• Strata Rudnieva na pewno będzie bardzo odczuwalna, ale nie ma ludzi nie do zastąpienia :) to tak apropos pytania w komentarzach :)

• Cracovia już się chyba całkowicie poddała, a gospodarze spokojnie kontrolują przebieg gry

• fermil- bawi to zdecydowanie za duże słowo. Tymczasem niecelnie na bramkę Buricia uderzał Budziński

• Niecelne uderzenie Sławomira Szeligi mija bramkę Buricia o dobrych kilka metrów

• Wolski wchodzi na boisko w miejsce Rudnieva

• ORZeł Przeworsk- Legia ma trudny terminarz, ale wydaje mi się, że to ona zostanie mistrzem kraju. A Lech gra ostatnio coraz lepiej i zbliża się coraz bardziej do europejskich pucharów

• Za chwilę na boisko wejdzie Wolski

• Dośrodkowanie Kosanovicia zamykał jeden z jego kolegów jednak podanie było zbyt mocne i nic z tego dobrego nie wyszło

• kks- Lechici grają podaniami dokładnie, całkiem nieźle wychodzą dośrodkowania (oczywiście nie wszystkie)

• Rzut wolny dla Lecha, przepisy przekroczył Van der Biezen. Chwilę później dobre dośrodkowanie Tonewa łapie Kaczmarek

• Psajdak- tak mi się wydaje, chociaż ŁKS zwycięstwem w Bielsku zachował jeszcze cień szansy. Dużo lepiej zaczyna grać Lechia a od kilku kolejek zaskakuje mnie na plus Zagłębie

• Cracovia nie istnieje w drugiej połowie, ataki Pasów są albo nieskuteczne albo kompletnie nieprzemyślane i kończą się na 40 metrze od bramki Buricia

• W miejsce żegnanego burzą braw Ubiparipa na boisko wchodzi Tonew

• W miejsce Bartczaka na boisko wchodzi Matulevicius

• Vojo Ubiarip wyraźnie poluje na drugiego gola, tym razem jego uderzenie było niecelne

• KKS- nie słyszałem ale tumult jest tak duży, że mógł zagłuszyć :)

• Kilkanaście albo kilkadziesiąt flag prezentują teraz kibice Lecha zasiadającym w tzw. Kotle

• kks-esik ja osobiście typuje kogoś z dwójki Djurdjević, Tonev

• Kikut swoją grą w tym meczu pokazuje,że zasługuje na nowy kontrakt z Lechem

• Bardzo ładne dośrodkowanie Kikuta na bramkę zamienia Rudniev! Lech prowadzi już 3:1!

• Piłkę bardzo szybko stracił przechodzący wyraźny kryzys Ślusarski

• Aut dla Lecha, grę wznowi Henriquez

• xXx- chciałby, żeby mistrzem została najlepsza ekipa, która da nam nadzieje w eliminacjach do LM na dobry wynik...

• W sytuacji sam na sam z Buriciem gola nie zdobył Van der Biezen, a dobitkę Visnakovsa wybili Lechici poza boisko! Cracovia zmarnowała dwie 100% sytuacje w jednej akcji!

• Niestety dla fanów Lecha strzał Łotysza okazał się minimalnie niecelny

• Bohaterem pierwszej połowy Mateusz Możdżeń. Zobacz zdjęcia z Bułgarskiej!

• Ależ gestykuluje w kierunku Kikuta teraz Mariusz Rumak

• Kaczmarek kapitalnym wyjściem na 20 metr ratuje swój zespół!

• Doskonale do tej centry wyskoczył młody Serb i Lech prowadzi 2:1!

• Kapitalną centrę Możdżenia na gola zamienia Vojo Ubiparip!

• Kaczmarek ucierpiał w starciu z Rudnievem. Sporo zamieszania mamy teraz na boisku

• Chwilowa konsternacja na trybunach. Jednak po chwili swój doping wznowili fani "Kolejorza"

• Grzelak skutecznie z "11" metrów i mamy 1:1 na Bułgarskiej

• Dla Cracovii o faulu na Viśnakovsie

• Kibiców jest około 10 tysięcy, może nieco więcej :)

• Nic ciekawego w ostatnim fragmencie nie dzieje się na boisko. A szczere powiem, że chciałbym, żeby poziom emocji chociaż w 1/5 wypełniał to co działo się we wczorajszym meczu Borussii Dortmund

• Lech grał źle, niemrawo, ale co najważniejsze dla jego fanów wychodzi na prowadzenie

• Dośrodkowanie Henriqueza wykończył dobrze ustawiony Mateusz Możdżeń! Lech prowadzi 1:0!

• Arboleda narzeka na uraz i za chwilę będzie chyba potrzebna zmiana

• Van der Biezen marnuje sytuację sam na sam z Buriciem! To powinno być 1:0 dla gości!