1

Fenerbahce Stambuł

1

• Dziękuję za uwagę, żegna się Karol Wojnarowski.

• Koniec spotkania, Fenerbahce gra dalej! Turcy wygrywają dwumecz z Lazio 3:1. W dzisiejszym spotkaniu lepiej grali gospodarze, ale zabrakło im skuteczności i trochę szczęścia. Decydujący okazał się jednak pierwszy mecz wygrany przez zespół Aykuta Kocamana 2:0.

• Tuż przed bramką mieliśmy zmianę także wśród gości, Ucan zastąpił Cristiana Baroniego

• Załamani zawodnicy Lazio, to raczej koniec ich marzeń o półfinale! Świetnie rozegrana akcja w polu karnym gospodarzy, ostatnie podanie zaliczył Dirk Kuyt na lewe skrzydło do Erkina, a ten po ładnym zwodzie wpakował piłkę do bramki obok bezradnego Marchettiego

• A tymczasem bramka! Caner Erkin!

• Mamy zmianę, Floccari za Edersona...

• Kolejna żółta kartka, ukarany Miroslav Klose za ostre wejście w nogi Zieglera

• Lazio wciąż walczy o drugiego gola, który doprowadziłby do dogrywki, Fenerbahce się broni i próbuje kontrataków. Ostatnie minuty bez groźnych sytuacji

• Potężne zamieszanie w polu karnym Volkana Demirela, wszystko kończy się faulem Lulicia i żółtą kartką

• Faulowany Candreva i żółta kartka dla Canera - to oznacza pauzę tego zawodnika w następnym spotkaniu. Oczywiście w przypadku awansu gości

• Błyskawicznie rozegrany rzut wolny i zupełnie obrońcy gości zapomnieli o Luliciu, który wyskoczył najwyżej w polu karnym i nie dał szans Demirelowi. Jednej bramki brakuje gospodarzom do dogrywki

• Rozpoczynamy drugą część spotkania, przy piłce gracze Vladimira Petkovicia

• Pavel Kralovec kończy pierwszą połowę. Spora przewaga Lazio i próba kontr Fenerbahce kończy się wynikiem 0:0 do przerwy. W drugiej połowie czekamy na bramki. Wracamy za 15 minut.

• Volkan Demirel ucierpiał w tym starciu z Kozakiem i jest w tej chwili opatrywany

• Niepewna interwencja Demirela po strzale Hernanesa z dystansu, do piłki chciał dopaść Libor Kozak i bezpardonowo zaatakował bramkarza Fenerbahce. Żółta kartka

• Bardzo egoistycznie znów zagrał Hernanes, po rzucie rożnym z bardzo ostrego kąta strzelił na bramkę, ale piłka wysoko w trybuny

• Nieoczekiwane rozegranie rzutu wolnego! Hernanes mocno podkręcił piłkę pod bramkę Demirela, ten niemal wskoczył z nią do bramki, ale został jeszcze sfaulowany przez szarżującego Kozaka

• Tym razem faul z drugiej strony boiska, dobra szansa na dośrodkowanie w szesnastkę Fenerbahce

• Pechowy strzał Hernanesa, piłka odbiła się od nóg Libora Kozaka i wyszła na aut bramkowy

• Rzut wolny dla gości, Pierre Webo faulowany w pojedynku powietrznym przez Lorika Canę. Do bramki Marchettiego około 30 metrów

• Znów szansa z drugiej strony boiska - uderzał Ederson, jednak daleko od bramki Demirela

• Banalny błąd Federico Marchettiego, złe przyjęcie piłki i kolejny rzut rożny dla Fenerbahce

• Po błędzie obrony Fenerbahce sprzed pola karnego uderzył Candreva, ale pewnie broni Demirel.

• Pierwsze dośrodkowanie z prawej strony w pole karne Lazio, zakończone rzutem rożnym, z którego nic nie wynikło

• Sędzia Kralovec rozpoczyna spotkanie, przy piłce goście ze Stambułu

• Lazio dziś nietypowo - na czarno z błękitnymi elementami, goście z Turcji na biało z granatowymi dodatkami

• Oba zespoły w towarzystwie piątki sędziowskiej z Czech wychodzą na murawę stadionu Olimpico w Rzymie. Arbitrem głównym Pavel Kralovec

• Lazio będzie dziś bronić honoru włoskiej piłki w europejskich pucharach. Wczoraj z Ligi Mistrzów odpadł Juventus. Rzymianie mają jednak zadanie niemal niewykonalne

• Rezerwa Fenerbahce: Mert Gunok, Hasan Ali Kaldirim, Bekir Irtegun, Mehmet Topal, Krasić, Mehmet Topuz, Salih Ucan

• Rezerwa Lazio: Bizzarri, Crecco, Gonzalez, Cataldi, Klose, Rozzi, Flocari

• Witamy w relacji LIVE z rewanżowego meczu 1/4 Ligi Europejskiej, w którym Lazio Rzym na własnym stadionie spróbuje odrobić straty z pierwszego spotkania z Fenerbahce Stambuł, w którym przegrało 0:2. Czy Włochów stać na wielki comeback? Odpowiedź już za nieco ponad pół godziny!