Lech Poznań - Jagiellonia Białystok ONLINE. Zaległy hit...

Lech Poznań - Jagiellonia Białystok ONLINE. Zaległy hit Ekstraklasy. Stawką pozycja lidera. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 4. kolejka
2023-10-24 18:00

Lech Poznań

3

Jagiellonia Białystok

3

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego wieczoru. Dobranoc!

• W najbliższy weekend Lech Poznań pojedzie do Krakowa na mecz z Cracovią, natomiast Jagiellonia Białystok w meczu wyjazdowym zmierzy się z Pogonią Szczecin.

• Oceny piłkarzy po meczu Lech Poznań - Jagiellonia Białystok (w skali 1-6):

Lech Poznań

• Bartosz Mrozek - 2
    • Joel Pereira - 4
    • Filip Dagerstal - 3
    • Antonio Milić - 2
    • Elias Andersson - 2, (Alan Czerwiński - 1)
    • Adriel Ba Loua - 5, (Filip Wilak - bez oceny)
    • Jesper Karlstroem - 3
    • Radosław Murawski - 3
    • Karistoffer Velde - 3
    • Filip Marchwiński - 3, (Nika Kvekveskiri - 3)
    • Mikael Ishak - 4, (Filip Szymczak - 3)

• Zlatan Alomerović - 2
    • Michal Sacek - 2
    • Adrian Dieguez - 3
    • Mateusz Skrzypczak - 4
    • Bartłomiej Wdowik - 4
    • Kristoffer Hansen - 4, (Damian Wojdakowski - bez oceny)
    • Taras Romanczuk - 3
    • Nene - 3
    • Jarosław Kubicki - 3
    • Jose Naranjo - 3, (Dominik Marczuk - 2)
    • Afimico Pululu - 3, (Vinicius Matheus - bez oceny)
  • Świetny mecz w Poznaniu. Wydawało się, że Lech spokojnie dowiezie zwycięstwo do końca meczu, ale po trzeciej bramce chyba za bardzo się rozluźnili, co skrzętnie wykorzystała Jagiellonia. Remis wydaje się być zasłużonym wynikiem.

• Koniec niesamowite meczu w Poznaniu! Remis 3:3!

• Kristoffer Velde ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Bartłomiej Wdowik doprowadza do wyrównania!!!

• Ala Czerwiński ukarany żółtą kartką za faul we własnym polu karnym.

• Rzut karny dla Jagiellonii Białystok!

• Arbiter będzie to sprawdzać w systemie VAR!

• Dominik Marczuk upadł w polu karnym Lecha, ale arbiter nie zdecydował się sięgnąć po gwizdek.

• Ostatnia zmiana w Jagiellonii Białystok. Damian Wojdakowski zmienił Kristoffera Hansena.

• Do podstawowego czasu gry arbiter dolicza co najmniej pięć minut.

• Nene oddał strzał z dystansu, ale skutecznie interweniował Bartosz Mrozek.

• Kristoffer Velde pokusił się o indywidualną akcję i zdecydował się na strzał zza pola karnego, ale uderzył bardzo niecelnie.

• Zagranie w pole karne Jagiellonii, ale bez zagrożenia.

• Ostatnia zmiana w Lechu Poznań. Filip Wilak zmienił Adriela Ba Louę.

• Jagiellonia naciska coraz bardziej. Teraz to ona ma inicjatywę i rozgrywa piłkę na połowie przeciwnika.

• Zmiana w Jagiellonii Białystok. Vinicius Matheus zmienił kontuzjowanego Afimico Pululu.

• W ostatnich minutach więcej szarpanej gry. Dużo przerw w grze i urazów.

• Teraz Afimico Pululu ucierpiał po starciu z rywalem.

• Kolejne zagranie w pole karne Lecha, ale tym razem bez zagrożenia.

• Wymuszona zmiana w Lechu Poznań. Alan Czerwiński zmienił kontuzjowanego Eliasa Anderssona.

• Elias Andersson zgłasza uraz.

• Jagiellonia przejęła inicjatywę. Teraz to ona rozgrywa piłkę w środku pola i ma przewagę psychologiczną.

• Natomiast Nika Kvekveskiri pojawił się w miejsce Filipa Marchwińskiego.

• Dwie zmiany w Lechu Poznań. Filip Szymczak zmienił Mikaela Ishaka

• Dośrodkowanie w pole karne Lecha trafiło wprost w ręce Bartosza Mrozka.

• Bartłomiej Wdowik mocno strzelił piłkę z rzutu wolnego w pole bramkowe, tam futbolówka odbiła się od jednego z graczy i trafiła do Mateusza Skrzypczaka, który zdobył bramkę!!!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Jagiellonia zdobywa drugą bramkę po trafieniu Mateusza Skrzypczaka!!!

• Elias Andersson ukarany żółtą kartką po faulu tuż przed własnym polem karnym!

• Taras Romanczuk ukarany żółtą kartką po ostrym faulu w środku pola.

• Dobra wrzutka z narożnika boiska. Najpierw Nene zagrał przewrotką pod bramkę Lecha, a tam również przewrotką uderzał Afimico Pululu, ale trafił tylko w boczną siatkę!

• Pierwsza zmiana w Jagiellonii Białystok. Dominik Marczuk zmienił Jose Naranjo.

• Bardzo szybka akcja Lecha, Joel Pereira wstrzelił w pole bramkowe, ale tam skutecznie interweniował Zlatan Alomerović.

• Zakotłowało się w polu karnym Lecha, ale żaden z graczy gości nie zdołał oddać strzału.

• Filip Marchwiński ukarany żółtą kartką.

• Kristoffer Hansen dostał piłkę na linii pola karnego rywali, minął jednego rywala i oddał precyzyjny strzał, który pokonał Bartosza Mrozka!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Kristoffer Hansen zdobywa bramkę honorową!!!

• Stratę piłki Jagiellonii w środku pola wykorzystał Adriel Ba Loua, którzy ruszył na bramkę gości i mocnym strzałem zdobył swoją drugą bramkę!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Adriel Ba Loua zdobywa swoją drugą bramkę dzisiaj!!!

• Lech Poznań utrzymuje się przy piłce na połowie przeciwnika, ale na razie bez oddanego strzału w drugiej połowie.

• Adriel Ba Loua ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Dośrodkowanie Joela Pereiry bez zagrożenia.

• Pierwsze zagranie w pole karne Jagiellonii i gospodarze wywalczyli rzut rożny.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę. Za chwilę wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

• Dobre spotkanie w Poznaniu. Wyrównany mecz, ale "Kolejorz" jest znacznie bardziej skuteczny. Oba zespoły grają miłą dla oka piłkę. Oby taki obraz gry trwał również w drugiej połowie.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Lech pewnie prowadzi z Jagiellonią 2:0.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej jedną minutę, ale na pewno z powodu kontuzji ten czas zostanie przedłużony.

• Joel Pereira ucierpiał po starciu z jednym z rywali.

• Znakomita wrzutka Joela Pereiry do Mikaela Iskaha, a ten cudownym wolejem wpakował piłkę do bramki!!!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Mikael Ishak zdobywa piękną bramkę!!!

• Arbitrzy sprawdzali potencjalny rzut karny dla Lecha, ale nic takiego się nie dopatrzyli.

• Mikael Ishak wpadł w pole karne Jagiellonii, ale został dobrze zablokowany.

• Nieudane dośrodkowanie Bartłomieja Wdowika w "szesnastkę" gospodarzy.

• Koronkowa akcja Lecha, ale wrzutka Joela Pereiry delikatnie zbyt wysoka.

• Dośrodkowanie nie przyniosło zagrożenia, ale po chwili piłka znowu znalazła się w polu karnym Jagiellonii, arbiter jednak dopatrzył się spalonego.

• Po akcji lewą stroną boiska Elias Andersson wywalczył rzut rożny.

• Wrzutka w pole karne "Kolejorza", ale ponownie skutecznie interweniował Bartosz Mrozek.

• W ostatnich minutach więcej gry w środku pola. Żaden z zespołów nie może znaleźć sposobu na zaskoczenie rywala.

• Radosław Murawski oddał mocny strzał z dystansu, ale Zlatan Alomerović skutecznie interweniował.

• Adrian Dieguez z impetem wpadł w pole karne Lecha, oddał potężny strzał, ale piłka minimalnie minęła bramkę gospodarzy!

• Dobre dośrodkowanie w pole karne Lecha, ale tam skutecznie interweniował Bartosz Mrozek.

• Filip Marchwiński i Bartłomiej Wdowik mają po pięć zdobytych ligowych bramek.

• Szybsza akcja "Kolejorza", ale Filip Marchwiński niedokładnie zagrał do Kristoffera Velde i Lech łatwo stracił piłkę.

• Teraz w odpowiedzi to Lech spokojnie utrzymuje się przy piłce, ale po obu stron na razie niewiele z tego wynika. Jednak gra może się podobać.

• Goście konsekwentnie rozgrywają piłkę od własnej bramki. Na razie "Kolejorz" dużo biega za piłką, ale to on prowadzi.

• Jagiellonia znowu straciła piłkę na własnej połowie, ale chwilę później jeden z graczy Lecha zagrał niedokładnie.

• Joel Pereira dobrze dośrodkował z prawej strony, ale żaden z jego partnerów nie dopadł do piłki

• Afimico Pululu wywalczył faul w środku pola. Ciężko jest odebrać piłkę napastnikowi "Jagi".

• Jagiellonia straciła piłkę pod własną bramką, ale Lech nie zdołał z tego skorzystać.

• Kristoffer Velde oddał strzał z dystansu, ale piłka powędrowała obok bramki rywali.

• Nene faulował Radosława Murawskiego. Na razie jeszcze bez żółtej kartki.

• Teraz odpowiada Jagiellonia. Ona przejęła inicjatywę, ale na razie bez zagrożenia pod bramką "Kolejorza".

• Dużo szybkiej i ostrej gry w środku pola. Żaden z piłkarzy nie odstępuje rywala na metr. Dobry początek spotkania.

• Lech Poznań dominuje przeciwnika, utrzymuje się przy piłce na połowie rywala.

• Mocne podanie na prawą stronę, ale tam Radosław Murawski nie zdołał dopaść do piłki.

• Mikael Ishak dostał piłkę w polu karnym Jagiellonii, dograł do Adriela Ba Loui, a ten mocnym strzałem z woleja, umieścił piłkę w bramce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Adriel Ba Loua otwiera wynik meczu bardzo szybko!!!

• Pierwsza akcja Jagiellonii, ale Afimico Pululu uderzył zbyt lekko.

• Zaczynamy zaległy mecz z 4. kolejki PKO Ekstraklasy!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie ENEA Stadion w Poznaniu! Za chwilę rozpoczniemy rywalizację.

• W jedenastce 12. kolejki PKO Ekstraklasy jest po dwóch zawodników Jagiellonii Białystok i Lecha Poznań. Oba zespoły są obecnie w bardzo wysokiej formie.

• Natomiast oto zestawienie składu Jagiellonii Białystok:

• Tak prezentuje się skład Lecha Poznań na dzisiejsze spotkania:

• Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Damian Sylwestrzak z Wrocławia.

• Ewentualne dzisiejsze zwycięstwo jednej lub drugiej ekipy da jej awans na pozycję lidera PKO Ekstraklasy. Jednak w przypadku wygranej "Kolejorza", zrówna się on punktami ze Śląskiem Wrocław. Na tę chwilę Jagiellonia jest o dwa punkty lepsza od Lecha. Ciężko jest wytypować faworyta dzisiejszego pojedynku.

• Po długim czasie do znakomitej formy wrócił snajper Lecha Poznań, Mikael Ishak, który w ubiegły weekend zanotował dwa trafienia.

• W poprzednim sezonie Lech Poznań wygrał u siebie z Jagiellonią Białystok 2:0 po bramkach Artura Sobiecha i Lubomira Satki. Tamto spotkanie zostało rozegrane w ramach 34. kolejki, kiedy "Jaga" miała przed sobą widmo spadku, natomiast "Kolejorz" walczył o podium PKO Ekstraklasy. W Białymstoku Lech wygrał 2:1 po golach Mikaela Ishaka i Filipa Szymczaka.

• Natomiast Lech Poznań wygrał dwa ostatnie mecze, ale z dwoma beniaminkami. Ostatni mecz z poważnym rywalem to kompromitacja w Szczecinie i porażka 0:5. Dzisiaj piłkarze "Kolejorza" mają wiele do udowodnienia, a naprzeciw staje bardzo niewygodny przeciwnik, który jest w znakomitej formie.

• Lech Poznań podejmuje "Jagę" w najgorszym możliwym momencie. Drużyna z Białegostoku jest niesamowicie rozpędzona i w każdym kolejnym meczu gra coraz bardziej efektownie i efektywnie. Jagiellonia w pięciu ostatnich meczach ligowych zanotowała cztery zwycięstwa i zremisowała z ŁKS-em Łódź, czyli teoretycznie z najsłabszym z rywali. Przede wszystkim warto odnotować wygranie z Legią Warszawa i Zagłębiem Lubin, które do pewnego momentu spisywały się znakomicie.

• Witamy serdecznie! W zaległym meczu z 4. kolejki PKO Ekstraklasy Lech Poznań na ENEA Stadion przy Bułgarskiej zmierzy się z Jagiellonią Białystok. Na relację na żywo z tej rywalizacji zaprasza Państwa Bartosz Głąb.

• Przełożony z 13 sierpnia na inny termin na wniosek gospodarzy grających w el. Ligi Konferencji.

1/6
przejdź do galerii

©PAP/Jakub Kaczmarczyk

PKO Ekstraklasa. Mecz Lech Poznań - Jagiellonia Białystok ONLINE. Wbrew jesiennej aurze to będzie gorący wieczór na stadionie przy Bułgarskiej. Trzeci zespół tabeli zagra z drugim, odrabiając zaległości z sierpnia. Stawką jest nawet pozycja lidera. Relacja LIVE już od godziny 18:00.

PKO Ekstraklasa. Mecz Lech Poznań - Jagiellonia Białystok ONLINE

Pierwotnie ten mecz 4. kolejki miał się odbyć 13 sierpnia. Lech był jednak skupiony na walce o Ligi Konferencji, toteż poprosił ligową spółkę o wyznaczenie innego terminu. Grupy europejskich pucharów nie ma, zaległości za to trzeba odrobić.

Widowisko raczej nie zawiedzie, bo spotykają się dwa zespoły w wysokiej formie. Lech zaliczył tylko jedną wpadkę od dwóch miesięcy, kiedy przegrał bardzo wysoko z Pogonią Szczecin (0:5). Ostatnio rozprawił się u siebie z beniaminkami: Puszczą Niepołomice (4:1) oraz w sobotę z ŁKS Łódź (3:1).

Jeszcze lepiej gra i punktuje Jagiellonia. Jej seria to sześć meczów bez porażki, licząc także Puchar Polski. Popisowo wyszło piątkowe spotkanie z Zagłębiem Lubin (3:0), w którym Bartłomiej Wdowik zdobył bramkę bezpośrednio z rzutu rożnego. Wynik otworzył natomiast były lechita, stoper Mateusz Skrzypczak.

Liderem tabeli jest Śląsk Wrocław. Lech podmieni go na tym miejscu, jeśli wygra różnicą... pięciu bramek. Jagiellonii wystarczy remis. Z Poznania punkt w tym sezonie wywiózł jednak wyłącznie Górnik Zabrze (1:1).

Z trybun widowisko Lech - Jagiellonia obejrzy co najmniej 17 tys. kibiców.

John van den Brom, trener Lecha: - Nie mogę się już doczekać meczu (cytat z soboty), jesteśmy w dobrych nastrojach. Liczę, że Jagiellonia zagra ofensywniej niż ostatni dwaj rywale. Większość ekip w Poznaniu broni się i jakoś musimy sobie z tym radzić.

Adrian Siemieniec, trener Jagiellonii: - Chciałbym, żeby ta nasza tożsamość i to, w jaki sposób chcemy wyglądać na boisku, jak chcemy grać, było niezmienne. Niezależnie od środowiska, momentu, przeciwnika, pogody, stadionu, liczby kibiców - to nie ma znaczenia. Chcemy, żeby ta Jagiellonia była zawsze taka i będziemy starać się to robić.

Mecz Lech Poznań - Jagiellonia Białystok stream live i transmisja na żywo. Gdzie oglądać? [24.10.2023]

Nie zagrają w meczu Lech - Jagiellonia:
Lech: Hotić, Gholizadeh, Salamon
Jagiellonia: - - - - -

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Lech - Jagiellonia 2:0 (Ekstraklasa, 27.05.2023)
Jagiellonia - Lech 1:2 (Ekstraklasa, 12.11.2022)

Mecz Lech Poznań - Jagiellonia Białystok TRANSMISJA TV

Transmisja na kanałach Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 oraz w Canal+ 4K Ultra HD. Komentuje duet Bartosz Gleń - Michał Żewłakow. W internecie mecz dzięki aplikacji i stronie Canal+ Online. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:00 - zapraszamy!