KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 0 Piast Gliwice

1

Piast Gliwice

0

• Piast przegrywa w Ostrowcu 0:1 i prawdopodobnie też przegrywa swoją szansę na powrót do Ekstraklasy. Za uwagę dziękuje Szura Bartłomiej

• Sensacyjny gol !!! Z ostrego kąta uderza Bzdęga i Szmatuła kapituluje!!!! KSZO prowadzi grając w "10"

• 3 minuty doliczone

• Kolejny raz piłkarzy Piasta zatrzymuje Dymanowski. Czy zawodnicy Brosza zdążą?

• Ostatnia zmiana w zespole z Gliwic

• Ostatnia zmiana u gospodarzy

• Szary uderza z daleka, piłka nad poprzeczką. Dalej 0:0

• Bramka KSZO jak zaczarowana. Dymanowski wyczynia cuda w bramce a Piast nie potrafi skutecznie wykończyć swoich akcji

• 2 zmiana w KSZO

• Podbeskidzie już prowadzi w Wodzisławiu!!

• Cios za cios na boisku w Ostrowcu. Kto przejmie inicjatywę i wygra?

• Piękna główka Urbana ale Dymanowski wyciąga się jak struna i łapie piłkę

• A tymczasem niespodzianka w Wodzisławiu! Odra prowadzi z Podbeskidziem!

• Pół godziny szansy Piasta na zdobycie zwycięskiego gola. Czy piłkarze Brosza złamią defensywę gospodarzy?

• 2 zmiana

• Znów fatalne zagranie Kanarskiego - to już 4. zmarnowana sytuacja przez snajpera z Ostrowca

• Za faul

• Lewczuk uderza minimalnie obok spojenia słupka i poprzeczki

• Początek drugiej połowy

• Koniec pierwszej części meczu. Wydawało się, że mecz będzie przebiegał w spokojnej atmosferze ale błąd arbitra wprowadził dużo nerwowości na boisku i końcówka była emocjonująca. Czy Piast wykorzysta atut gry w przewadze? Zapraszam za około 15 minut.

• Szansa dla gospodarzy ale strzał Kanarskiego zostaje zablokowany

• Zostają doliczone 3 minuty

• Z 20 metrów uderza Smektała, broni z problemami Dymanowski

• Taktyczna zmiana u gospodarzy

• Kartka dla Dymanowskiego

• Obrońca gospodarzy ogląda drugą żółtą kartkę, pierwszą zobaczył w 28. minucie

• Nikola Kolarov uderzył prawdopodobnie Biskupa. Pomocnik gości na sygnale pojechał do szpitala.

• Kontuzjowany Biskup opuszcza plac gry

• Biskup dostał łokciem od jednego z piłkarzy KSZO, sędzia nie dopatrzył się faulu a pomocnik z Gliwic opuścił plac gry z zakrwawioną twarzą. Po tej sytuacji trener Brosz został wyrzucony na trybuny

• Fatalnie grają goście, zupełnie nie prezentują się jak kandydat do awansu do Ekstraklasy

• W Świnoujściu oraz w Wodzisławiu Śląskim także bez bramek

• Nowosielski uderza kilkanaście centymetrów nad poprzeczką

• Mateusz Mąka zmusza do nadludzkiego wysiłku Szmatułę. Tylko bramkarzowi goście zawdzięczają, że nie przegrywają!!

• Fragment meczu gdy niespodziewanie zdecydowanie przeważają gospodarze.

• Szmatuła kapitalnie broni w sytuacji sam na sam z Kanarskim.

• Zaczynają goście

• Kanarski czy Maycon? Który z nich okaże się skuteczniejszy??

• Faworytem tego meczu bez wątpienia są goście. Ale podopieczni trenera Jakołcewicza nie oddają łatwo punktów gościom. Dla nich każde oczko w walce o utrzymanie może okazać się bezcenne.

• Piłkarze wraz z sędziami z Kluczborka jako głównym Tomaszem Garbowskim za moment pojawią się na murawie. Za chwilę zaczynamy spotkanie

• Za 10 minut początek meczu. Poznaliśmy składy obu zespołów. Wśród gości wraca do meczowej "18" Jakub Smektała a do pierwszej "11" Marcin Pietroń.

• 3 kwadranse do rozpoczęcia spotkania. Czy goście wykorzystają fakt, że lider w dwóch spotkaniach zdobył tylko 2 punkty?

• W pierwszym spotkaniu między tymi drużynami w sierpniu ubiegłego roku zanotowano bezbramkowy remis. Spotkanie rozgrywane było jeszcze na starym obiekcie przy ul. Okrzei w Gliwicach.