• Kontra Korony i ponownie faulowany Maciej Korzym. Tym razem przez Cezarego Wilka.

• przerwa w meczu. Na boisku opatrywany jest jeden z zawodników Wisły

• Rafał Boguski uderzał z dystansu, piłka poszybowała wysoko nad bramką

• Gospodarze przy piłce

• Groźny strzał Michała Chrapka. Rzut rożny dla Wisły

• Tempo w drugiej części spotkania zaczyna powoli spadać. Ciężko stwierdzić która drużyna wypracowała sobie przewagę jednak wydaje się, że to grający w dziesiątkę gospodarze stwarzają więcej zamieszania na połowie Wisły

• Dośrodkowanie Łukasza Sierpiny w pole karne, ale dobrze ustawiony Pareiko zażegnał zagrożenie.

• Piłkarze Wisły uspokoili trochę tempo meczu. Korona zamknięta na własnej połowie

• Strzał Golańskiego! Piłka mija słupek o kilka centymetrów!

• Dobry rajd Sierpiny i mamy róg dla Korony

• Zaczynamy drugą połowę

• Dwie zmiany w zespole Korony. Boisko opuścili Tomasz Foszmańczyk oraz Grzegorz Lech, a w ich miejsce pojawili się na murawie Michał Zieliński i Łukasz Sierpina

• Koniec pierwszej połowy. Po pierwszych 45 minutach Korona przegrywa z drużyną Wisły 0-1.

• Faul na zawodniku gości. Czerwoną kartkę ujrzał Michał Janota

• Bramka dla Wisły, z głowki strzelał Cwetan Genkow.

• Lisowski faulował Chaveza. Skończyło się upomnieniem dla zawodnika z Kielc

• Delikatnie zarysowała się przewaga gospodarzy. Kielczanie stwarzają sobie dogodniejsze sytuacje do strzelenia bramki jednak brakuje w drużynie gospodarzy ostrego presingu do którego przyzwyczaili kibiców

• Golański dośrodkowanie w pole karne, jednak Pareiko wyjaśnił sytuację

• Faulowany Korzym, Korona ma dobrą sytuację do zdobycia gola

• Groźnie pod bramką Korony, obrońcy trochę przyspali, jednak całą sytuację zażegnał Małkowski.

• Gra przeniosła się pod bramkę Wisły. Lisowski z autu wrzucił piłkę w pole karne, ale ponownie nikt z kieleckich zawodników nie zdołał dojść do futbolówki

• Zmuszony do interwencji Zbigniew Małkowski wpadł na Piotra Malarczyka który wyraźnie ucierpiał

• Szybkie przeniesienie akcji na drugą stronę, dośrodkowywał Lisowski, ale piłka nie znalazła żadnego adresata

• Dośrodkowanie po ziemi Jaliensa, ale na posterunku był Piotr Malarczyk

• Pierwszy strzał Korony. Piłkę daleko od bramki posłał Michał Janota

• Zaczynamy! Wisła przy piłce

• Zawodnicy wychodzą właśnie na murawę, za chwilę sędzia Sebastian Jarzębak rozpocznie spotknie.

• Korona Kielce - Wisła Kraków

• Znamu już składy drużyn, ławka rezerwowych Korony - Szlakotin, Kijanskas, Sierpina, Kiercz, Cebula, Żewłakow, Zieliński. Wisła - Miśkiewicz, Jovanović, Szewczyk, Sobolewski, Stolarski, Iliev, Robinson

• Pojedynek o coś więcej niż tylko trzy punkty od lat elektryzuje kibiców w obu miastach. Za niecałą godzinę staną naprzeciwko siebie piłkarze którzy zapowiadają walkę o każdy centymetr boiska. Pogoda w Kielcach dopisuje co ważne nie pada, więc stan murawy na to spotkanie nie pozostawia żadnych zastrzeżeń. Cała otoczka spotkania oraz warunki do gry sprzyjają piłkarzom do stworzenia niezapomnianego widowiska. Miejmy nadzieję, że przy Ściegiennego 8 zobaczymy mecz pełen zwrotów akcji.