4

4 1 połowa

ŁKS Łódź

0

• ŁKS niebezpiecznie znów zbliża się do strefy spadkowej. Kolejorz odrobił natomiast część start do czołówki. Zobacz tabelę ekstraklasy.

• Koniec meczu! Lecha pewnie i wysoko ogrywa ŁKS!

• Ostatnia szansa w tym meczu zmarnowana przez Stilicia, który z rzutu wolnego uderza prosto w mur.

• 2 minuty doliczone do spotkania.

• Druga zmiana w drużynie Tarasiewicza. Szałachowskiego zmienia Tomasz Nowak.

• Wielkie zamieszanie pod bramką łodzian. Velimirović już chciał łapać piłkę, ale Kaczmarek postanowił ją wybić, przy okazji uderzył jeszcze bramkarza w twarz. Udało się ostatecznie uniknąć straty gola.

• Znów bramkarz ŁKS źle obliczył lot piłki. Główkował Drygas, ale bardzo niecelnie.

• Strzał Kriwca bez problemu łapie Pavle Velimirović

• Ostatnia zmiana w "Kolejorzu". Vojo Ubiparip wchodzi za Artioma Rudneva, który wreszcie się przełamał w meczu z ŁKS.

• I właśnie dowód na nasz ostatni wpis. Sześciu obrońców w polu karnym Lecha i dwóch piłkarzy ŁKS. Mięciel zdecydował się na indywidualne rozegrania tej akcji, ale strzał lewą nogą to nie jest najsilniejsza broń "Miętowego".

• Tempo meczu siadło. ŁKS kilka razy próbował strzelić honorową bramką, ale nic z tego nie wyszło. Trzeba jednak przyznać, że goście moją się w w akcje ofensywne zaangażować większą ilość piłkarzy. Wygląda na to, że przede wszystkim nie chcą w drugiej połowie stracić piątej bramki.

• Druga zmiana w Lechu. Tonewa zmienia Semir Stilić. Ciekawe czy Bośniak będzie chciał za wszelkę cenę udowodnić Bakero, że to jemu należy się miejsce w pierwszym składzie.

• Mięciel miał dziś już mnóstwo sytuacji do strzelenia gola. Smoliński dobrze dograł do "Miętowego" a ten wszedł przed obrońcę i mógł już strzelać. Ostatecznie trzech obrońców otoczyło napastnika ŁKS i nic z tej akcji nie wyszło.

• A w drużynie Lecha Kamil Drygas wchodzi za Mateusza Możdżenia.

• Bartosz Romańczuk zmienia Dariusz Kłusa.

• Szansa na drugiego gola dla Rudneva, ale w ostatniej chwili piłkę z jego głowy "zdjął" obrońca ŁKS.

• Trzech piłkarzy ŁKS w polu karnym i zabrakło tylko dobrego podania. Czyhał już tam na środku Mięciel, ale dogranie Smolińskiego zostało zablokowane.

• Po kilku ciekawych atakach Lecha (nie zakończonych strzałem) znów wyszli z kontrą piłkarze ŁKS. Faulowany Smoliński, a po rzucie wolnym piąstkował Burić.

• Odpowiedź Lecha mogła być piorunująca. Kriwiec jednak za długo zwlekał ze strzałem, a później jego podanie zostało przejęty prze ełkaesiaków.

• Znów akcja Stefańczyka i świetnie powalczył o piłkę w polu karnym Mięciel. Udało mu się oddać strzał, który szczęśliwie obronił Burić.

• Powtórka już bez historii. Piłkę łapie Jasmin Burić.

• Śmieszna sytuacja, chociaż piłkarzy gości wcale nie śmieszy. Piłka po rzucie rożnym szła prosto do Mięciela, ale zatrzymał ją sędzia! Marcin Borski ratuje sytuację powtarzając rzut wolny.

• Dobra akcja na prawym skrzydle Stefańczyka. Faulowany przez Djurdjevicia. Będzie groźny rzut wolny na ŁKS.

• Pierwsza akcja ŁKS. Mięciel protestował, że jeden z piłkarzy Lecha zagrał ręką. Sędzia jednak nie gwiżdże.

• Zaczynamy drugą połowę meczu. Oba zespoły bez zmian.

• Przypominamy, że relacje live z tego meczu możecie śledzić też w naszej nowej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]

• Koniec pierwszej połowy. 1 minuta byłą doliczona do tej pierwszej części gry.

• Tym razem dobre zagrania Możdżenia w defensywie. Młody piłkarz Lecha powstrzymał kontratak gości.

• ŁKS jest w fatalnym położeniu. Nic nie wychodzi dziś drużynie Ryszarda Tarasiewicza. Przy ostatniej straconej bramce nie bez winy byli obrońcy gości, którzy przeszkodzili swojemu koledze w dobrym wypiąstkowaniu piłki.

• Fatalny błąd Velimirovicia, który pod dośrodkowaniu z rzutu rożnego wybił piłkę prosto no nogę Możdżenia, który wbił piłkę do pustej bramki.

• Kłus niebezpiecznie uderzył łokciem Henriqueza, za co otrzymał kartkę.

• Żółta kartka dla Kłusa.

• Próbował tym razem Mięciel, ale znowu góra bramkarz Lecha.

• Uderzenie Pruchnika, ale broni Burić.

• Nieporadnie krył w polu karnym Rudneva Stefańczyk, wykorzystał to Łotysz, przyjął piłkę, obrócił się z nią i uderzył między słupkiem a bramkarzem.

• Rudnev i mamy 3:0!

• Tonev idealnie zszedł z lewego skrzydła za linię obrony, opanował prostopadłą piłkę i w sytuacji sam na sam z Velimiroviciem umieścił piłkę przy słupku.

• GOOOOOOL! Pierwsza bramka Toneva w Ekstraklasie!

• W ostatnich minutach wyraźna dominacja Lecha. W pole karne wrzucił teraz Henriquez, ale Rudneva uprzedził bramkarz ŁKS.

• Po raz kolejny przed pole karne wybiegł Burić, jednak tym razem wyprzedził rywala.

• Kolejny rzut rożny, piłka trafiła przed pole karne do Możdżenia, ten uderzył bez namysłu i musiał interweniować Velimirović.

• Wrzutka Toneva z lewej strony nie doszła do parterów, ale obrońcy ŁKS wybili na rzut rożny.

• Okres gry w środku pola, dużo walki na boisku.

• Injac zdecydował się na strzał sprzed pola karnego, ale piłka minęła bramkę.

• Rzut rożny dla Lecha, ale zły wariant rozegrania wybrał Tonev.

• Dobra okazja ŁKS. Mięciel minął wychodzącego przed pole karne Buricia i z ostrego kąta posłał piłkę w światło bramki, ale z linii wybił ją Wojtkowiak.

• Z ładną kontrą wyszedł ŁKS. Kaczmarek zagrał z lewego skrzydła do Szałachowskiego a ten w polu karnym uderzył minimalnie obok bramki.

• Kriviets dostał piłkę na 13 metrze po podaniu Rudneva i umieścił piłkę w siatce strzałem z woleja.

• GOOOL DLA LECHA!!! Siergiej Kriwiec!!!

• Klepczarek próbował uruchomić Smolińskiego lewą stroną, ale w porę zorientował się Henriquez i przejął piłkę.

• Djurdjević źle zagrywał do Rudnieva i piłkę przejął jeden z obrońców ŁKS-u. Więcej dokładności przydałoby się w tej akcji.

• Po dośrodkowaniu jednego z łodzian piłkę wybili obrońcy "Kolejorza".

• Uderzenie Krivetsa z dystansu bardzo niecelne. Piłka mija bramkę w sporej odległości.

• ŁKS wywalczył rzut wolny na prawej stronie boiska.

• Na razie spotkanie jest dosyć wyrównane. Próbował atakować ŁKS, ale nic z ataku nie wyszło.

• Atak ŁKS, ale wrzutka Mięciela nie stworzyła zagrożenia pod bramką Lecha.

• Rzut wolny dla Lecha po faulu na Murawskim.

• Nie zaczyna się dobrze dla Lechitów to spotkanie. Urazu nabawił się Rudnev i jest opatrywany.

• Pierwsza akcja Lecha, piłka w pole karne gości, ale pewnie interweniuje Velimirović.

• Początek spotkania.

• Oba zespoły już czekają w szatni na rozpoczęcie pierwszej połowy meczu. Frekwencja na stadionie przy Bułgarskiej póki co mizerna.

• Dobry wieczór państwu! Ze stadionu przy ulicy Bułgarskiej w Poznaniu wita was Wojciech Maćczak.