0

Zagłębie Lubin

2

• Koniec spotkania. Zagłębie wygrywa z Koroną 0:2.

• I dwie rzute kartki dla Liry w przeciągu minuty i zawodnik Zagłębia wuklucza Eltona Lirę. !

• I jeszcze jedna żółta

• Elton Lira

• I jeszcze czerwona kartka dla Maćka Korzyma, Korona w dziewiątkę.

• Korona dalej próbuje, jednak chyba nie będzie w stanie zdobyć choćby jednej bramki.

• I następna kartka dla zawodnika Zagłębia.

• Spotkanie potrwa decyzją arbitra aż o 5 minut dłużej .

• Ostatnia minuta i ostatnia zmiana trenera Hapala.

• Daleki od ideału i bramki strzał Rakowskiego.

• Kolejna zmiana w Zagłębiu.

• Dawno nie było kartki, to proszę bardzo... Csaba Horvath ukarany przez arbitra

• Pierwsza zmiana w szeregach Zagłębia.

• Korzym bliski honorowego trafienia dla Korony.

• Małkowski pokonuje Małkowskiego... i mamy 0:2. Szybka kontra Zagłębia zła interwencja Małkowskiego i Zagłębie powiększa przewagę.

• Kolejna kartka tym razem dla zawodnika gości.

• Dwie okazje dla Korony, najpierw uderzał Korzym a po rzucie rożny szczęścia próbował Stano.

• Na trybunach w Kielcach zasiada dziś 7096 kibiców, w tym około 50 osobowa grupa kibiców "Miedziowych".

• Kolejna już kartka dla zawodnika Korony,tym razem Maciej Korzym, mało który z zawodników nie ma kartki w szeregach Korony

• Skuteczna interwencja Golańskiego w starciu z Nhamoinesu, rożny dla gości.

• Ostatnia zmiana w Koronie, boisko opuszcza Sobolewski, który swojego setnego jubileuszowego spotkania nie będzie wspominał udanie, w jego miejsce Gołębiewski

• Korona mimo gry w osłabieniu stara się atakować, Zagłębie cały czas broni się i atakuje z kontry, czy żółto-czerwonym wystarczy sił, aby choć raz pokonać Ptaka? A może Zagłębie wykorzysta szansę i zwiększy prowadzenie? Zaczęły się emocje w meczu w Kielcach.

• Zmiana w Koronie, na plac gry wbiega Łuczak

• Kartka dla Lisowskiego

• Kartka dla Bilka za nieprzepisowe zatrzymanie Golańskiego.

• Sam na sam z Małkowskim Szymon Pawłowski, górą w tym pojedynku bramkarz Korony

• Niedokładne zagranie Widanowa i piłka dla Korony

• Strzał Lenartowskiego ofiarnie blokuje obrońca Zagłębia, udzielana jest mu teraz pomoc medyczna, po wznowieniu rożny dla Korony

• W idealnej okazji na 10 metrze myli się Hanzel

• Akcja Korony prawą stroną boiska , przerwana faulem przez Małkowskiego

• Drugą połowę rozpoczyna Korona.

• Arbiter w asyście ochrony i gwizdach kibiców schodzi do szatni... nic dziwnego ponieważ był on głównym i w dodatku słabym aktorem pierwszej połowy, pokazał aż 8 żółtych kartek oraz jedną czerwoną. Sam mecz pod względem sportowym na pewno również nie jest na najwyższym poziomie, Zagłębie pewnie wykorzystało jedenastkę i objęło prowadzenie, jednak żadna z drużyn nie stworzyła klarownej akcji z gry. Pozostaje mieć nadzieję na ciekawszą drugą część spotkania, na relację z której zapraszamy za niespełna 15 minut.

• Koniec pierwszej części gry. Zagłębie prowadzi z osłabioną Koroną 0:1.

• Ładny strzał Lenartowskiego minimalnie mija boczny słupek bramki Ptaka

• Arbiter dolicza trzy dodatkowe minuty .

• Rozpoczyna się ostatnia minuta pierwszej części gry, Korona przy piłce

• Małkowski ratuje Koronę po strzale Rakowskiego, rożny dla Zagłębia.

• Kartki trafiają również do piłkarzy Zagłębia, tym razem ukarany Rakowski.

• Rzut rożny dla Zagłębia, po wybiciu Golańskiego.

• Wymuszona zmiana w Koronie, plac gry opuszcza Kiełb, w jego miejsce Lenartowski.

• Nie będzie miał łatwego życia w tym meczu arbiter dzisiejszego meczu, głośne złodzieje nie ustaje na trybunach w kielcach od dobrym 5 minut.

• Kolejna kartka dla zawodnika Korony, Pavol Stao ukarany za dyskusje z arbitrem,

• Sernas pewnie wykonuje jedenastkę . Zagłębie prowadzi 0:1

• Za chwilę zobaczymy rzut karny dla Zagłębia, z trybun słychać głośne złodzieje, przy okazji czerwona kartka za drugą żółtą dla Jovanovića...

• Aleksandar Vuković.

• Kartka dla Jovanovica co wyraźnie nie podoba się sympatykom gospodarzy, rzut wolny dla Zagłębia z ok 40 metrów.

• I znów obserwujemy niedokładne zagranie ze środka pola w wykonaniu zawodników Korony.

• Kolejny korner dla Korony, tym razem po akcji Sobolewskiego.

• Kartka także dla Pawła Golańskiego za dyskusje z arbitrem.

• Piłkarz Zagłębia ukarany za swój teatralny upadek

• Nhamoinesu pada na murawę i łapię się za twarz jednak sędzia nie dał się nabrać i grę wznawia Korona.

• Korner dla Korony i sytuację wyjaśnia Hanzel,kontra Zagłębia

• Wielkie szczęście Zagłębie, bliski pięknej bramki ...samobójczej Adam Banaś, celował w samo okienko bramki Ptaka

• Zupełne nieporozumienie w szeregach Korony, fatalne zagranie ze środka w wykonaniu Jovanovića.

• Chwila przerwy w grze kontuzji przy interwencji nabawił się Ptak.

• Pierwszy rzut rożny w meczu wykonuje Korona, piąstkowanie Ptak ratuje Zagłębie przed zagrożeniem.

• Pierwszy kwadrans gry bardzo słaby w wykonaniu obu drużyn, Korona jest bardzo nieporadna w ataku, natomiast Zagłębie nastawione na przejęcie piłki i szybką kontrę nie stworzyło jeszcze klarownej sytuacji. Czekamy na bramki.

• Faulem odpowiada Zagłębie na murawie leży Pavol Stano.

• Pierwsza kartka w meczu dla Kamila Kuzery, faul blisko linii środkowej.

• Golański powstrzymuje akcję Zagłębia w środkowej strefie boiska.

• Wrzutka Pawłowskiego i zablokowany strzał Małkowskiego.

• Nerwowość w poczynaniach kieleckich defensorów, Zagłębie spokojnie utrudnia rozegranie piłki gospodarzom.

• Prosta strata Korony, niedokładne dośrodkowanie Sobolewskiego.

• Ładna akcja Korony, jednak na minimalnym spalonym Golański.

• Pierwsza akcja Zagłębia prawą stroną boiska przerwana przez kieleckich defensorów.

• Na ławce rezerwowych do dyspozycji trenera Hapala zostają Forenc, Lira, Rymniak, Sloboda, Traore, Wilczek oraz Woźniak. Trener Ojrzyński ma w obwodzie Pilarza, Malarczyka, Kaczmarka, Lenartowskiego, Papkę, Łuczaka oraz Gołębiewskiego

• Rozpoczyna Zagłębie

• Dzisiejsze spotkanie ma szczególne znaczenie dla pomocnika gospodarzy Pawła Sobolewskiego, który po raz 100 wybiega w żółto-czerwonej koszulce.

• Już na niespełna 5 minut rozpocznie się spotkanie, w którym Korona powalczy z Zagłębiem o pierwsze od 21 lat zwycięstwo z ekipą "miedziowych". Dla której z drużyn piątek trzynastego okaże się pechowy przekonamy się już za 90 minut.

• Historia przemawia za Zagłębiem, które nie przegrało z Koroną już od 21 lat. W rundzie jesiennej lubinianie wygrali 3:1.

• - Zdajemy sobie sprawę z walorów rywali i z tego, że niekiedy grają na pograniczu brutalności, ale my na pewno odpowiemy im tym samym - zapowiada szkoleniowiec Zagłębia Lubin Pavel Hapal.

• Dzisiejsze starcie to mecz dwóch najlepszych drużyn ekstraklasy na wiosnę! Korona i Zagłębie w ośmiu meczach uzbierały po 17 punktów.

• Witamy w relacji LIVE z meczu Korony Kielce z Zagłębiem Lubin. To drugi z rzędu mecz złocisto-krwistych na Arenie Kielce w odstępie kilku dni. Po tym jak ostatnio Korona w ostatniej chwili straciła 2 punkty z Lechem, dziś chce wygrać z Zagłębiem.