KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 0 Wisła Puławy

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

2

Wisła Puławy

0

• KSZO po raz czwarty z rzędu wygrywa strzelając dwie bramki i nie tracąc gola. Drużyna mimo zawirowań związanych z przejęciem klubu przez nowego inwestora , kłopotów finansowych i brakiem dopingu na meczach zaczęła radzić sobie nieźle. Patrząc na to jakie kłopoty miał zespół z Ostrowca (2 walkowery i 2 przegrane mecze na samym początku) teraz można śmiało powiedzieć że KSZO odbija się od dna i wszystko zaczyna się układać. Jeżeli wyjaśni się sytuacja z przejęciem pakietu większościowego przez nowego inwestora oraz wróciłby doping na świętokrzyską kto wie czy nie realna by była kwestia szybkiego powrotu do pierwszej ligi.

• Koniec meczu . Kolejne zwycięstwo KSZO i kolejne 2:0

• Sędzia doliczył 3 minuty .

• Żegnany przez nielicznych kibiców oklaskami Jakub Kapsa ustępuje pola młodemu Dawidowi Żakowi

• Wreszcie Wisła może trochę odetchnąć ale przed kilkoma minutami było bardzo gorącą pod bramką przyjezdnych

• Kanonada napastników KSZO to cud że nie jest 3 do 0

• Piękna akcja KSZO , Jakub Kapsa dostaje piękne podanie , strzela i zdobywa drugą bramkę dla KSZO

• Niecelny strzał zza pola karnego Dylewskiego , szybkie rozpoczęcie przez bramkarza gości , groźna kontra Wisły , strzał na bramkę KSZO ale piękną paradą Misztal sparuje piłkę nad poprzeczką

• Kontra zawodników z Puław ale Stachurski wybija w aut

• KSZO cały czas przeważa , gra toczy się na połowie gości którzy tylko nielicznymi kontrami próbują zagrozić bramce strzeżonej przez Rafała Misztala . Widać że Wisła nie ma pomysłu dzisiaj na grę.