• W poprzedniej sytuacji na bramkę Lecha uderzał Thiago Cionek

• Cudowna interwencja Kotorowskiego! To powinna być bramka dla Jagi!

• Lech cofa się pod swoje pole karne, mamy kolejny faul i rzut wolny dla gości

• Dla Marcina Kikuta

• Do końca spotkania pozostało zaledwie 15 minut, czy Jaga zdoła odrobić straty?

• Teraz Jagiellonia będzie musiała zaatakować z podwójną siłą

• Niesamowite zamieszanie w polu karnym Jagi, jednak bramkę zdobywa Semir Stilić po ładnym strzale z tzw. "fałsza"

• Zbyt długa piłka do Tomasza Frankowskiego, którego pewnie uprzedza Krzysztof Kotorowski

• Dla kibiców Jagi taka pogoda to prawie jak klimat na Hawajach czy Barbadosie więc... ściągnęli koszulki :)

• Aut dla gospodarzy, tymczasem trwa rozgrzewka niemal całej ławki rezerwowych "Kolejorza"

• Strzał Tomasza Kupisza zostaje zablokowany, kontra Lecha natychmiastowa jednak strzał Murawskiego blokują obrońcy Jagi

• Aut dla gospodarzy. Bramka wisi w powietrzu tylko dla kogo?

• Osaczony Rafał Murawski traci piłkę zamiast podawać do lepiej ustawionych kolegów

• Fatalne nieporozumienie na prawej stronie "Kolejorza", od bramki grę wznowi Grzegorz Sandomierski

• Bardzo groźna akcja Lecha, ostatecznie strzał jednego z Lechitów dobrze wyłapał Sandomierski

• Anemiczne uderzenie Tomasza Frankowskiego, pewnie broni Krzysztof Kotorowski

• Oooo jak na zawołanie uderzył Djurdjević, niestety dla "Kolejorza" niecelnie

• Walki na boisku nie brakuje! Ale Panowie gdzie są jakieś strzały, gdzie bramki?!

• Rzut rożny dla gości po interwencji głową Manuela Arboledy

• Dobrze ustawiony Sandomierski broni uderzenie głową Rudnevsa

• Faul Hermesa, rzut wolny dla Lechitów

• Dużo miejsca ma Murawski na dośrodkowanie, jednak zaprzepaścił dobrą akcję zespołu

• Ostre starcie Arboledy z Kascelanem sędzia jednak nie reaguje. I słusznie!

• Spotkanie rozpoczynają goście z Białegostoku

• Wielka koszulka kibiców Lecha jest rozkładana na jednej z trybun, wreszcie efektowna oprawa kibiców!

• Hymn Lecha śpiewa teraz ponad 30 tysięcy sympatyków poznańskiego zespołu

• Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasza Jaga gra- śpiewają kibice z Białegostoku

• Na rozgrzewkę wybiegają właśnie zawodnicy Jagiellonii witają ich gromkie brawa ich kibiców oraz gwizdy sympatyków Lecha.

• O Lech przygotował nowy spot, co prawda trochę krótki ale jest :). Dodam, że chodzi o nabór do szkółki piłkarskiej "Kolejorza"

• Bilans Lecha z Jagą na stadionie przy ul.Bułgarskiej to 7-0-0

• Lech Poznań rozegrał z Jagiellonią Białystok 15 spotkań na szczeblu ekstraklasy dotychczasowy bilans to: 11 zwycięstw Lecha, 1 remis, oraz 3 zwycięstwa Jagiellonii bramki: 37-12 dla Lecha

• Piłkarzy Jagi witają głośne oklaski ze strony ich kibiców.

• W Poznaniu mamy dzisiaj około 5-6 stopni ciepła. Warunki do gry są dzisiaj naprawdę dobre.

• Piłkarze Lecha wyszli na chwilę na aby pooglądać murawę a raczej jej marną imitację

• Na stadionie miejskim w Poznaniu zameldowała się już grupa kibiców Jagiellonii, fanów Lecha na razie brak! Jednak do meczu pozostała jeszcze godzina i 40 minut

• Oba zespoły w ostatniej kolejce poniosły porażki. Lech nie sprostał Cracovii ulegając "Pasom" 0:1, z kolei Jaga przegrała z Lechią Gdańsk