KS Polkowice

1

Górnik Łęczna

4

• Za pomoc w relacji dziękujemy Malwinie i Wojtkowi! Kibiców zapraszamy na kolejne relacje LIVE z meczów 1. ligi!

• Koniec meczu! Zapowiadało się na niespodziankę, a skończyło się pogromem. To nie będą wesołe święta w Polkowicach.

• Jeszcze żółta kartka dla Sołdeckiego.

• Szybka kontra gości, podanie na prawe skrzydło do Zubra, ten dośrodkował w pole karne, gdzie Renusz fantastycznie strzelił z przewrotki!

• Michał Renusz i GOL!

• Strzał Renusza nad bramką.

• Dąbrowski podaje do Ałdasia, ten próbował przelobować bramkarza, ale prosto w Prusaka.

• Piotr Hermann zmienia Wojciecha Łuczaka.

• 2 minuty doliczył sędzia.

• Oziemczuk za Paluchowskiego.

• Polkowice starały się strzelić wyrównującą bramkę, ale skończyło się to golem dla gości. Grający świetnie spotkanie Wojciech Łuczak pieczętuje swój występ strzelonym golem.

• Wojciech Łuczak strzela trzecią bramkę dla Bogdanki!

• Ostatnia zmiana w KS. Sierpina za Janusa.

• Nieprzyjemny faul w ataku Wacławczyka. Żółta kartka.

• Zółta kartka dla Ałdasia za faul.

• Kolejne dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Bogdanki. Było duże zamieszanie, gospodarze domagali się rzutu karnego, ale sędzia nie widział w tej sytuacji faulu.

• Ałdaś podawał z rzutu rożnego, Więzik strzelał z główki, ale obok bramki.

• Z rzutu wolnego strzelał Salomoński. Sergiusz Prusak wybił piłkę, ta trafiła do Piotrowskiego, ale jego dośrodkowanie zablokowali obrońcy.

• Mogło być już 3:1 dla łęcznian. Rafał Darda strasznie skiksował we własnym polu karny, nie trafiając w piłkę. Dorwał ją aktywny Łuczak, ale strzelił niecelnie. Szczęście w nieszczęściu dla miejscowej drużyny.

• Salomoński podał do Piotrowskiego, ten zdecydował się na strzał, ale prosto w bramkarza.

• Z rzutu rożnego dośrodkowywał znów Łuczak, piłka przeleciała przez całe pole karne i wyszła poza "szesnastkę". Strzał z dystansu gości niecelny.

• Tak jak pisaliśmy, Kocot odniósł kontuzję i musi opuścić boisko. Nie ma dziś szczęścia Janusz Kudyba. Druga wymuszona zmiana. Wchodzi Damian Piotrowski.

• Najpierw strzelał Wojciech Łuczak, który maczał też palce przy pierwszej bramce dla Bogdanki. Jego strzał wypiąstkował Szymański, ale piłka spadła pod nogi Zubra. Ten miał ułatwione zadanie, bo bramkarz Polkowic był daleko od bramki. Delikatna podcinka, "Szymek" jeszcze dotknął tej piłki, ale nie udało się! W Polkowicach prowadzą już goście.

• GOOOOOOOL! Bogdanka odwraca losy spotkania! Drugi gol Zubra!

• Zamieszanie pod bramką Polkowic. Najsprytniejszy okazał się piłkarz, który chwilę wcześniej pojawił się na boisku. W akcji ucierpiał jeszcze Przemysław Kocot.

• Michał Zuber i jest 1:1!

• Po rzucie z auto piłkę dostał na skrzydle Jakub Więzik. Dobrze pociągnął z piłką i dośrodkował w pole karne, gdzie Damian Ałdaś bardzo ładnym strzałem z pierwszej piłki pokonał Prusaka. Bramkarz Bogdanki bez szans!

• Damian Ałdaś! 1:0 dla Polkowic!

• Niezła akcja gospodarzy. Przemysław Kocot próbował podawać prostopadle do Kuświka, ale za mocno.

• Wojciech Łuczak uderzał z dystansu, ale pomylił się strasznie. Zupełnie przestrzelił ten strzał piłkarz z Łęcznej.

• Strzał Krzysztofa Janusa prosto w bramkarza gości.

• Zmiana w ekipie Bogdanki. Michał Zuber zmienia Jacka Kusiaka.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy w Polkowicach. Na razie zasłużony remis. Były momenty dobrej gry, ale pod koniec gra już troszkę "siadła". Czekamy na coś więcej po przerwie.

• Ten remis nikogo w Polkowicach nie urządza. jeśli goście z Bogdanki stracą punkty przestaną już chyba marzyć o walce o awans do ekstraklasy. Polkowice mają za to szansę chociaż troszkę odskoczyć od strefy spadkowej. Warunkiem jest jednak zwycięstwo. Zobacz tabelę 1. ligi LIVE!

• Tempo gry troszkę siadło. Więcej teraz jest podań w środkowej strefie boiska.

• Ponad bramkę uderzał Radosław Bartoszewicz.

• Przy okazji przepraszamy za pomyłkę w składzie. To jednak Grzegorz Kuświk gra od pierwszej minuty na boisku, a nie Więzik, który zameldował się na nim dopiero przed chwilą. Z tego co się dowiedzieliśmy taka zmiana została dokonana tuż przed samym spotkaniem.

• Wymuszona zmiana w drużynie gospodarzy. Jakub Więzik zmienia Mateusza Piątkowskiego. TO chyba jakaś kontuzja, bo Piątkowski zszedł prosto do szatni.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Dawid Wacławczyk ładnie główkował, ale bramkarz gości wybił piłkę ponad bramkę.

• Kolejna akcja gości kończy się odbiorem piłki i kontratakiem Polkowic. Po dośrodkowaniu w pole karne, naciskany przez napastnika Górników bramkarz Sergiusz Prusak popełnia błąd i wypuszcza piłkę z rąk. Po chwili jednak naprawia swój błąd. Bez konsekwencji.

• Stuprocentowa sytuacja dla gości! Adrian Paluchowski pomknął w kierunku bramki Szymańskiego i mimo asysty dwóch obrońców udało mu się wyjść na czystą pozycję. Bramkarz Polkowic chyba niepotrzebnie wyszedł z bramki. Były piłkarz Legii chciał to sprytnie wykorzystać i przelobować golkipera gospodarzy. Zabrakło niewiele, ale ostatecznie piłka przeleciała nad bramką.

• Dobry, szybki mecz w Polkowicach. Akcje szybko przenoszą się z jednej bramki pod drugą. Spotkanie się wyrównało i może się podobać. Widać, że oba zespoły, choć grają o zupełnie odmienne cele, to walczą dziś o zwycięstwo.

• Tomasz Salamoński wykonuje rzut wolny z okolic pola karnego, ale jego dośrodkowanie jest zbyt mocny i nic z tej akcji nie będzie.

• Dośrodkowanie w pole karne Polkowic, ale Szymański pewnie łapie piłkę.

• Jedna z najlepszych akcji polkowiczan. Strzelał Mateusz Piątkowski, ale piłka w ostatniej chwili odbiła się od jednego z obrońców Bogdanki i nie wpadła do siatki.

• Od początku spotkania zarysowała się lekka przewaga gości z Łęcznej. Polkowiczanie grają troszkę chaotycznie. Sytuacji strzeleckich jeszcze nie było.

• Zimno i wietrznie dziś w Polkowicach, ale mimo to na stadion udało się kilkuset fanów miejscowej drużyny. Szacujemy, że może ich być nawet 700.

• Zaczynamy! Pierwszy gwizdek arbitra, pana Michała Mularczyka ze Skierniewic.

• Ławka rezerwowych Bogdanki: Socha, Ninković, Oziemczuk, Hermann, Kwiatkowski, Kalkowski, Zuber.

• Ławka rezerwowych Polkowic: Kazimierczak, Kucharzak, Kuświk, Bancewicz, Sierpina, Piotrowski, Szuszkiewicz

• Witam w relacji na żywo z meczu pierwszego meczu 1. ligi KS Polkowice - Bogdanka Łęczna.