La Liga. Mecz FC Barcelona - Celta Vigo ONLINE. Lewandowski...

La Liga. Mecz FC Barcelona - Celta Vigo ONLINE. Lewandowski chce wrócić do strzelania. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga hiszpańska, 8. kolejka
2022-10-09 21:00

FC Barcelona

1

Celta Vigo

0

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego wieczoru. Dobranoc.

• W przyszłą niedzielę o 16:15 zostanie rozegrane El Clasico na Estadio Santiago Bernabeu. FC Barcelona przystąpi do tego spotkania z pozycji lidera, ale to w jakim nastroju, będzie zależeć od środowego pojedynku z Interem Mediolan. Natomiast Celta Vigo za tydzień zagra u siebie z Realem Sociedad San Sebastian.

• FC Barcelona zagrała dzisiaj bardzo słaby mecz. Gospodarze mogą zawdzięczać zwycięstwo fantastycznej postawie Marc-Andre ter Stegena i fatalnej skuteczności gości. Celta Vigo pokazała, że jest solidnym zespołem i na pewno napsuje jeszcze krwi czołówce ligi.

• Koniec meczu na Spotify Camp Nou! FC Barcelona wygrywa z Celtą Vigo 1:0 po bramce Pedriego.

• Carles Perez oddał strzał z dystansu, ale kolejna cudowna interwencja Marc-Andre ter Stegena! To jemu FC Barcelona zawdzięcza zwycięstwo!

• Kolejna stuprocentowa szansa dla Celty Vigo! Iago Aspas zagrał w pole bramkowe gospodarzy do Goncalo Paciencii, a ten uderzył w słupek bramki rywali! Natomiast dobitka powędrowała tuż nad poprzeczką!

• Ostatnia zmiana w Celcie Vigo. Oscar Mingueza zmienił Hugo Mallo.

• Podirytowany Robert Lewandowski ostro sfaulował rywala w środku pola.

• Ousmane Dembele ruszył z kontratakiem, miał do gry Roberta Lewandowskiego i Ansu Fatiego, ale zagrał pod nogi rywala.

• Do podstawowego czasu gry drugiej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej sześć minut!

• Zakotłowało się pod bramką Barcelony, ale żaden z graczy Celty nie dał rady oddać strzału na bramkę gospodarzy! Duma Katalonii prosi się o stratę gola.

• Ousmane Dembele minął trójkę rywali w środku pola, ale ostatecznie stracił piłkę.

• Barcelona próbuje spokojnie rozgrywać piłkę w tych ostatnich minutach meczu.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego bez zagrożenia pod bramką gospodarzy.

• Marcos Alonso sfaulował rywala pod własnym polem karnym. Będzie kolejna szansa dla gości.

• Ostatnia zmiana w FC Barcelonie. Eric Garcia zmienił Jordi Albę.

• Kolejna fantastyczna akcja dla gości, ale tym razem strzał minimalnie obok słupka bramki gospodarzy!

• Zagranie w pole karne Barcelony trafiło pod nogi Iago Aspasa, ten oddał strzał, który cudownie wybronił Marc-Andre ter Stegen!

• Trzecia zmiana w Celcie Vigo. Goncalo Paciencia zmienił Franco Cerviego.

• Ousmane Dembele zdecydował się na strzał z dystansu, ale pewnie interweniował bramkarz Celty.

• Robert Lewandowski dostał prostopadłe podanie, ale nie zdołał przyjąć piłki. To nie jest dobry mecz Polaka.

• Ansu Fati dostał piłkę w polu karnym Celty, trafił w rękę rywala, ale arbiter puścił grę.

• Sergi Roberto popędził prawą stroną boiska, ale fatalnie dośrodkował, wprost pod nogi rywala.

• Ansu Fati ostro sfaulowany w środku pola. Teraz jednak bez żółtej kartki.

• W zespole Barcelony Sergi Roberto zmienił Alexa Balde.

• FC Barcleona spokojnie rozgrywa piłkę w środku pola, ale niewiele z tego wynika.

• Natomiast Augusto Solari pojawił się w miejsce Gabriela Veigi.

• Dwie zmiany w Celcie Vigo. Carles Perez zmienił Jorgena Stranda Larsena

• Krótkie rozegranie rzutu wolnego bez zagrożenia pod bramką gości.

• Sergio Busquets sfaulowany przed polem karnym Celty i teraz będzie szansa dla gospodarzy.

• Robert Lewandowski ruszył na bramkę Celty, ale w ostatniej chwili uprzedził go bramkarz gości.

• Joseph Aidoo został ukarany żółtą kartką po ostrym faulu w środku pola.

• Znakomita akcja Celty Vigo, jeden z graczy gości trafił do bramki Barcelony, ale arbiter odgwizdał spalonego!

• Mocne dośrodkowanie z rzutu rożnego daleko wybił Marc-Andre ter Stegen.

• Gavi stracił piłkę przed własnym polem karnym i Celta wywalczyła z tego rzut rożny.

• Jorgen Strand Larsen fatalne uderzył z rzutu wolnego.

• Gerard Pique sfaulował rywala blisko własnego pola karnego i Celta będzie miała dobrą okazję na zagrożenie bramki Barcelony.

• Gavi wrzucił w "szesnastkę" Celty, ale tam pewnie interweniował bramkarz gości.

• Ansu Fati popędził lewą stroną boiska, wpadł w pole karne, ale został zatrzymany.

• Natomiast Frankie de Jong zastąpił Pedriego.

• Ousmane Dembele pojawił się w miejsce Raphinii

• Trzy zmiany w FC Barcelonie. Ansu Fati zmienił Ferrana Torresa

• Raphinia wpadł w pole karne Celty, ale zagrał wprost do rywala.

• Pierwsza żółta kartka w tym meczu, a ukarany nią Unai Nunez za taktyczny faul w środku pola.

• Próba prostopadłego zagrania w okolice pola karnego gospodarzy, ale teraz spokojnie interweniował Marc-Andre ter Stegen.

• Franco Cervi dostał piłkę w polu karnym Barcelony, ale nie trafił w piłkę próbując oddać strzał.

• Gavi sfaulował w środku pola Oscara Rodrigueza.

• W odpowiedzi Celta powinna zdobyć bramkę! Po wrzutce zakotłowało się w polu karnym Barcelony, ale najpierw świetnie interweniował Marc-Andre ter Stegen, a chwilę później Gerard Pique!

• Zakotłowało się w polu karnym Celty po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Po zgraniu piłki przez Gerarda Pique na spalonym był Ferran Torres, ale jeszcze w tej akcji strzał Roberta Lewandowskiego fantastycznie wybronił bramkarz.

• Gavi popędził lewą stroną boiska, próbował dośrodkować, ale został zablokowany i kolejny rzut rożny dla gospodarzy.

• Barcelona odebrała piłkę w środku pola, ale chwilę później niedokładne podanie spowodowało stratę.

• Marc-Andre ter Stegen gotowy do gry.

• Marc-Andre ter Stegen ucierpiał po własnej interwencji.

• Krótkie rozegranie rzutu rożnego, piłka powędrowała w pole karne Barcelony, a tam Marc-Andre ter Stegen na raty, ale ostatecznie skutecznie interweniował.

• Celta naciska coraz mocniej. Piłka ponownie w polu karnym Barcelony i rzut rożny dla gości.

• To powinna być bramka dla Celty Vigo! Iago Aspas zagrał w pole karne Barcelony do Oscar Rodriguez, a ten w stuprocentowej sytuacji, fatalnie spudłował!

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego na głowę Gerarda Pique, ale ten uderzył piłką w rywala.

• Gavi ruszył lewą stroną boiska i już teraz jest rzut rożny dla Katalończyków.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Piłkarze obu drużyn wracają na Spotify Camp Nou. Za chwilę wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej połowy rywalizacji zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej części spotkania na Spotify Camp Nou. Do przerwy FC Barcelona prowadzi z Celtą Vigo 1:0.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej jedną minutę.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego trafiło na głowę Gerarda Pique, ale ten uderzył niecelnie.

• Raphinia popędził prawą stroną boiska i zdołał wywalczyć rzut rożny.

• Kolejny faul w środku pola na graczu Celty. Tym razem spóźniony ze swoją interwencją Gavi.

• W końcówce meczu Barcelona nie oddaje piłki rywalom, ale w ostatnich minutach nie jest w stanie oddać strzału.

• Raphinia z impetem wpadł w pole karne Celty, gdzie przewrócił się przy rywalu, ale arbiter nie decyduje się na podyktowanie rzutu karnego!

• Celta spróbowała ponownie zaatakować, ale tym razem jeden z graczy gości łatwo stracił piłkę.

• Raphinia spróbował prostopadłego podania, ale Pedri nie zdążył do piłki przed końcową linią boiska.

• Pedri fantastycznie minął w środku pola trójkę rywali i utrzymał się przy piłce. Aplauz na Spotify Camp Nou.

• Faul w środku pola gracza Barcelony, ale nie na tyle ostry, by sędzia sięgnął do kieszeni.

• Próba dalekiego podania do Raphinii, ale Brazylijczyk nie zdołał przejął futbolówki.

• Świetna, koronkowa akcja Celty Vigo, w ostatniej fazie Jorgen Strand Larsen dostał piłkę w polu karnym, ale uderzył niecelnie!

• Kolejna długa akcja Barcelony, ale nie żaden z graczy gospodarzy nie potrafi znaleźć luki w defensywie rywali.

• Znakomite prostopadłe podanie w pole karne Barcelona, ale tam Iago Aspasa w ostatniej chwili uprzedził Marc-Andre ter Stegen!

• Sergio Busquets sfaulował rywala w środkowej strefie. Teraz to Barcelona nie potrafi odebrać piłki rywalom.

• Po raz pierwszy w tym meczu Celta Vigo dłużej utrzymuje się przy piłce i to na połowie przeciwnika.

• Raphinia świetnie dośrodkował w pole karne Celty, ale tam Gavi był o centymetry od oddania strzału. Ostatecznie nie sięgnął piłki.

• Raphinia ruszył prawą stroną boiska, ale Brazylijczyk łatwo stracił piłkę przy linii bocznej.

• FC Barcelona bardzo dobrze prezentuje się w odbiorze na połowie przeciwnika. Celta nie może swobodnie rozegrać piłki nawet na własnej połowie.

• Sergio Busquets znakomicie zagrał w pole karne Celty do Jordi Alby, ale ten uderzył tylko w boczną siatkę!

• Marc-Andre ter Stegen zbyt krótko zagrał do partnera, ale Celta nie zdołała przejąć tej piłki.

• Robert Lewandowski dostał piłkę na linii pola karnego rywali, ale osaczony przez dwójkę rywali ponownie ją stracił.

• Alex Balde zdecydował się na strzał z dystansu, ale uderzył bardzo niecelnie.

• Raphinia ostro sfaulowany przy linii bocznej, ale jeszcze bez żółtej kartki.

• Gavi ruszył lewą stroną boiska, dograł w pole bramkowe, tam obrońca Celty próbując wybić piłkę, zagrał ją wprost pod nogi Pedriego, a ten wpakował futbolówkę niemal do pustej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! Pedri otwiera strzelanie na Spotify Camp Nou!!!

• Celta wyszła nieco wyżej w obronie. Barcelona zeszła ze swoim rozgrywaniem piłki do środkowej strefy.

• Sergio Busquets znakomicie zagrał w pole karne Celty do Ferrana Torresa, ten uderzył precyzyjnie, ale ponownie świetna interwencja bramkarza!

• Robert Lewandowski podał do rywala, Celta ruszyła z dobrym kontratakiem, ale ostatecznie piłka zagrana w pole karne Barcelony trafiła do rąk Marc-Andre ter Stegena.

• Dośrodkowanie z lewej strony boiska na głowę Roberta Lewandowskiego, ale ten uderzył wprost w ręce bramkarza gości.

• Piłka po krótkim rozegraniu trafiła do Raphinii, który zdecydował się na strzał z dystansu, ale fantastycznie interweniował bramkarz!

• Ferran Torres sfaulowany przy linii bocznej i będzie szansa na zagrożenie bramki rywala.

• Barcelona wraca do spokojnego rozgrywania piłki w środku pola.

• Pierwszy atak w tym meczu Celty Vigo, ale łatwa strata przy linii bocznej.

• Jordi Alba znakomicie dośrodkował w pole bramkowe Celty, gdzie był zupełnie niepilnowany Ferran Torres, ale ten nie trafił w piłkę!

• Raphinia z narożnika boiska znowu wrzucił niedokładnie.

• Kombinacyjna akcja gospodarzy i po dośrodkowaniu w pole karne będzie kolejny rzut rożny.

• Raphinie zbyt krótko dośrodkował z rzutu rożnego i Barcelona straciła szansę na zagrożenie rywalom.

• Prostopadłe podanie w pole karne Celty i gospodarze mają pierwszy rzut rożny w tym meczu.

• Ferran Torres odebrał piłkę na połowie rywali, ale chwilę później ją stracił.

• Alex Balde zagrał niedokładnie i Celta ruszyła z szybką kontrą, która jednak nie przyniosła rezultatu.

• Gospodarze spokojnie rozgrywają piłkę w środku pola i szukają sposobu na zaskoczenie defensywy rywali.

• Pierwsze zagranie w kierunku Roberta Lewandowskiego, ale ten stracił ją na linii pola karnego Celty.

• Rozpoczynamy starcie FC Barcelony z Celtą Vigo!

• Piłkarze obu drużyn pojawiają się na murawie Spotify Camp Nou. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację.

• Oto skład Celty Vigo na dzisiejszą rywalizację:

• Celta Vigo zajmuje jedenaste miejsce w ligowej tabeli i ma na swoim koncie dziesięć zdobytych punktów. W poprzedniej kolejce Celta wygrała na własnym stadionie z Realem Betis 1:0 po bramce Gabriela Veigi, a w całym sezonie LaLiga Santander dzisiejsi goście zanotowali trzy zwycięstwa, remis i trzy porażki. Celta może być dzisiaj trudnym rywalem dla Barcelony, ale na pewno nie jest faworytem.

• Tak prezentuje się skład FC Barcelony na dzisiejsze spotkanie:

• W środku kończącego się tygodnia FC Barcelona przegrała na San Siro z Interem Mediolan 0:1 w 3. kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów. Taki rezultat sprawia, że sytuacja hiszpańskiej drużyny zaczyna się robić nieciekawa. W najbliższą środę podopieczni Xaviego muszą wygrać, jeśli chcą myśleć o awansie do fazy pucharowej tych rozgrywek. Jednak dzisiaj Katalończycy zagrają w najmocniejszym składzie i na pewno chcą wysoko wygrać pojedynek z Celtą Vigo, by nieco osłodzić kibicom ostatnią porażkę.

• FC Barcelona śrubuje świetną serię zwycięstw. Obecnie "Blaugrana" ma na swoim koncie sześć zwycięstw ligowych z rzędu. Tylko inauguracyjne spotkanie z Rayo Vallecano zakończyło się bezbramkowym remisem. Pozostałe spotkanie FC Barcelona wygrywała, a w każdym z nich Robert Lewandowski zdobywał przynajmniej jedną bramkę.

• Gdy kończyła się poprzednia kolejka LaLiga Santander liderem tabeli była FC Barcelona. Wczoraj Real Madryt wygrał swoje spotkanie z Getafe 1:0 i to "Królewscy" wrócili na fotel lidera, jednak dzisiaj zwycięstwo Dumy Katalonii przywróci jej pierwsze miejsce w tabeli.

• Spotify Camp Nou gotowe na przyjęcie obu drużyn!

• Witamy serdecznie! W 8. kolejce hiszpańskiej LaLiga Santander FC Barcelona na Spotify Camp Nou zmierzy się z Celtą Vigo. Na relację na żywo z tego pojedynku zaprasza Państwa Bartosz Głąb.

Barcelona - Celta Vigo LIVE! Lewy wróci do strzelania? Real czeka na odpowiedź

Barcelona - Celta Vigo LIVE! Lewy wróci do strzelania? Real czeka na odpowiedź ©GIUSEPPE MAFFIA, Nur Photo/East News

Mecz FC Barcelona - Celta Vigo ONLINE. Robert Lewandowski może dziś osiągnąć dwucyfrową liczbę trafień w niedawno rozpoczętym sezonie La Liga. Polak w swoim ósmym występie walczy o dziesiątego gola. Przeciwnik wydaje się być idealny, skoro stracił już trzynaście bramek. Relacja LIVE od godziny 21:00.

La Liga. Mecz FC Barcelona - Celta Vigo ONLINE

Barcelona w zeszłej kolejce wykorzystała remis Realu i zamieniła się z nim miejscami. Presja na wynik, zwłaszcza tuż przed El Clasico (16 października) jest jednak nieustanna. Wczoraj Królewscy pokonali Getafe (1:0), więc Duma Katalonii musi odpowiedzieć tym samym, jeśli nadal chce przewodzić tabeli dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu.

Zwycięstwo jest tym ważniejsze, że pozwoli poprawić nieco humory po porażce z Interem Mediolan (0:1). Przed Barceloną w zasadzie kluczowy tydzień - hit z Realem o przywództwo w La Liga poprzedzi bowiem rewanż z Interem o być albo nie być w fazie pucharowej Ligi Mistrzów.

Naturalnie Lewandowski znajdzie się w jedenastce na Celtę Vigo. Rywal plasuje się w środku stawki. Ostatnio pokonał Betis 1:0, ale musiał uznać wyższość Valencii czy Atletico Madryt.

Do długiej listy kontuzjowanych w Barcelonie dołączył stoper Andreas Christensen. To sprawia, że na środku obrony na pewno wystąpi duet Gerard Pique - Eric Garcia.

Przewidywane składy na mecz FC Barcelona - Celta Vigo:
FC Barcelona: Ter Stegen - Roberto, Pique, Garcia, Balde - Gavi, Busquets, Pedri - Dembele, Fati, Lewandowski.
Celta Vigo: Marchesin - Mallo, Aidoo, Nunez, Galan - Beltran; Rodriguez, Veiga, Solari - Larsen, Aspas.

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Barcelona - Celta Vigo 3:1 (liga hiszpańska, 10.05.2022)
Celta Vigo - Barcelona 3:3 (liga hiszpańska, 06.11.2021)

Mecz FC Barcelona - Celta Vigo TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo wyłącznie w Eleven Sports 1. W internecie mecz w aplikacji i na stronie Eleven, a także w Canal+ Online czy Polsat Box Go. Prosto z Camp Nou komentuje duet Mateusz Święcicki – Sebastian Chabiniak. Przedmeczowe studio o 20:00. Mateusz Majak porozmawia z Mikołajem Kurkiem i Piotrem Urbanem, w dyskusji wezmą też udział Adrian Białkowski i Daniel Sobis. Relacja LIVE z meczu od godziny 21:00 w GOL24 - zapraszamy!