• Lech od kilku minut bije głową w mur i to bardzo mocno...

• Murawski próbował zdobyć bramkę piętą z kilkunastu metrów! Po co?!

• Piłkę meczową miał Trałka ale chybił z 7 może 8 metrów!

• Hricko dobrą interwencją zażegnał niebezpieczeństwo pod swoją bramką

• Dobre uderzenie Lovrencsicsa broni Janukiewicz!

• Reiss próbował wywalczyć rzut karny, ale sędzia faulu nie widział

• Akahoshi schodzi z boiska w jego miejsce Golla

• Reiss wrzucał po raz kolejny, ale Mateusz Możdżeń nie trafił w bramkę! Mogło być 2:1!

• Pierwsze dośrodkowanie Reissa nie dotarło do jego kolegów!

• W miejsce Toneva wchodzi Reiss i mamy owację na stojąco!

• Rzut rożny dla gospodarzy i niecelne uderzenie głową

• Reiss wejdzie na boisko! Powrót po niemal czterech latach na Bułgarską!

• Jeszcze raz niecelnie uderza zza pola karnego Ceesay

• W miejsce Traore wchodzi na boisko Budka

• Dla Ediego i Pogoń gra w dziesiątkę!

• Mało mamy okazji w ostatnich minutach tego meczu

• W miejsce Ślusarskiego na boisko wchodzi Bereszyński

• A Mariusz Rumak nie wiedzieć czemu cały czas czeka ze zmianami...

• Stroboskopy idą w ruch w sektorze Pogoni

• Kibice Pogoni również przygotowali na dzisiejszy mecz oprawę

• Słupek! Na bramkę uderzał Trałka! Ależ było blisko!

• Dla Ediego również za dyskusje

• Dla Toneva za dyskusje z rywalem

• Burić kapitalnie broni strzał z dystansu Rogalskiego!

• Kibice obu ekip żywiołowym dopingiem pomagają swoim zawodnikom

• Janukiewicz broni strzał Toneva! Inna sprawa, że Bułgar musiał, musiał to strzelić!!

• Koniec pierwszej połowy, jak na razie mamy remis 1:1

• Mateusz Możdżen o mały włos nie strzelił gola samobójczego!

• Dla Ślusarskiego za bezmyślny faul

• Niedokładne dośrodkowanie Ceesaya

• Niecelne uderzenie głową Ceesaya, od bramki zaczyna Pogoń

• Rzut rożny dla gospodarzy

• Rzut wolny dla gości i czyżby miały zemścić się niewykorzystane okazje dla Lecha?

• Beznadziejne uderzenie, kompletnie niewidocznego dzisiaj Toneva

• Djousse chyba nie wie co to jest spalony. Na pozycji spalonej by chyba z 10 sekund, ale po co się cofnąć?

• A Pogoń niczym przyczajony tygrys czeka na swoją okazję z kontrataku

• Lech trafił w boczną siatkę, górną a do siatki kiedy trafią gospodarze? Z taką skutecznością nigdy!

• Piłka po strzale Lovrencsics uderzył technicznie zza pola karnego i trafił w górną siatkę!

• Jak Ślusarski mógł teraz nie strzelić?! Ograł dwóch obrońców bramkarza i... trafił w boczną siatkę!

• Ceesay dobrze zablokował Kolendowicza i Lech wznowi grę od bramki

• Lech stara się nieco uspokoić grę konstruując atak pozycyjny

• Edi odmierzył kroki niczym Cristiano Ronaldo ale zagrał źle w pole karne

• Festiwal przewinień a co za tym idzie także rzutów wolnych

• Lech ma rzut wolny z ponad 40 metrów i niecelnie głową strzelał Ceesay

• Edi chyba raz jeszcze próbował lobować Buricia, i ponownie nieskutecznie

• Burić kapitalnie broni strzał Frączczaka głową!

• Rzut rożny dla gości

• Lech nie potrafi się otrząsnąć po straconej bramce a Pogoń? Gra coraz lepiej!

• Niecelne uderzenie zza pola karnego w wykonaniu Kolendowicza

• Lovrencsics znalazł się w dobrej sytuacji ale skiksował przy uderzeniu

• Rzut rożny dla Lecha po dobrej akcji Mateusza Możdżenia

• Tym razem Burić dobrze wychodzi z bramki i uprzedza Djousse

• Pięknie zaczyna nam się ten mecz! 11 minut i dwa gole, sporo walki, pełne trybuny czego chcieć więcej?

• A kibice Pogoni z radości aż ściągnęli koszulki ;)

• Fatalne wyjście Buricia i Djousse doprowadza do wyrównania!

• Gospodarze próbują pójść za ciosem, jednak również Pogoń nie zamierza oddać pola gry

• Sędzia słownie upomina jednego z zawodników Pogoni

• Piękna wrzutka Henriqueza i Ślusarski dopełnił formalności dobrym uderzeniem głową!

• Spotkanie od środka boiska rozpoczną gospodarze a kibice Lecha prezentują efektowną oprawę przyjaźni z KSZO Ostrowiec

• Ławka rezerwowych Lecha: Krzysztof Kotorowski, Marcin Kamiński, Szymon Drewniak, Jakub Wilk, Bartosz Bereszyński, Vojo Ubiparip, Piotr Reiss.

• Ławka rezerwowych Pogoni: Dusan Pernis, Sergei Moshnikov, Mateusz Szałek, Wojciech Golla, Radosław Wiśniewski, Adrian Budka, Mouhamadou Traore.

• Ogłuszający doping ze strony sympatyków obu ekip! O to chodzi!

• Piłkarze Lecha oraz Pogoni wychodzą właśnie na murawę Stadiony Miejskiego w Poznaniu

• Na boisku tańczą właśnie Kolejorz Girls, do rozpoczęcia meczu około 10 minut

• Trybuny stadionu miejskiego zaczynają się coraz bardziej wypełniać. Rozgrzewają się piłkarze, podobnie sędziowie- do rozpoczęcia spotkania zostało około 25 minut

• Należy również dodać, że murawa jest dzisiaj przygotowana bardzo dobrze. A przed chwilą na murawie pojawili się piłkarze obu ekip a kibice na przemian oklaskami witali swoich ulubieńców na murawie

• Jak na razie pogoda do gry w piłkę jest bardzo dobra, niebo jest raczej błękitne, widać co prawda kilka chmur ale na deszcz absolutnie się nie zanosi.

• Kibice obu ekip jak na razie koncentrują się na docinkach w stronę rywali aniżeli własnym dopingu ale myślę, że i na to przyjdzie czas

• Na stadionie w Poznaniu ma się dzisiaj pojawić ponad 30 tysięcy osób!

• Witam serdecznie z tej strony Piotr Bąk. Zapraszam na relację live z meczu Lech Poznań-Pogoń Szczecin!