KV Kortijk

4

Club Brugge

1

• Sędzia Luc Wouters kończy to spotkanie! Club Brugge przegrał z Kortijk, aż 4:1. Tym samym podopieczni Preud'homme zaprzepaścili szansę na pierwsze miejsce w tabeli. Gospodarze dzięki wygranej przesunęli się na 6 lokatę. Za wspólnie spędzony czas dziękuję już Państwu Mariusz Lesiak.

• GOOOOOOOL!!!! 4:1!!! Swoją trzecią bramkę w tym spotkaniu strzela Ivan Santini. Tym samym Chorwat kompletuje hat-tricka!!

• Druga czerwona kartka dla gości! Z boiska usunięty został Engels. Dodatkowo gospodarze będą wykonywać rzut karny!

• Ostatnia zmiana w szeregach gości. Ragolle za Capona.

• Druga zmiana w Kortijk. Chevalier w miejsce Coulibaly'ego.

• Gospodarze już coraz bliżej zasłużonego zwycięstwa. Mimo wysokiego prowadzenia nie odpuszczają! Wszystko wskazuje na to, że zobaczymy jeszcze bramki w tym meczu!

• Znowu w roli głównej Sobota. Polak ładnie próbował odgrywać krzyżakiem do wchodzącego partnera. Szybko jednak zorientowali się obrońcy i wyekspediowali piłkę daleko od bramki.

• Swojej szansy z dystansu szukał Waldemar Sobota. Strzał reprezentanta Polski minął jednak w znacznej odległości bramkę Darrena Keeta.

• To powinna być bramka! Bardzo dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego próbował finalizować Victor Vazquez. Hiszpan źle ułożył jednak stopę i z 5 metrów posłał piłkę wysoko ponad bramką!

• Znowu w natarciu Kortijk, ale po raz kolejny na drodze stanął Mathew Ryan. Tym razem z golkiperem gości pojedynek przegrał Raman.

• Pierwsza zmiana w Kortijk. Raman za De Smeta.

• Kolejna kartka. Tym razem ukarany Vadis Odjidja.

• Wchodzi także Vazquez, który luzuje Joergensena.

• Pierwsza zmiana w ekipie gości.Kehinde Fatai pojawia się w miejsce Refaelov'a.

• Żółtą kartka ukarany Santini.

• GOOOOOOOL!!!!! Gospodarze dobijają rywala!!! Drugą bramkę w tym spotkaniu strzelił Ivan Santini, który w tej sytuacji zachował się jak typowy snajper. Wyprzedził rywala i czubkiem buta z piątego metra skierował piłkę do siatki!!!

• Próbują goście, a dokładniej Refaelov. Zawodnik Brugge zatrzymywany jednak nieprzepisowo. Rzut wolny na skraju pola karnego! To będzie dobra okazja!

• Seneglaczyka pochwalić trzeba także za świetne, szybkie odwrócenie się z futbolówką! Wonderful goal!

• GOOOOOOOL!!! Kortijk wychodzi na prowadzenie! Fantastyczne uderzenie Coulibaly'ego z linii pola karnego wpada w samo okienko bramki Ryana!

• Tom De Sutter z wielkim skupieniem ogląda z wysokości trybun to spotkanie! Belg bardzo dobrze wie, że narozrabiał.

• Od samego początku bardzo ofensywnie grają gospodarze.Konsekwentnie dążą do strzelenia drugiej bramki.

• W dniu dzisiejszym rozegrano już jedno spotkanie w ramach Jupiler League. St. Liege zremisował 2 - 2 z Charleroi. Punkt gospodarzom w 90 minucie uratował Ezekiel.

• Wracamy po przerwie. Obie ekipy do drugiej połowy przystępują bez zmian personalnych.

• Fantastyczna interwencja Mathew Ryana była ostatnim akcentem pierwszej połowy! Jak na razie Kortijk remisuje z Club Brugge 1:1. Gospodarze są jednak w bardzo korzystnej sytuacji, ponieważ całą drugą połowę będą grali z przewagą jednego zawodnika. Na Guldensporenstadion wracamy za kwadrans!

• Minuta doliczona do pierwszej połowy!

• Mathew Ryan ratuje Club Brugge! Australijczyk broni strzał z najbliższej odległości!

• Club Brugge nie składa broni! Ładne prostopadłe podanie na bramkę próbował zamienić Waldemar Sobota. Polak uderzył jednak mało precyzyjnie i piłka po jego strzale wpadła wprost w ręce Darrena Keeta.

• Coraz częściej gwizdka używać musi arbiter. Stijn De Smet napomniany przez sędziego "żółtkiem".

• Ależ układa nam się ten mecz!! Club Brugge od 37 minuty gra w "10" po tym jak drugą żółtą kartką zobaczył Tom De Sutter!!

• GOOOOOOOOOL!! Krótko cieszyli się z prowadzenia gospodarze!! Bardzo dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego na bramkę zamienił Bjoern Engels. Spory udział przy tym golu miał jednak Darren Keet, który źle obliczył lot piłki i minął się z futbolówką.

• Znowu w roli głównej Elimane Coulibaly. Tym razem Senagalczyk zaprezentował umiejętności aktorskie. Na jego próbę wymuszenia rzutu wolnego nie dał się jednak nbrać Luc Wouters.

• Ładna indywidualna akcja Coulibaly'ego zastopowana w ostatniej chwili przez obrońcę. To mogła być bramka na 2:0.

• Bardzo ostre wejście w środku pola Simonsa. Od rzutu wolnego gospodarze!

• GOOOOOOOOL! Kortijk prowadzi 1:0! Bardzo pewnie "jedenastkę" wykorzystał Santini!

• Rzut karny dla gospodarzy!

• Fatai ruszył już do rozgrzewki. Tom De Sutter ma jakieś problemy zdrowotne!

• Tom De Sutter w ostatniej chwili zablokowany, będziemy mieli rzut rożny.

• Gospodarze dłużej utrzymują się przy piłce, jednak nie przekłada się to na dogodne sytuacje podbramkowe.

• Tom De Sutter ukarany żółtą kartką.

• W polu karnym przewraca się Elimane Coulibaly, ale gwizdek arbitra milczy!

• Startujemy! Pierwszy gwizdek rozśmiał nad stadionem!

• Ławka gospodarzy: Pillot, Martin, Ulens, Klaasen, Ragolle, Chevalier, Raman, Mahau, Petrovic

• Ławka gości: Lopez, Hannes, Duarte, Hogli, Adu, Verstraete, Gudjohnsen, Fatai

• Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z zapowiedzią tego spotkania

• Witamy serdecznie! Emocje z Jupiler League czas rozpocząć. Już za niespełna 30 minut na murawę Guldensporenstadion wybiegną piłkarze Kortijk oraz Club Brugge. Goście przystępują do tego meczu ze świadomością, że ewentualne zwycięstwo może wywindować ich na pierwsze miejsce w tabeli!