Lech Poznań

2

Pogoń Szczecin

0

• Lech zasłużenie wygrał. Nie ma co zachwalać Kolejorza bo nie był to mecz wybitny, ale Pogoń była po prostu słabsza. Portowcy wracają na ostatnie miejsce w tabeli, a Lech zmniejsza stratę do Legii na 4 oczka.

• Koniec meczu! Pogoń wraca na ostatnią pozycję w tabeli!

• Jakub Piotrowski zarobił na żółtą kartkę.

• Tymoteusz Klupś z rocznika 2000 debiutuje w Ekstraklasie! Zmienia Darko Jevticia!

• Jarosław Fojut ukarany żółtą kartką.

• Morten Rasmussen zmienia Kamila Drygasa!

• Emir Dilaver świetne odnalazł się przy rzucie rożnym i pakuje głową piłkę do siatki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Emir Dilaver na 2:0!!

• Dobre dośrodkowanie w pole karne Lecha, ale w ostatnim momencie piłka zostaje wybita.

• Łukasz Zwoliński ogląda kartkę koloru żółtego.

• Mihai Radut zmienia bezbarwnego Radosława Majewskiego.

• Adam Frączczak na spalonym i stracona szansa na zdobycie bramki.

• Jasmin Burić znakomicie broni i ratuje swoją drużynę przed stratą bramki!

• Adam Buksa wchodzi w miejsce Spasa Delewa.

• Zmiana w ekipie Lecha. Christian Gytkjaer kończy swój występ, a rozpoczyna go Oleksij Chobłenko.

• Darko Jevtić ukarany żółtą kartką.

• Ricardo Nunes uderza z rzutu wolnego. Mocno, ale minimalnie niecelnie.

• Rafał Murawski schodzi, a Marcin Listkowski wchodzi.

• Nikola Vujadinović wybija piłkę tuż sprzed linii bramkowej! Ależ było blisko remisu!

• Czas na drugą część meczu!

• Pierwsza połowa na razie jest pod dyktando Lecha, ale Pogoń też miała swoje okazje i drugie 45 minut może być bardzo ciekawe!

• Sędzia kończy pierwszą odsłonę tego meczu.

• Ricardo Nunes dogrywa na głowę Fojuta, który był jednak na spalonym.

• Lukasz Trałka ukarany żółtym kartonikiem.

• Łukasz Zwoliński w ostatnim momencie zostaje zablokowany! Miał szansę na zdobycie bramki!

• Darko Jevtić leży na murawie trzymając się za kolano. Czy da radę kontynuować grę?

• Jarosław Fojut ofiarnie wybija piłkę po rzucie rożnym Lecha.

• Christian Gytkjaer notuje świetny drybling i bardzo dobry strzał, lecz Załuska stanął na wysokości zadania.

• Strzał Majewskiego był dużo lepszy niż Jevticia. Jego płaski strzał broni jednak Załuska.

• Darko Jevtić z rzutu wolnego prosto w mur. Zmarnowana szansa.

• Kamil Drygas ukarany żółtą kartką!

• Piękna akcja Szwajcara! Świetny drybling, dobry strzał i mamy 1:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Darko Jevtić zdobywa bramkę!

• Mario Situm podaje zbyt mocno do Gytkjaera. Spokojnie łapie piłkę Załuska.

• Bardzo dobre uderzenie Piotrowskiego! Piłka dosłownie o kilkanaście centymetrów mija poprzeczkę bramki Buricia!

• Strzał Gytkjaera ląduje nad poprzeczką.

• Ależ było blisko! Łukasz Zwoliński zamykał akcję, ale nieczysto trafia w piłkę!

• Sytuacyjny strzał Radosława Majewskiego kompletnie nieudany. Piłka ląduje wysoko w trybunach.

• No i rozpoczynamy! Pierwszy gwizdek już rozbrzmiał!

• Kibice Lecha odśpiewują "Niech zwycięża Lech!", a zawodnicy pojawiają sie na murawie!

• Postawa Lecha na pewno nie satysfakcjonuje w pełni kibiców z Poznania. Aktualnie Kolejorz traci 7 punktów do prowadzącej Legii. Jeżeli dzisiaj nie wygrają to już później może być3ciężko dogonić mistrza Polski!

• Pogoń wróciła na prostą. Po wręcz tragicznym początku sezonu udało im się wygrać 3 mecze z rzędu i uciec na chwilę z ostatniego miejsca w tabeli. Dzisiaj jednak Piast Gliwice wygrał swój mecz i Portowcy znowu zostali czerwoną latarnia ligi. Są formie, więc może uda im się ukuć Lecha Poznań?

• Z tej strony wita się z Państwem Bartłomiej Modzelewski! Zapraszam na relację LIVE z tego meczu!

• Czas na drugie niedzielne spotkanie w Lotto Ekstraklasa! Lech Poznań podejmuje na własnym stadionie Pogoń Szczecin! Kto dzisiaj będzie górą?