1

• Koniec spotkania.

• Pierwsza żółta kartka w spotkaniu dla Witolda Cichego.

• Po zamieszaniu w polu karnym strzelał Ałdaś.

• Goście po zdobyciu bramki przejęli inicjatywę, jednak nie potrafią stworzyć zagrożenia pod bramką Górnika.

• Zmiana w Polkowicach. Bancewicz za Piotrowskiego.

• Kontaktowa bramka dla Kolejarza. Jarosiewicz płaskim strzałem z 14 metrów zdobywa gola.

• Zmiana w Polkowicach. Chyła za Tumicza.

• Zmiana w Kolejarzu. Gruca za Sochę.

• Od kwadransa z boiska po prostu wieje nudą. Nie dzieje się nic ciekawego, a oba zespoły nie były nawet blisko oddania celnego strzału na bramkę.

• Po wrzutce z rzutu rożnego Salamońskiego groźnie główkował Breznican, jednak nie ma bramki.

• Salamoński strzelał z 20 metrów, broni jednak Zarychta.

• Po przerwie obserwujemy bardzo wyrównane widowisko. Goście dążą do zdobycia wyrównującej bramki, jednak Górnik skutecznie niweczy wszelkie próby budowania ataków przez rywali. Gra toczy się w dużej mierze w środkowej części boiska.

• Zmiana w zespole gości. Madejski zmieniony przez Zawiślana.

• Początek drugiej połowy.

• Koniec pierwszej połowy. Zasłużone prowadzenie Górnika. Wracamy po przerwie.

• Minuta doliczona.

• Przed doskonałą szansą na kontaktową bramkę stanął Walęciak, jednak Szymański popisał się dobrą interwencją.

• Górnik ma przewagę i dłużej utrzymuje się przy piłce. Zanosi się na pewne zwycięstwo gospodarzy.

• Gra się nieco uspokoiła, brak jest składnych akcji, a oba zespoły ograniczają się do strzałów z dystansu.

• Próbował tym razem Kokoszka, ale ponownie dobrze spisał się Zarychta.

• Wacławczyk strzelał zza pola karnego, ale broni bramkarz.

• Spotkanie nieco się ożywiło. Do głosu zaczynają dochodzić goście, jednak ich ataki nie są w stanie stworzyć poważnego zagrożenia.

• Kolejna próba Kolejarza, strzał Niane broni jednak Szymański.

• Próba strzału Walęciaka, jednak dosyć niecelnie i nie było zagrożenia.

• Piątkowski strzelał zza pola karnego, jednak niecelny.

• Gra toczy się w w dużej mierze w środku pola. Gospodarze zadowoleni z prowadzenia spokojnie kontrolują przebieg gry. Kolejarz jakby w szoku po szybko straconych bramkach. Debiut Janusza Kubota nie zapowiada się na udany.

• Piotrowski przedarł się prawą stroną, wypuścił w uliczkę Tumicza, a ten pokonał Zarychtę.

• Po zdobyciu bramki Górnik utrzymuje się przy piłce, jednak gra toczy się w środku pola. Na razie bez kolejnych sytuacji podbramkowych.

• Po dośrodkowaniu Ałdasia z lewej strony gola zdobył Damian Piotrowski.

• Początek spotkania. Górnik na zieloni, Kolejarz na czerwono.

• Spotkanie poprzedza minutą ciszy.

• Na rezerwie Górnika Jarosiński, Janus, Mróz, Szuprytowski, Bancewicz, Chyła i Soboń. W zespole gości na ławce zasiądą Lisak, Gruca, Zawiślan, Rado, Kominiak, Basta i Ciećko.

• Witamy w relacji ze spotkania Górnika Polkowice z walczącym o utrzymanie Kolejarzem Stróże. Znamy już składy obu zespołów. Za niecałe dziesięć minut początek spotkania.