KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 0 Pogoń Szczecin

0

Pogoń Szczecin

0

• Po ostatnim gwizdku za dyskusję żółtą kartkę dostał jeszcze Dymanowski.

• Sędzia dolicza cztery minuty, w których nic już się nie zmieniło. Koniec spotkania.

• Żółta kartka dla Wolańskiego.

• Ostatnia zmiana w Pogoni. Zawadzki za Frączaka.

• Za dyskusję z sędzią żółtą kartką ukarany jeszcze Kardas.

• Lebedyński wychodził do dobrego długiego podania, jednak na faul taktyczny zdecydował się Kolarov. Sędzia nie miał wątpliwości - czerwona kartka.

• Była szansa dla Pogoni, jednak Frączak strzela obok bramki.

• Ostatnia zmiana w KSZO. W miejsce Nawrocika wchodzi Igor Pavlović, który podobnie jak Wolański zalicza debiut.

• Ładna próba Wolańskiego, jednak jego strzał z dystansu broni Fabiniak.

• Druga zmiana w Pogoni. Majkowski w miejsce Petasza.

• Matuszczyk z rzutu wolnego nad bramką gospodarzy.

• Ładna akcja KSZO. Piłka ląduje w bramce, jednak sędzia dopatrzył się spalonego. Można mieć wątpliwości, czy decyzja była słuszna.

• W zespole gospodarzy druga zmiana. Debiutant Wolański w miejsce Bzdęgi.

• Z dystansu niecelnie uderzył Cieciura. Piłka minęła bramkę. Bartosz Fabiniak chciał szybko wznowić grę, ale... za bramką zabrakło chwilowo piłek.

• Ryzykownie pogrywa sobie Bartosz Ława. Za kolejny faul sędzia przyzywa go do siebie. Kończy się jednak na upomnieniu, a nie na drugiej żółtej kartce.

• Lebedyński od początku próbuje ożywić ofensywę Pogoni. Po jego akcji prawą stroną obrońcy wybili piłkę na rzut rożny. Po wrzutce zakotłowało się w polu karnym, ale nikt nie oddał strzału na bramkę.

• Zmiana także w KSZO. Na boisku Gevorgyan, na którego bramki liczą kibice gospodarzy.

• Artur Płatek dokonuje pierwszej zmiany. Obraz gry ma zmienić Mikołaj Lebedyński, wprowadzony za Kolendowicza.

• Nudę próbował przerwać Nowosielski, jednak w porę zablokował jego strzał jeden z zawodników Pogoni.

• Druga połowa dostarcza na razie jeszcze mniej emocji niż pierwsza. Jeśli tak dalej pójdzie będzie bezbramkowy remis, a to chyba nie satysfakcjonuje żadnej ze stron.

• Ława fauluje Trzeciakiewicza i zostaje upomniany żółtą kartką.

• Pierwsze minuty drugiej połowy nie przyniosły zagrożenia pod żadną z bramek.

• Początek drugiej połowy.

• Koniec pierwszej połowy.

• Pape Samba Ba ukarany żółtą kartką.

• Tym razem z dystansu uderzał Dymanowski, jednak znów dobrze broni Dymanowski.

• Frączak uderzał zza pola karnego, ale broni Dymanowski.

• W walce o piłkę Klatt faulował Dymanowskiego. Bramkarz KSZO wymagał pomocy medycznej, ale po chwili wrócił do gry. Dla napastnika Pogoni sytuacja zakończyła się żółtą kartką.

• Skórnicki faulował Klatta. Sędzia nie jest dziś pobłażliwy - żółta kartka.

• Mogło być 1:0. Dobrze na wrzutkę z rzutu rożnego wbiegł w pole karne Kardas, jednak piłka po jego strzale przeleciała tuż nad poprzeczką.

• Próba ataku Pogoni. Akcję wyprowadził Klatt, jednak po jego dograniu zablokowany Kolendowicz.

• Szansa dla Pogoni po rzucie wolnym. Po dośrodkowaniu piłkę z pola karnego wybija jednak Trzeciakiewicz i zażegnuje niebezpieczeństwo.

• Dwadzieścia minut gry za nami i na razie z lepszej strony pokazało się KSZO. Gra jest jednak dosyć wyrównana, i trudno teraz typować faworyta.

• Nowosielski przeprowadził groźną akcję indywidualną, jednak próbował zakończyć ją strzałem, zamiast podawać do lepiej ustawionego Nawrocika. W efekcie stracił piłkę.

• Kanarski bezpardonowo powstrzymywał Petasza i został ukarany żółtą kartką.

• Znowu dobra akcja KSZO. Nawrocik atakował prawą stroną, ale do jego podania nie doszedł Kanarski, który znalazłby się w dobrej sytuacji.

• Była szansa na bramkę dla KSZO. Dobrze z akcją wyszedł Nowosielski, wrzucił w pole karne a tam uderzył Nawrocik. Bramkarz gości złapał jednak piłkę.

• Rzut rożny dla Pogoni. Po dośrodkowaniu piąstkuje bramkarz KSZO.

• Matuszczyk wrzucał piłkę w pole karne KSZO, jednak Dymanowski chwyta piłkę.

• Początek spotkania.

• Już za niecałe dziesięć minut rozpocznie się spotkanie "o sześć punktów" pomiędzy KSZO a Pogonią Szczecin. W przypadku zwycięstwa gospodarzy dystans do "Portowców" zmaleje do zaledwie dwóch punktów. Dzisiejszy mecz jest więc dla obu ekip bardzo ważne w kontekście walki o utrzymanie. Myśląc o pozostaniu w pierwszej lidze KSZO musi zacząć zdobywać punkty już dzisiaj.