La Liga. Mecz FC Barcelona - Real Valladolid ONLINE....

La Liga. Mecz FC Barcelona - Real Valladolid ONLINE. Lewandowski poluje na kolejne gole. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga hiszpańska, 3. kolejka
2022-08-28 19:30

FC Barcelona

4

Real Valladolid

0

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego wieczoru. Dobranoc!

• W przyszłą sobotę FC Barcelona zmierzy się na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan z Sevillą FC. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 21:00, a my oczywiście przeprowadzimy relację na żywo z tego pojedynku.

• FC Barcelona była lepsza od rywali na każdym polu i ani przez moment gościom nie przeszło przez myśl, że nawiążą rywalizację z Dumą Katalonii. Drużyna Realu Valladolid spisała się fatalnie i poza nielicznymi sytuacjami nie miała żadnych argumentów w tym spotkaniu.

• Koniec meczu na Spotify Camp Nou. FC Barcelona rozbija Real Valladolid aż 4:0! Robert Lewandowski zdobywa dwie bramki i wchodzi na fotel lidera klasyfikacji strzelców LaLiga Santander.

• Ferran Torres dograł w pole karne do Roberta Lewandowskiego, jego uderzenie fenomenalnie wybił na poprzeczkę Jordi Masip, ale z dobitką Sergi Roberto nie miał już szans!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!! Sergi Roberto trafia na 4:0!!!

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej trzy minuty.

• Ansu Fati popędził z piłką, przed polem karnym rywali przejął ją Frenkie de Jong, wpadł w pole karne ale uderzył wprost w bramkarza rywali!

• Sergi Roberto chciał dośrodkować w pole karne gości, ale zrobił to bardzo niedokładnie.

• Ansu Fati dostał piłkę w polu karnym rywali, zagrał piętą w pole bramkowe, ale tam żaden z graczy FC Barcelony nie zdołał dopaść do piłki.

• Ferran Torres popędził lewą stroną boiska, wpadł w pole karne gości i uderzył niecelnie.

• Dośrodkowanie w pole karne Barcelony trafiło Oscara Plano, ale ten uderzył minimalnie ponad poprzeczką!

• Roberto Arroyo dostał piłkę po prawej stronie boiska i wywalczył rzut rożny.

• Ostatnia zmiana w FC Barcelonie. Ferran Torres pojawił się w miejsce Ousmane Dembele.

• Pedri chciał zagrać w pole karne gości, ale gracz FC Barcelony fatalnie skiksował.

• Teraz Ansu Fati sfaulowany w środku pola, ale tym razem arbiter nie zdecydował się na pokazanie żółtej kartki.

• Robert Lewandowski sfaulowany w środku pola. Javi Sanchez został ukarany żółtą kartką.

• Wznawiamy grę na Spotify Camp Nou.

• Natomiast w Realu Valladolid Roberto Arroyo zmienił Anuara Tuhamiego.

• Zmiana w drużynie FC Barcelony. Franck Kessie pojawił się w miejsce Sergio Busquetsa.

• Czas na przerwę na uzupełnienie płynów.

• Ousmane Dembele dostał piłkę w narożniku pola karnego rywali, minął rywala i oddał mocny strzał, który zatrzymał się na bocznej siatce.

• Sergi Roberto dograł w pole karne Realu Valladolid, ale akurat w tym miejscu nie było żadnego z jego kolegów z drużyny.

• Robert Lewandowski zagrał do Ansu Fatiego, ten wpadł w pole karne i uderzył mocno, ale Jordi Masip świetnie interweniował!

• Anuar Tuhami dostał piłkę w polu karnym FC Barcelony, ale uderzył bardzo niecelnie.

• To powinna być bramka dla Realu Valladolid! Jeden z graczy gospodarzy stanął przed szansą na zdobycie bramki, ale najpierw fenomenalnie interweniował Marc-Andre ter Stegen, a chwilę później Jules Kounde wybił piłkę z linii bramkowej!

• Kolejne prostopadłe podanie w pole karne Realu Valladolid, tym razem jednak arbiter dopatrzył się spalonego.

• Ousmane Dembele popędził na bramkę Realu Valladolid, zagrał prostopadle do Roberta Lewandowskiego, a ten precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce obok bezradnego Jordi Masipa!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!! ROBERT LEWANDOWSKI ZDOBYWA SWOJĄ DRUGĄ BRAMKĘ!!!

• Natomiast Sergio Leon pojawił się w miejsce Sergi Guardiolę.

• W drużynie Realu Valladolid Toni Villa zmienił Ivana Sancheza.

• Natomiast Frenkie de Jong zastąpił Gaviego.

• Ansu Fati pojawił się w miejsce Raphinii

• Trzy zmiany w Barcelonie. Sergi Roberto zmienił Ronalda Araujo

• Jules Kounde popędził prawą stroną boiska, dośrodkował jednak wprost w ręce Jordi Masipa.

• Gavi dostał piłkę w polu karnym Realu Valladolid, ale mając dużo czasu uderzył wprost w rywala.

• Raphinia dograł do Roberta Lewandowskiego, ten odegrał piętą, ale Raphinia nie zdołał przyjąć piłki.

• Koronkowa akcja Barcelony, ale Raphinia łatwo stracił piłkę w narożniku boiska.

• Wrzutka z narożnika boiska pewnie wybita przez Jordi Masipa.

• Raphinia wprowadził w pole karne rywali Julesa Kounde, ale ten zdołał wywalczyć jedynie rzut rożny.

• Zakotłowało się po dośrodkowaniu w pole karne Realu Valladolid. Do piłki dopadł Eric Garcia, ale trafił w jednego z obrońców rywali.

• FC Barcelona przejęła piłkę na połowie rywali, piłka trafiła do Roberta Lewandowskiego, ale ten w decydującym momencie nie potrafił minąć rywala.

• Krótkie rozegranie rzutu rożnego nie zagroziło bramce gości.

• Raphinia z rzutu wolnego uderzył wprost w mur, ale będzie jeszcze rzut rożny dla Barcelony.

• Gavi sfaulowany tuż przy linii pola karnego Realu Valladolid. Będzie okazja dla gospodarzy na strzał lub dobre dośrodkowanie.

• Raphinia wpadł w pole karne Realu Valladolid, minął rywala, ale uderzył wprost w nogi rywala.

• Rozpoczynamy drugą część spotkania!

• Natomiast Roque Mesa pojawił się w miejsce Alvaro Aguado.

• W przerwie dwie zmiany w Realu Valladolid. Oscar Plano zmienił Monchu

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę Spotify Camp Nou. Za chwilę wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu na Spotify Camp Nou. Do przerwy FC Barcelona prowadzi z Real Valladolid 2:0.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie zagroziło bramce Dumy Katalonii.

• Pierwsze w tym meczu pierwsze groźne zagranie w pole karne Barcelony, ale jeden z graczy gospodarzy zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

• Sergi Guardiola oddał zaskakujący strzał z połowy boiska, ale futbolówka powędrowała daleko od bramki FC Barcelony.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej cztery minuty.

• Monchu został ukarany żółtą kartą za ostry faul na Ronaldzie Araujo.

• Ousmane Dembele wpadł w pole karne gości, wyłożył piłkę do Pedriego, a ten precyzyjnym strzałem trafił do bramki Realu Valladolid!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! Pedri podwyższa na 2:0!!!

• Gavi wrzucił w pole karne Realu Valladolid, ale żaden z partnerów z drużyny nie dopadł do tej piłki.

• Julus Kounde szybko popędził prawą stroną boiska, próbował dośrodkować, ale trafił wprost w rywala.

• Obaj gracze gości wracają do gry.

• Potrzebna pomoc medyczna po przypadkowym zderzeniu dwójki graczy Realu Valladolid.

• Dośrodkowanie w pole karne Realu Valladolid do Julesa Kounde, ale ten sfaulował rywala.

• Ousmane Dembele złamał akcję do środka, oddał strzał, ale pewną interwencją popisał się Jordi Masip.

• Eric Garcia wszedł ofensywnie pod bramkę gości, zagrał do Roberta Lewandowskiego, ale podanie zostało przecięte w ostatniej chwili.

• Gavi wrzucił w pole karne Realu Valladolid, ale tam Robert Lewandowski nie zdołał doskoczyć do piłki.

• Raphinia dośrodkował wprost w ręce Jordi Masipa.

• Ousmane Dembele zawitał na prawej stronie boiska, ale pierwsze jego zagranie z tej strony boiska okazało się niecelne.

• Wracamy do gry.

• Przerwa na uzupełnienie płynów.

• Teraz Ousmane Dembele chciał wprowadzić w pole karne gości Alexa Balde, ale zagrał zbyt mocno i Barcelona straciła piłkę.

• Teraz Ousmane Dembele dostał piłkę w polu karnym rywali, oszukał rywala i zagrał wprost pod nogi rywala.

• Raphinia z impetem wpadł w pole karne gości, minął rywala, ale uderzył bardzo niedokładnie.

• Raphinia cudownie dośrodkował na pole karne Realu Valladolid, do piłki dopadł Robert Lewandowski i sytuacyjnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce rywali!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!! ROBERT LEWANDOWSKI TRAFIA DO BRAMKI PO RAZ PIERWSZY W OFICJALNYM MECZU NA SPOTIFY CAMP NOU!!!

• Pedri sfaulowany w środku pola i od rzutu wolnego rozpocznie Barcelona.

• Robert Lewandowski znakomicie zmylił rywala i wyłożył piłkę do Ousmane Dembele, ten oddał potężny strzał, który trafił w poprzeczkę!

• Kolejny błąd obrony Realu Valladolid po fantastycznym podaniu Pedriego. Do piłki dopadł Raphinia, ale lekkim strzałem trafił wprost w bramkarza!

• Po błędzie obrońców gości piłkę dostał Robert Lewandowski i oddał strzał, ale jego uderzenie zostało łatwo zablokowane.

• Wrzutka w kierunku Ronalda Araujo, ale tego uprzedził bramkarz.

• Ousmane Dembele z impetem wpadł w pole karne Realu Valladolid, chciał zagrać w pole bramkowe, ale piłka po rykoszecie opuściła boisko.

• Jules Kounde znowu spróbował dośrodkowania z prawej strony boiska, ale tym razem piłka powędrowała wprost do rąk bramkarza gości.

• Jules Kounde teraz wprowadził Gaviego w pole karne Realu Valladolid, a ten uderzył wprost w rywala.

• Barcelona odebrała piłkę w środku boiska i rozpoczyna kolejny atak pozycyjny.

• Jules Kounde świetnie dośrodkował z prawej strony boiska na głowę Roberta Lewandowskiego, a ten trafił tylko w słupek bramki rywali!

• Alex Balde z impetem wpadł w pole karne karne Realu Valladolid, zagrał w pole bramkowe, ale nie znalazł tam żadnego z partnerów.

• Wrzutka z rogu boiska, ale jeden z graczy Realu Valladolid faulował w polu karnym gospodarzy.

• Pierwsza ofensywna akcja Realu Valladolid i mamy teraz rzut rożny po drugiej stronie boiska.

• Dośrodkowanie z narożnika boiska spokojnie wybili obrońcy gości.

• Kolejne prostopadłe podanie, teraz do Raphinii i ten wywalczył kolejny rzut rożny dla Dumy Katalonii.

• Teraz Ousmane Dembele próbował zagrać piętą do Roberta Lewandowskiego, ale piłka nie dotarła do Polaka.

• Prostopadłe zagranie do Ousmane Dembele, ale jego uderzenie nie znalazło drogi do bramki gości.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka trafiła do Pedriego, ten uderzył z woleja, ale futbolówka powędrowała wysoko nad bramką rywali.

• Kolejny rzut rożny dla Barcelony.

• Robert Lewandowski dostał piłkę przed polem karnym gości, zagrał piętą, ale piłka trafiła wprost pod nogi rywala.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie trafiło do żadnego z graczy Barcelony.

• Raphinia już popędził prawą stroną boiska, wpadł w pole karne gości, ale zdołał wywalczyć jedynie rzut rożny.

• Zaczynamy pojedynek FC Barcelony z Realem Valladolid!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie Spotify Camp Nou. Za moment rozpoczniemy rywalizację!

• Warto odnotować, że dzisiaj w barwach FC Barcelony zadebiutuje Jules Kounde , który wreszcie został zgłoszony do rozgrywek LaLiga Santander. Wcześniej francuski piłkarz występował w Sevilli CF.

• Tak prezentuje się skład FC Barcelony na dzisiejsze spotkanie. Oczywiście w pierwszej "jedenastce" jest Robert Lewandowski!

• Natomiast Real Valladolid na inaugurację sezonu przegrał na własnym stadionie z Villareal CF 0:3, a przed tygodniem zremisował na Estadio Sanchez Pizjuan z Sevillą CF 1:1. Dzisiaj czeka ich zdecydowanie najtrudniejszy mecz tego sezonu.

• FC Barcelona coraz lepiej spisuje się w rozgrywkach ligowych. Na inaugurację sezonu Duma Katalonii bezbramkowo zremisowała na własnym stadionie z Rayo Vallecano. Natomiast przed tygodniem po kapitalnej drugiej połowie rozbiła na wyjeździe Real Sociedad San Sebastian aż 4:1. W tamtym spotkaniu dwukrotnie do bramki rywali trafił Robert Lewandowski zaliczając dwie pierwsze bramki w swojej karierze w LaLiga Santander.

• Witamy serdecznie! W 3. kolejce hiszpańskiej LaLiga Santander FC Barcelona na Spotify Camp Nou zmierzy się z Realem Valladolid. Na relację na żywo z tej rywalizacji zaprasza Państwa Bartosz Głąb.

Barcelona - Valladolid LIVE! Lewandowski poluje na kolejne gole

Barcelona - Valladolid LIVE! Lewandowski poluje na kolejne gole ©AFP/East News

Mecz FC Barcelona - Real Valladolid ONLINE. Robert Lewandowski po dublecie w urodziny ma wielką ochotę na kolejne trafienia. Tym razem na jego drodze staje beniaminek. Początek niedzielnego widowiska na Camp Nou o godzinie 19:30, relacja LIVE w GOL24.

Mecz FC Barcelona - Real Valladolid ONLINE

Nastroje w Barcelonie są bojowe. Drużyna jest głodna sukcesów, o czym zaświadczyła druga połowa z Realem Sociedad. Po wejściu Ansu Fatiego udało się wygrać aż 4:1. Młody Hiszpan urodzony w Bissau zdążył zaliczyć dwie asysty i strzelić gola, podczas gdy Lewandowski dwukrotnie trafił do siatki i jedną bramkę wypracował.

W tygodniu Barcelona wzięła udział w charytatywnym sparingu z Manchesterem City (3:3). Xavi oszczędził kilku zawodników - zwłaszcza Lewandowskiego. Polak w ogóle nie wszedł na boisko, choć znalazł się wśród rezerwowych i brał udział w rozgrzewce.

Real Valladolid to zespół, który po spadku od razu wrócił do La Liga. Nowy sezon zaczął od porażki z Villarrealem (0:3), po czym dość nieoczekiwanie zapunktował przeciw Sevilli (1:1). Trenerem drużyny jest Juan José Rojo Martín, czyli "Pacheta" - w przeszłości szkoleniowiec Korony Kielce.

Barcelona nie może pozwolić sobie na wpadkę, bo po dwóch kolejkach posiada nie sześć, lecz cztery punkty - o dwa mniej niż broniący tytułu Real Madryt.

Do dyspozycji Xaviego są praktycznie wszyscy gracze. Zadebiutować może nawet Joules Kounde ściągnięty z Sevilli. W sobotę stoper został zarejestrowany.

Przewidywane składy na mecz FC Barcelona - Real Valladolid:
FC Barcelona: Ter Stegen - Araujo, Christensen, Garcia, Alba - Gavi, Busquets, Pedri - Dembele, Raphinha, Lewandowski.
Real Valladolid: Asenjo - L. Perez, Sanchez, Fernandez, Escudero - Aguado, Mesa, K. Perez - Tuhami, Leon, Sanchez.

Nie zagrają w meczu FC Barcelona - Real Valladolid:
FC Barcelona: - - - - -
Real Valladolid: El Yamiq, Plata, Weissman

Ostatnie bezpośrednie mecze:
Barcelona - Valladolid 1:0 (liga hiszpańska, 05.04.2021)
Valladolild - Barcelona 0:3 (liga hiszpańska, 22.12.2020)

Mecz FC Barcelona - Real Valladolid TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo wyłącznie w Canal+ Premium. Komentuje duet Michał Mitrut – Tomasz Ćwiąkała. Wcześniej rozpocznie się studio z udziałem Jakuba Kręcidły i Michała Żewłakowa. W internecie mecz na platformie Canal+. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 19:30 - zapraszamy!