KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 0 Ruch Radzionków

0

• Koniec spotkania. KSZO pokonało Ruch Radzionków 2:0.

• Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Na boisko wchodzi Persona.

• Cieciura za Bzdęgę.

• Wykluczenie Beliancina, który sfaulował wychodzącego na czystą pozycję Gevorgyana!

• Bardzo groźnie uderzał teraz Pavlović! Piłka przeszła tuż obok słupka.

• Ruch szuka kontaktowej bramki w indywidualnych akcjach Rockiego i Cielucha. Ciągle bez rezultatu. Zawodnicy gości w tej połowie poważnie nie sprawdzili czujności Dymanowskiego.

• A także Mąka zastępuje Skórnickiego w zespole gospodarzy.

• Michał Mak wchodzi za Kaciczaka.

• Jedna z nielicznych okazji dla gości w drugiej połowie. Uderzenie Miłosza Przybeckiego z kilku metrów zostało jednak zablokowane.

• GOOOOOLLLL!!! 2:0!! Gevorgyan w sytuacji sam na sam z łatwością podwyższył prowadzenie gospodarzy!

• Fantastyczny strzał Gevorgyana sprzed pola karnego trafił w poprzeczkę!

• Faul Nikoli Kolarova na Świątku.

• Stachurski sfaulował Rockiego. Pierwsza żółta kartka dla zawodnika KSZO w tym spotkaniu.

• Przewrócony w polu karnym Świątek, gwizdek sędziego milczy.

• Druga już w tym meczu interwencja Rzepki, który ratuje swój zespół!

• Gevorgyan sam na sam ze Skorupskim! Górą bramkarz Cidrów!

• Cieluch zastąpił Jarkę.

• Rozpoczynamy spotkanie po przerwie.

• Koniec pierwszej połowy.

• Dwie minuty doliczone.

• Trwa napór KSZO. Strzał Igora Pavlovicia po bloku wyszedł na rzut rożny. Chwilę potem kolejne uderzenie minimalnie niecelne.

• Tym razem ukarany Świątek.

• Ależ blisko gospodarze! Uderzenie Janusza Wolańskiego z linii pola karnego o centymetry minęło bramkę Szymury!

• Żółtą kartką upomniany Rocki.

• Bardzo blisko pokonania własnego bramkarza był jeden z obrońców KSZO!

• Świetnie w polu karnym znalazł się Adrian Świątek, jednak strzał snajpera Ruchu po nogach obrońcy wyszedł na rzut rożny.

• Jan Beliancin ofiarnie przyblokował aktywnego Gevorgyana. Coraz większą przewagę osiągają gospodarze, którzy prowadzą jak najbardziej zasłużenie.

• Pewny chwyt Łukasza Skorupskiego po strzale Tomasza Bzdęgi.

• Powinno być 2:0!! Ofiarną interwencja Rzepka wybił piłkę z pustej bramki po strzale Trzeciakiewicza!

• Spokojna gra obu zespołów. Bardzo mało płynnej gry i czystych sytuacji pod bramkami.

• Tomasz Dymanowski broni mocne uderzenie z dystansu Dawida Jarki.

• Tym razem Trzeciakiewicz obsłużył dobrym podaniem Gevorgyana, którego w ostatniej chwili uprzedził obrońca Ruchu.

• GOOOOOLLLL!! Michał Trzeciakiewicz znalazł się doskonale w polu karnym po dośrodkowaniu Vahana Gevorgyana z rzutu rożnego!

• Niesamowita sytuacja! Po konsultacji z arbitrem bocznym, sędzia Piotr Siedlecki ostatecznie nie przyznał jedenastki.

• Rzut karny dla Radzionkowa!

• Pierwsza odważniejsza próba Cidrów w tym spotkaniu. Z dość ostrego kąta przed polem karnym strzelał Piotr Rocki, jednak bardzo niecelnie.

• Rozpoczynamy spotkanie.

• Znamy już wyjściowe jedenastki obu zespołów.

• Zobacz przygotowania gospodarzy do dzisiejszego meczu:

• Sytuacja w "Cidrach" jest krytyczna. Jeszcze wczoraj nie było pewne, czy zespół pojedzie do Ostrowca. - Musimy z czegoś żyć - mówią piłkarze z Radzionkowa, którzy wciąż czekają na pensje i zaległe premie.

• Witamy w relacji na żywo z meczu pierwszej ligi w którym KSZO Ostrowiec Świętokrzyski podejmuje na własnym stadionie Ruch Radzionków.