KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 0 Górnik Łęczna

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

0

Górnik Łęczna

0

• To nie był dobry mecz - tak krótko można podsumować zawody w Ostrowcu. Mecz potwierdził, że ostatnie porażki zespołów z faworytami nie były dziełem przypadku. Forma jest po prostu słaba.

• A tymczasem sędzia Rafał Greń kończy zawody. I całe szczęście.

• Jest i druga kartka. Tym razem ukarany Michał Stachurski

• Pierwsza kartka w tym meczu dla Ricardinho za niesportowe zachowanie.

• Drugi nieuznany przez sędziego gol dla KSZO! Wszystko zaczęło się od strzału Trzeciakiewicza, później dobiłaj Nawrocik i strzelił gola. Napastnik gospodarzy był jednak według arbitra na pozycji spalonej.

• Tym razem Prusak musiał już interweniować po celnym strzale Bzdęgi.

• Z dużą dozą fantazji uderzał teraz Wolański, ale jego lob mija bramkę Prusaka.

• Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy. Mąka wchodzi za Gevorgyana.

• Kolejny rzut wolny dla gości i kolejny strzał broni Dymanowski. Uderzał Mariusz Zasada

• Miloseskiego, który przed chwilą strzelał, zmienia Adrian Paluchowski.

• Celny strzał Miloseskiego z dużej odległości z rzutu wolnego.

• Nawrocik zmienia Kanarskiego w KSZO

• Gol... nie, sędzia jednak go nie uznał. Po strzale Karda, lot piłki zmienił Bzdęga, który był na pozycji spalonej. Piłka wpadła do siatki, ale sędzia gola nie uznał.

• Z dużym trudem Prusak wybija piłkę za boisko po strzale Krystiana Kanarskiego.

• Efektowny strzał Ricardinho, ale jednak niecelny.

• Za Cieciurę wchodzi Michał Stachurski.

• Zaczynamy drugą połowę. jest zmiana.

• Koniec pierwszej połowy. Na razie bez goli i bez wielkich emocji w Ostrowcu. Odrobinę lepsi piłkarze gości.

• Bzdęga dośrodkował w pole karne, a strzelał Vahan Gevorgyan. Mało brakło.

• Dymanowski broni uderzenie Mariusza Zasady z rzutu wolnego.

• Bardzo groźnie pod bramką gospodarzy. Pierwszy strzał Tomasza Nowaka był zablokowany, a dobitkę wybronił Dymanowski. Mogło być 1:0.

• Bardzo groźny strzał Pawła Kaczmarka. Niecelny, ale tym razem zabrakło naprawdę niewiele.

• Niecelny strzał Tomasza Bzdęgi.

• Kolejna próba Bartoszewicza, strzał znów niecelny.

• Kolejny stały fragment gry wykonywał Cieciura. W polu karnym do piłki dopadł Radosław Kardas. Strzelił, ale niecelnie. Było dość groźnie.

• Pierwsza od kilku minut akcja piłkarzy gości. Zakończył ją strzał Radosława Bartoszewicza, ale niestety bardzo niecelny.

• Dośrodkowanie Cieciury z rzutu rożnego pada łupem Prusaka.

• Pierwszy celny strzał w tym meczu. Uderzał Piotr Nowosielski.

• Spokojny początek meczu w Ostrowcu. Inicjatywę próbuje przejąć zespół Mirosława Jabłońskiego.

• Zaczynamy mecz. Pierwszy gwizdek sędziego Rafała Grenia.

• W Ostrowcu są kibice gości, którzy tradycyjnie wywiesili flagę “W Łęcznej jest tylko Górnik”.

• Oba zespoły są już na boisku. Przed meczem będzie jeszcze minuta ciszy ku czci ofiar katastrofy smoleńskiej.

• Za chwilę mecz drużyn, które mają za sobą bolesne porażki.