Korona Kielce

2

Wisła Kraków

2

• Koniec spotkania! Remis 2:2. W spotkaniu wszystkiego było po równo - po 1 czerwonej kartce, po jednym niewykorzystanym karnym i po dwa gole!

• Przepiękne uderzenie Vukovicia z rzutu wolnego z ponad 30 metrów znajduje drogę do bramki po rykoszecie o głowę Wilka!

• Cztery minuty doliczone.

• Pareiko broni strzał Hernaniego, po wrzutce w pole karne.

• Ostatnia zmiana w spotkaniu. Łobodziński za Meliksona.

• Brzydki faul Hernaniego i rzut wolny dla Wisły. Jednak bez efektu.

• Ostatnia zmiana w Koronie. Jovanović zmienia Lecha.

• Mocno bity rzut wolny z boku pola karnego, ale strzał Lisowskiego mija bramkę Wisły.

• Wilk uderzał na bramkę Małkowskiego, jednak broni bramkarz Korony.

• Siły na boisku się wyrównują. Malarczyk ukarany drugą żółtą kartką za faul na Meliksonie i zostaje wyrzucony z boiska.

• Paweł Sobolewski uderzył mocno z pola karnego, jednak strzał z półwoleja był niecelny.

• Tataj za Ediego.

• Schodzi strzelec dwóch bramek Genkow, w jego miejsce Sivakow.

• Po raz kolejny dobrą interwencją popisuje się Pareiko, który broni strzał Lisowskiego z kilku metrów.

• Zmiana zawodnika w Koronie. Za Korzyma wchodzi Junior da Silva Dirceu.

• Genkow był bliski hattricka. Bułgar wyszedł z połowy sam na sam z Małkowskim, ale lobując bramkarza trafił w słupek!

• Korona szybko odpowiada. Po rzucie rożnym na raty piłkę do bramki pakuje Maciej Korzym.

• Świetna akcja Meliksona, który przedryblował pół boiska i wyłożył piłkę w polu karnym Genkowowi, któremu pozostało wpakować ją do bramki!

• Nieporozumienie w defensywie Wisły i Pareiko ratuje zespół wybijając piłkę w aut.

• Zmiana zawodnika w Wiśle. Wilk za Małeckiego.

• Szansa dla Korony na odrobienie strat w przewadze jednego zawodnika.

• Korzym faulował Kirma i wywiązała się przepychanka! Żółtymi kartkami ukarani Vuković, Sobolewski i Korzym! Sobolewski musi opuścić boisko!

• Rzut rożny dla Korony, ale bez efektu, radzą sobie obrońcy Wisły.

• Strzał Małeckiego broni Małkowski! Drugi niewykorzystany karny w spotkaniu!

• Lisowski blokuje ręką strzał Małeckiego i karny!

• Żółta kartka dla Malarczyka.

• Strzelał Lisowski, jednak pewnie broni Pareiko.

• Początek drugiej połowy.

• Koniec pierwszej połowy.

• Dwie minuty doliczone.

• Szybka kontra Wisły, Genkow dobrze dograł w pole karne, ale Kirm nieczysto trafił w piłkę.

• Lech za mocno zagrywał prostopadle do Pawła Sobolewskiego i do piłki pierwszy doszedł Pareiko.

• Niedzielan po raz kolejny na spalonym.

• Po starciu z Lechem ucierpiał Genkow, opatrywany teraz przez lekarzy.

• Po rzucie rożnym piłka w bramce, jednak sędzia dobrze dostrzegł, że Niedzielan był na spalonym.

• Kapitalne podanie Andradiny do Niedzielana, ale świetnie interweniuje Pareiko. Tylko rzut rożny.

• Melikson przedarł się w pole karne i wywalczył rzut rożny.

• Lisowski uderzył potężnie, ale na drodze piłki stanął Chavez i został powalony piłką.

• Pareiko wyciągnął się jak struna i broni strzał Andradiny! Nie ma gola!

• Rzut karny dla Korony, faulowany w polu karnym Sobolewski.

• Paljić skiksował w polu karnym. Do piłki dopadł Paweł Sobolewski, ale z ostrego konta uderzył ponad bramką.

• Sobolewski fauluje Korzyma i otrzymuje żółtą kartkę.

• Dobra akcja Korony, zakończona niecelnym strzałem głową Niedzielana.

• Na boisku leży Vukowić, gra przez chwilę się toczy w końcu Wisła wybija piłkę. Po chwili gra wznowiona.

• Rzut rożny dla Wisły. Wrzucał Małecki, ale poradzili sobie obrońcy. Wisła szybko odzyskała piłkę, ale ponowna wrzutka Małeckiego także nie przyniosła efektu.

• Dobra akcja Wisły nie zakończyła się strzałem.

• Dobra wrzutka w pole karne Wisły w wykonaniu Lisowskiego, walczył o piłkę Andradna, ale ostatecznie od bramki zacznie Pareiko.

• Dobra piłka na prawe skrzydło do Cikosa, ten opanował piłkę w polu karnym, zacentrował, jednak wprost w ręce Małkowskiego. Mogło być groźnie.

• Rzut rożny dla Wisły, jednak złe wykonanie Małeckiego.

• Na spalonym Niedzielan, wychodzący na dobrą pozycję.

• Małecki z prawej strony zagrał ostro w pole karne, nad piłką nadbiegł Kirm, przepuścił do Genkowa, a ten zdobywa swoją drugą ligową bramkę w Wiśle!

• Dobra akcja Wisły zakończona strzałem Meliksona z dystansu, jednak piłka minęła poprzeczkę.