KS Polkowice

1

Flota Świnoujście

2

• Koniec spotkania. Flota pokonała Górnik Polkowice 2:1 i wciąż liczy się w walce o awans!

• Łukasz Tumicz za Kokoszkę. Zbyt późna ta ofensywna zmiana.

• GOOOOLLL!!! 2:1!! Po błędzie bramkarza, wprowadzony kilka minut wcześniej Dylewski wpisuje się na listę strzelców!

• Rozpadało się ponownie nad Polkowicami.

• Misan zastąpiony przez Dylewskiego.

• Tym razem poprzeczka ratuje gospodarzy!

• Marek Niewiada za Bodzionego.

• Potężne uderzenie z rzutu wolnego autorstwa Salomońskiego zatrzymuje się na poprzeczce!

• Mimo gry w osłabieniu, to podopieczni Dominika Nowaka mają teraz przewagę. Piłka w posiadaniu Górnika.

• Drugą żółtą kartkę ogląda Wacławczyk.

• Ależ interwencja Żukowskiego!! Kolejny strzał Piotrowskiego nie znalazł drogi do bramki.

• Strzał Pruchnika z 20 metrów, ale kapitan Floty posłał piłkę obok bramki.

• Podanie Wacławczyka z własnej połowy trafiło do Piątkowskiego, ale ponownie Żukowski okazał się lepszy!

• Gra toczy się przede wszystkim w środkowej strefie boiska, żaden z zespołów nie jest w stanie wypracować przewagi.

• Salomoński dośrodkował z rzutu rożnego, ale skaczącego Breznicana uprzedził bramkarz Floty.

• Tomasz Salamoński posłał dośrodkowanie w pole karne, które wybił jeden z obrońców przyjezdnych. Do piłki doszedł jeszcze Piątkowski, ale uderzył nad poprzeczką.

• Druga połowa rozpoczęta.

• Koniec pierwszej połowy.

• Ensar Arifović ukarany za przytrzymywanie Marcina Kokoszki.

• Soboń ukarany kartką.

• Piotrowski znalazł się sam na sam z bramkarzem, jednak Żukowski wygrał ten pojedynek na 7. metrze!

• Faul Krzysztofa Bodzionego na aktywnym Damianie Piotrowskim.

• Za dyskusje z arbitrem kartkę ogląda Wacławczyk.

• Za faul na Łukaszu Sierpinie, ukarany kartką Damian Krajanowski.

• Gospodarze w zaskakujących okolicznościach zdobyli gola, to Flota miała lekką przewagę i utrzymywała się dłużej przy piłce.

• GOOOOLLLL!!! Po małym zamieszaniu, Mateusz Piątkowski po podaniu Macieja Sobonia doprowadza do wyrównania!

• Pierwsza wymuszona zmiana. Kamil Wacławczyk zastępuje kontuzjowanego Mroza.

• GOOOOOLLL!!! 1:0 dla Floty!! Damian Misan wykończył dośrodkowanie Tomasza Ostalczyka!

• Damian Misan sfaulował Michała Mroza, ale jeszcze tym razem obyło się bez kartki.

• Odpowiedź Floty, lecz tym razem Sebastian Szymański zatrzymał szarżującego Ensara Arifovicia.

• Gra toczy się w środku pola, na razie przewagi nie osiągnęła żadna z ekip. Obserwujemy rwaną grę, bez sytuacji pod bramkami.

• Pierwsza groźna sytuacja gospodarzy, w zamieszaniu w polu karnym najlepiej odnaleźli się Mateusz Piątkowski i Damian Piotrowski, lecz dobrą interwencją popisał się Krzysztof Żukowski.

• Rozpoczynamy spotkanie.

• Jak na razie na trybunach ok. 100 kibiców, ale przed bramami stoją jeszcze dość długie kolejki.

• W Polkowicach ciepło, właśnie ustała burza, ale ciągle lekko mży. Murawa jest dość nasiąknięta, ale nie powinna utrudniać gry.

• Znamy już wyjściowe jedenastki, które rozpoczną spotkanie.

• Czy Flota zachowa szanse na Ekstraklasę? Czy z kolei Górnik powstrzyma na własnym terenie kolejnego faworyta?

• Zadania w żadnym wypadku nie zamierzają ułatwiać przyjezdnym piłkarze Górnika, którzy w poprzedniej kolejce pokonali na wyjeździe KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2:0. - Przystępujemy do tego spotkania podbudowani ostatnimi dobrymi występami i będziemy chcieli kontynuować ostatnią dobrą passę - mówił przed spotkaniem trener gospodarzy, Dominik Nowak.

• Mimo kompromitującej porażki w ostatniej kolejce, podopieczni Petra Nemeca nadal pozostają w grze o awans i tylko zwycięstwo w Polkowicach może pomóc zachować nadzieje. Największym problemem gości może okazać się brak w kadrze meczowej najlepszego strzelca zespołu, Charlesa Nwaogu, który musi pauzować za nadmiar żółtych kartek.

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania na zapleczu Ekstraklasy, w którym Górnik Polkowice podejmuje na własnym stadionie Flotę Świnoujście.