Lazio Rzym

1

Bayer Leverkusen

0

• Świetny mecz na Stadio Olimpico, rewanż zapowiada się bardzo ciekawie. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Sebastian Chmielak, dobrej nocy!

• Koniec!!!! Lazio pokonuje 1:0 Bayer!!!!

• Kruse za Kiesslinga, za późno ta zmiana.

• Anderson ścina do środka i strzela na bramkę Berishy, broni jednak Albańczyk!

• Gentiletti za de Vrija.

• Arbiter doliczył aż 5 minut!

• Keita uderza sprzed pola karnego Berisha tym razem łapie piłkę.

• Rewanż zapowiada się bardzo ciekawie, Bayer na pewno będzie u siebie stroną dominującą.

• Włosi coraz bliżej zwycięstwa, czy gości stac na jeszcze na zryw?

• Za Calhanoglu melduje się Brandt.

• Candreva z rzutu wolnego przyblokowany, ale z wiarą biegają piłkarze Lazio.

• Papadopoulos powala Keitę, który wyszedłby sam an sam, żółta kartka dla Greka.

• Bayer musi ruszyć do ataku, goście lepiej wyglądali w drugiej połowie, ale Lazio ma Keitę, który jest nie do zatrzymania,

• Do czterech razy sztuka! Keita wyprzedził w pojedynku biegowym Kyriakosa Papadopoulosa i z 10. metra pokonał Leno!

• 1:0!!!! Keita!!!!

• Inicjatywa należy do gości. Lazio częściej pod własnym polem karnym.

• Świetny mecz, tylko brakuje bramek.

• Keita po raz trzeci!!!! Berisha zatrzymuje go z kilku metrów!!!

• Calhanoglu trafia do siatki,ale w górze chorągiewka arbitra, ale dlaczego?!

• Lazio zepchnięte do defensywy.

• Kiessling odgrywa piłkę Mehmediemu, ale tą wybija jeden z defensorów Lazio.

• Goście marnują kolejny korner.

• Calhanoglu!!! Bomba zrzutu wolnego, Berisha wybija piłkę na rzut rożny!

• Lazio powinno prowadzić.

• Keita dopadł do piłii, ale nie potrafi z kilkunastu metrów pokonać Leno!!

• Posiadanie piłki: 53% do 47% na korzyść podopiecznych Poliego.

• Calhanoglu uderzył mocno, ale w środek bramki, broni Berisha!

• 20 metrów przed bramką faulowany jeden z Aptekarzy, kolejna okazja dla gości z rzutu wolnego.

• Korner dla gości, ale piłka zostaje wybita daleko, daleko.

• Kramer wrzucał w pole karne, ale piłka nie dociera do Kiesslinga, defensorzy Lazio maja teraz sporo pracy.

• Bayer wygląda lepiej od Lazio w drugiej odsłonie.

• Bayer zagrywał kilkukrotnie piłkę w pole karne Lazio, ale Berisha nie był zmuszony interweniować.

• Bellarabi i Lulić, kolejne ostre starcie.

• Milinkovic-Savić zmienia Onaziego, opiekun Lazio szybko reaguje.

• Wcześniej świetną kontrę Lazio niweczy Keita, który został zablokowany!

• Ostre starcie pod polem karnym Bayeru, żółta kartka dla Mauricio.

• ... a za Sona pojawił Mehmedi.

• Za Klose od pierwszych minut drugiej odsłony widzimy Keitę ...

• Od środka zaczynają gospodarze, gramy!

• Upłynęła doliczona minuta, do przerwy na Stadio Olimpico bez bramek!

• Calhanoglu!!! Odebrał piłkę na własnej połowie i ze środka boiska uderzył na bramkę, minimalnie niecelnie!

• Biglia źle zagrał z rzutu wolnego, ale dla zawodników Lazio nie ma straconych piłek.

• Wendell fauluje Andersona to powinna być żółta kartka!

• Ależ walka o piłkę!!! Spore zaangażowanie zawodników na boisku.

• Snajper Aptekarzy wrócił do gry.

• Bayer przez moment w dziesiątkę.

• Kiessling cierpi tuz przy linii bocznej boiska.

• Candrea był bliski przebicia się lewą stroną, ale po chwili futbolówka ponownie wraca w posiadanie Lazio.

• Kibice zgromadzeni na Stadio Olimpico są na pewno zadowoleni z postawy swoich ulubieńców.

• Wendell ostro zaatakował Onaziego, żółta kartka.

• Posiadanie piłki: 54% do 46% na korzyść rzymian.

• Candreva zagrał w pole karne, ale piłka zostaje wybita na aut.

• Biglia za słabo zagrywa z rzutu wolnego, a strzał jednego z rzymian zostaje zablokowany.

• Kyriakos Papadopoulos powstrzymuje przeciwnika powalając go na ziemię na prawym skrzydle, żółta kartka dla Greka.

• Pod bramką Adlera piłkę wybijają defensorzy Bayeru.

• Wendell wybija piłkę, bezie korner dla Lazio.

• Wendell tym razem zagrywa z rzutu wolnego, ale futbolówkę pewnie łapie Berisha.

• Świetne dwie szanse w przeciągu kilkudziesięciu sekund!

• Słupek po drugiej stronie! Lazio wyszło z kontrą, Lazio minął Leno, ale z ostrego kąta trafił tylko w słupek!

• Rzut wolny dla gości, piłkę zagrywa Bender, który trafia w słupek!

• Prostopadła piłka do Sona, ale odważnie wychodzi Berisha i wybija piłkę.

• Niemiec rękoma atakował Biglię.

• Pierwsza kartka w dzisiejszym meczu, upomniany Kiessling

• Jeszcze bez celnego strzału w dzisiejszym meczu, a na innych stadionach już padają bramki.

• Troszkę niedokładności wkradło się w poczynania obydwu drużyn.

• Hakan Calhanoglu mocno zagrał z narożnika, ale Berisha wybija piłkę.

• Goście zaatakowali większą liczbą zawodników, piłka trafiła przed polem karnym do Kiesslinga, ten uderzył i będzie korner.

• Wendell próbował z lewej strony wrzucić dokładnie w pole karne, ale ta sztuka nie udała się.

• Bayer jak na razie nawet nie zbliżył się pod rzymską bramkę.

• Candreva zagrywał ze stałego fragmentu gry, ale piłka zostaje wybita na aut.

• Lucas Biglia zagrywał z rzutu wolnego, ta ociera się o jednego z defensorów Bayeru i będzie korner.

• Posiadanie piłki: 60% do 40% na korzyść Lazio.

• Prostopadła piłka do Bellarabiego, ale za mocna.

• Lazio przycisnęło i stara się zepchnąć do defensywy Aptekarzy.

• Senad Lulic ograł Hilberta na lewym skrzydle i dośrodkował, ale troszkę za mocno.

• Futbolówka wróciła w pole karne Bayeru, jeden z defensorów odbił piłkę, dopadł do niej Lulic i uderzył mocno, będzie korner!

• Do piłki podszedł Antonio Candreva uderzył mocno, ale Hilbert wybija piłkę na aut.

• Miroslav Klose ładnie się przebijał i wywalczył rzut wolny.

• Aptekarze od początku graja wysokim pressingiem, zapowiada się wyrównane widowisko.

• Bayer dziś na czerwono, a Lazio występuje w błękitno-białych strojach.

• Ładna akcja prawa stroną gospodarzy, Dusan Basta zatrzymany po prawej stronie.

• Długa piłka Bayeru ląduje w rękawicach Etrita Berishy.

• Od środka zaczynają goście, gramy, gramy!

• Najpierw jednak minuta ciszy

• Pamiątkowe fotografie zrobione, przywitanie kapitanów, losowanie i zaczynamy!

• Tak jest, to ten moment, arbiter wyprowadził obie jedenastki, za chwilę utęskniony hymn ligi mistrzów!

• Obie ekipy już czekają w tunelu prowadzącym na murawę!

• Dotychczas zakończyło się jedno spotkanie el. LM, w którym Astana pokonała APOEL Nikozja 1:0.

• 10 dni temu Lazio przegrało w Superpucharze z Juventusem 0:2, natomiast Bayer w weekend zainaugurował rozgrywki ligowe. Podopieczni Rogera Schmidta pokonali 2:1 Hoffenheim.

• Stadion Olimpijski w Rzymie coraz bardziej się zapełnia, obie ekipy rozgrzewają się na murawie

• W ekipie gości nawet na ławce rezerwowych nie ma Sebastiana Boenischa.

• Lazio w Serie A zajęło 3 lokatę, czwartą pozycję w Bundeslidze zanotowali Aptekarze. Starcie Lazio-Bayer jest jednym z najciekawszych pojedynków w 4. rundzie.

• Witamy serdecznie we wtorkowy wieczór. Dziś zaczynamy rywalizację w 4. rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów, niestety już bez mistrza Polski. Zapraszamy na relację ze spotkania w Rzymie, gdzie Lazio podejmie Bayer Leverkusen.