań zapowiadają się równie ciekawie jak w Kielcach.

• Koniec pierwszej części gry. Widzew prowadzi w Kielcach 0:2.!

• Jeszcze rożny dla Korony.

• Ostatnia minuta pierwszej części spotkania rozpoczęta od ataków Widzewa.

• Sensacja w Kielcach! Widzew na sprawą Dhifallaha podwyższa prowadzenie. Korona 0 Widzew 2.

• Zbyt mocne dośrodkowanie Kaczmarka pada łupem Mielcarza.

• Kolejna próba Jovanovića, i tym razem daleka od ideału

• Dramatyczne nieporozumienie między Lisowskim a Stano zatrzymuje szybką kontrę Korony.

• Kolejna kartka dla zawodnika Widzewa - Hachema Abbesa

• Mimo straty gola gra Korony nie uległa zmianie, to podopieczni Ojrzyńskiego cały czas atakują i tylko brak skuteczności przeszkadza gospodarzom. Widzew stara się bronić i wyprowadzać kontry, z których co chwila straszy Pilarza. Korona za wszelką cenę będzie chciała wyrównać przed przerwą, tak by w końcówce przechylić szalę na swoją korzyść. Widzew z kolei będzie próbował utrzymać korzystny rezultat do końca i "zamknąć usta" wszelkim krytykom.

• Okachi wprost w ręce Pilarza

• Kolejna znakomita okazja Korony, Kaczmarek do Stano, który mija się z piłką będąc dwa metry od linii bramki Małkowskiego.

• Kartką ukarany strzelec jedynej jak dotąd bramki meczu.

• Strata Lisowskiego i piłka z autu dla Widzewa.

• Co istotne dla Korony i innych drużyn walczących o puchary,jak do tej pory wygrywa tylko Śląsk.

• Na pustą przez chwilę bramkę Widzewa uderzał Lech, jednak obrońca gości w porę zablokował uderzenie pomocnika Korony.

• Fantastyczne uderzenie Lisowskiego i jeszcze lepsza interwencja Mielcarza, tylko korner dla gospodarzy.

• Chwilowa przerwa w grze, w polu karnym Korony leży zawodnik Widzewa w asyście medyków.

• Pierwsza kartka w meczu, ukarany Vuković za dyskusje z arbitrem

• Widzew ponawia atak na bramkę Korony, rzut rożny i szczęściwa interwencja Pilarza po strzale Ukaha.

• Na trybunach w Kielcach padł dziś najprawdopodobniej rekord frekwencji, dokładne dane podane zostaną po pierwszej części gry.

• Kolejny strzał Dhifallaha , jednak Pilarz jest na posterunku.

• Jovanović z daleka i piłka z dala od bramki Mielcarza...

• Zbyt głębokie dośrodkowanie Kaczmarka i pewna interwencja Mielcarza.

• Nieporozumienie kieleckich defensorów spowodowane stanem murawy po silnych opadach i goście obejmują prowadzenie. Ciekawe jak w tej sytuacji odnajdą się gospodarze.

• Pierwsza akcja gości i pierwsza bramka meczu!.

• Kolejna akcja Korony, Widzew wyraźnie nastawiony na obronę. A akcje gospodarzy coraz groźniejsze.

• Ukah do Mielcarza i były bramkarz Korony bardzo ale to bardzo bliski samobójczego trafienia

• Dośrodkowanie w pole karne, główka Malarczyka i jęk zawodu na trybunach,od bramki Mielcarz

• Rzut wolny dla Widzewa ze środkowej strefy boiska.

• Pierwsza akcja Korony, Vuković do Stano, ale zbyt mocno dośrodkowuje.

• Przy ogłuszającym dopingu publiczności spotkanie rozpoczynają gospodarze.

• Piłkarze obu zespołów już na boisku, hymn Korony i rozpoczynamy spotkanie.

• Znamy już składy obu zespołów,widoczne po lewej stronie ekranu. Na ławce rezerwowych gospodarzy zasiadają: Małkowski, Kiercz, Kiełb, Michalski, Jamróz, Papka oraz Gołębiewski. Do dyspozycji trenera Mroczkowskiego pozostają: Pytkowski, Pinheiro, Matusiak, Ostrowski, Mroziński, Bartkowski oraz Sovhaiel Ben Radhia.

• W Kielcach pojawiła się duża grupa kibiców Widzewa, którzy będą wspierać będących ostatnio w kryzysie swoich ulubieńców. Ostatni mecz Widzewa został określony najsłabszym meczem sezonu w ekstraklasie. Tak więc podopieczni trenera Mroczkowskiego będą chcieli korzystnie zaprezentować się w spotkaniu w Kielcach. Korona by pozostać w walce o puchary musi zdobyć komplet punktów.

• Już za niespełna kwadrans rozpocznie się w Kielcach spotkanie pomiędzy miejscową Koroną a łódzkim Widzewem. Mecz ten jest wyjątkowo istotny dla Korony, gdyż zwycięstwo pomoże Koronie w walce o najwyższe cele. Zapraszamy na relację z Areny Kielc.