Lech Poznań - Puszcza Niepołomice ONLINE. To może być...

Lech Poznań - Puszcza Niepołomice ONLINE. To może być przyjemny mecz dla Kolejorza. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 11. kolejka
2023-10-06 20:30

Lech Poznań

4

Puszcza Niepołomice

1

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego wieczoru. Dobranoc!

• Za dwa tygodnie Lech Poznań zagra u siebie z ŁKS-em Łódź, natomiast Puszcza Niepołomice będąc oficjalnie gospodarzem zagra z Cracovią.

• Adriel Ba Loua - 4, (Filip Wilak - 2)
    • Filip Marchwiński - 3, (Nika Kvekveskiri - 3)
    • Mikael Ishak - 4, (Filip Szymczak - 3)

• Oliwier Zych - 2
    • Konrad Stępień - 2, (Artur Siemaszko - 2)
    • Roman Jakuba - 2
    • Artur Craciun - 3
    • Łukasz Sołowiej - 2
    • Mateusz Cholewiak - 3, (Jakub Stec - 2)
    • Parcel Pięczek - 3
    • Jakub Serafin - 2
    • Muris Mesanović - 2, (Jordan Majchrzak - 2)
    • Bartłomiej Poczobut - 3, (Wojciech Hajda - 2)
    • Kamil Zapolnik - 3, (Jakub Bartosz - bez oceny)
  • Lech Poznań był dzisiaj lepszy niemal w każdym aspekcie. Gospodarze mieli w pierwszej połowie cięższy okres, ale zasłużenie rozbił rywala.

• Koniec meczu w Poznaniu. Lech rozbija Puszczę Niepołomice 4:1!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Antonio Milić pieczętuje zwycięstwo Lecha!

• Kolejne dośrodkowanie w pole karne Lecha, ale tym razem niecelny strzał.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej cztery minuty.

• Wrzutka w pole karne Lecha do Jordana Majchrzaka, ten oddał strzał, ale bardzo niecelny.

• Końcówka spotkania dosyć spokojna. Lech rozgrywa piłkę w środku pola i niespecjalnie kwapi się do atakowania rywala.

• Ostatnia zmiana w Puszczy. Jakub Bartosz zmienił Kamila Zapolnika.

• W odpowiedzi Filip Szymczak dostał piłkę w polu karnym gości, ale uderzył wprost w bramkarza.

• Dobre rozegranie rzutu wolnego, ale Artur Craciun z bliskiej odległości fatalnie spudłował!

• Puszcza wywalczyła rzut wolny blisko pola karnego gospodarzy.

• Filip Szymczak zagrał prostopadle do Kristoffera Velde, ale ten przegrał pojedynek z obrońcą Puszczy.

• Natomiast Nika Kvekveskiri zmienił Filipa Marchwińskiego.

• Filip Szymczak pojawił się w miejsce Mikaela Ishaka

• Trzy zmiany w składzie gospodarzy. Filip Wilak zastąpił Adriela Ba Louę

• Zmiana w Puszczy. Jakub Stec zmienił Mateusza Cholewiaka.

• Mateusz Cholewiak doszedł do pozycji strzeleckiej, ale trafił wprost w rywala.

• Antonio Milić posłał długą piłkę, która powędrowała wprost do rąk bramkarza rywali.

• Po bramce Mikaela Ishaka zdecydowanie uspokoiło nam się to spotkanie. Lech nie musi atakować, a Puszcza nie wie jak to robić.

• Wracamy do gry.

• Chwila przerwy w grze z powodu odpalenia pirotechniki przez kibiców.

• Zagranie w pole karne Lecha, ale tam Bartosz Mrozek spokojnie złapał piłkę.

• Nieco siadło nam tempo tego meczu. Lech nieco oddał pole gry, natomiast Puszczanie potrafi z tego skorzystać.

• Natomiast Jordan Majchrzak pojawił się w miejsce Murisa Mesanovića.

• Dwie zmiany w szeregach gości. Wojciech Hajda zmienił Bartłomieja Poczobuta

• Jesper Karlstroem oddał mocny strzał z dystansu, jednak drugi Szwed minimalnie się pomylił!

• Mikael Ishak przyjął piłkę przed polem karnym Puszczy i oddał potężny strzał z dystansu, który wpadł niemal w okienko bramki gości!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Piękna bramka Mikaela Ishaka!!!

• Artur Siemaszko wpadł w pole karne Lecha, oddał mocny strzał, ale trafił wprost w rywala!

• Pierwsza akcja gości w drugiej połowie, Bartłomiej Poczobut uderzył z dystansu, ale spokojnie interweniował Bartosz Mrozek.

• Zaczynamy drugą połowę rywalizacji!

• Zmiana w Puszczy Niepołomice. Artur Siemaszko zmienił Konrada Stępnia.

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu w Poznaniu. Za chwilę wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

• Dobra pierwsza połowa meczu w Poznaniu. Piorunujący początek meczu, a potem "Kolejorz" miał dużą przewagę, którą ostatecznie przełożył na bramkę. W drugiej odsłonie goście muszą skuteczniej dośrodkowywać w pole karne rywala, czyli wykorzystać swój największy atut.

• Koniec pierwszej połowy. Lech prowadzi z Puszczą 2:1.

• Koronkowa akcja Lecha, zaczęło się od efektownej "siatki" Kristoffera Velde, chwilę później Adriel Ba Loua wyłożył piłkę do Jespera Karlstroema, który potężnym strzałem z dystansu zdobył bramkę dla "Kolejorza"!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Jesper Karlstroem daje prowadzenie Lechowi tuż przed przerwą!!!

• Ostre starcie pod polem karnym Puszczy, arbiter podyktował rzut wolny dla gości.

• Dobre dośrodkowanie z narożnika boiska, ale żaden z graczy Puszczy nie zdołał oddać celnego strzału.

• Z ofensywną akcją wyszła Puszcza i teraz to ona wywalczyła rzut rożny.

• Kristoffer Velde zagrał w pole karne gości do Adriela Ba Loui, ale ten z bliskiej odległości uderzył wprost w bramkarza!

• Marcel Pięczek dostał piłkę pod polem karnym Lecha, ale w ostatniej chwili skutecznie interweniował Joel Pereira.

• Artur Craciun ukarany żółtą kartką za faul na własnej połowie.

• Krótkie rozegranie rzutu rożnego nie zagroziło bramce gości.

• Kolejny atak "Kolejorza" i udało się wywalczyć rzut rożny.

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego uderzał głową Antonio Milić, ale piłkę spokojnie wyłapał Oliwier Zych.

• Radosław Murawski wywalczył faul po starciu w bocznej strefie boiska.

• Jesper Karlstroem faulowany na połowie rywala, ale obyło się bez żółtej kartki.

• W odpowiedzi wrzutka w pole karne Lecha, ale tam skutecznie interweniował Bartosz Mrozek.

• Adriel Ba Loua ruszył prawą stroną boiska, ale niedokładnie dośrodkował.

• Filip Marchwiński podał do Kristoffera Velde, ten będąc w polu karnym rywali, spudłował!

• Kolejne zagranie w pole karne gości, ale Joel Pereira nie dopadł do piłki w "szesnastce" rywali.

• Mateusz Cholewiak spróbował swoich szans uderzeniem z dystansu, ale ta próba bardzo niecelna.

• Było groźnie! Uderzał Elias Andersson z rzutu wolnego, ale bardzo udana interwencja bramkarza gości.

• Zakotłowało się pod bramką Puszczy. Nie ma zagrożenia, piłka wybita.

• Elias Andersson poszukał kolegów długim zagraniem w pole karne, ale obrońcy gości czujni. Nie ma zagrożenia.

• Gospodarze próbowali zaatakować, ale przytomnie Konrad Stępień. Piłka dla Puszczy.

• Piłkarze Lecha chcą uspokoić grę. Sporo chaosu.

• Co tu się właśnie stało?! Przyspali piłkarze Lecha i trafili goście. Mamy 1:1. Błąd Mihy Blazica!

• I mamy bramkę! Adriel Ba Loua strzelcem gola już w 2. minucie!

• I rozpoczęliśmy mecz! Przy piłce zawodnicy Lecha!

• Za chwilę wybrzmi pierwszy gwizdek!

• Piłkarze już na murawie. Za chwilę zaczynamy!

• Natomiast oto zestawienie Puszczy Niepołomice:

• Tak prezentuje się skład Lecha Poznań na dzisiejsze spotkanie:

• Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Łukasz Kuźma z Białegostoku.

• Niewiele jest takich sytuacji na tym poziomie rozgrywek, ale Lech Poznań zmierzy się dzisiaj po raz pierwszy w historii z Puszczą Niepołomice. Nigdy te zespoły nie spotkały się w rozgrywkach Fortuna Pucharu Polski. Dzisiaj faworytem jest "Kolejorz", ale Puszcza będzie szukała swoich szans w tym, że rywale mogą być rozbici po ostatniej klęsce.

• Pogoda w Poznaniu wydaje się być dzisiaj idealną, by stworzyć znakomite widowisko.

• Natomiast Puszcza Niepołomice w ostatnich czterech ligowych meczach zdobyła tylko dwa punkty remisując z Ruchem Chorzów i Radomiakiem Radom. Warto jednak zaznaczyć, że beniaminek trafił w tym okresie również na dwa rozpędzone i mocne zespoły, czyli Śląsk Wrocław i Raków Częstochowa. Delikatną osłodę dodaje fakt, że Puszcza awansowała do kolejnej rundy Fortuna Pucharu Polski wygrywając na wyjeździe z pierwszoligowym Motorem Lublin 1:0.

• Szczególną uwagę można dzisiaj zwrócić na Filipa Marchwińskiego, który w tym sezonie zdobył już siedem goli i zaliczył dwie asysty. Snajper Lecha zosta wczoraj oficjalnie powołany do reprezentacji Polski na dwa najbliższe mecze kwalifikacji mistrzostw Europy.

• Cała piłkarska polska zastanawia się, jak Lech Poznań zareaguje na klęskę w Szczecinie 0:5 i czy dzisiaj będzie w stanie pokazać swoją siłę na tle beniaminka, który mocno zderzył się z rozgrywkami PKO Ekstraklasy. Wydawało się, że "Kolejorz" z meczu na mecz zmierza po kolejne zwycięstwa. Do ubiegłego weekendu miał na rozkładzie Wartę Poznań, Stal Mielec i przede wszystkim rozbicie Rakowa Częstochowa. Jednak tego, co wydarzyło się przed tygodniem, zupełnie nikt się nie sodziewał. Lech roztał rozbity przez Pogoń Szczecin aż 0:5 i był znacznie gorszy w każdym aspekcie.

• Witamy serdecznie! W drugim piątkowym meczu 11. kolejki PKO Ekstraklasy Lech Poznań na Enea Stadium przy Bułgarskiej zmierzy się z Puszczą Niepołomice. Na relację na żywo z tej rywalizacji zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb. Mecz rozpocznie się z dziesięciominutowym opóźnieniem.

1/3
przejdź do galerii

©PAP/Jakub Kaczmarczyk

PKO Ekstraklasa. Mecz Lech Poznań - Puszcza Niepołomice ONLINE. Piłkarze Kolejorza chcą przeprosić kibiców za porażkę 0:5 w Szczecinie. A skoro przeprosiny mają zostać przyjęte to beniaminkowi trzeba strzelić kilka goli i dokonać tego w stylu nie pozostawiającym złudzeń. Relacja LIVE od godziny 20:30.

PKO Ekstraklasa. Mecz Lech Poznań - Puszcza Niepołomice ONLINE

Lech ma za sobą dziwne dni. Potrafił rozbić Raków Częstochowa (4:1) w zaległym meczu, żeby w weekend dostać lekcję od Pogoni Szczecin (0:5). Znów odżyła dyskusja o sensie zatrudnienia trenera Johna van den Broma, który w środę obchodził 57. urodziny.

Murowanym faworytem do zwycięstwa w piątek jest oczywiście Lech. Nagrodzony za wysoką formę został Filip Marchwiński. Ofensywny pomocnik po raz pierwszy znalazł się na liście powołanych do reprezentacji Polski. Być może zagra na PGE Narodowym tak jak obrońca... Puszczy, Mołdawianin Artur Craciun.

Na tę chwilę Lech jest szósty i przy jednym meczu rozegranym mniej traci do liderującego Śląska Wrocław pięć punktów. Puszcza ugrała dziewięć punktów - jest tuż nad strefą oznaczającą spadek do 1 ligi.

Widowisko przy Bułgarskiej poprowadzi sędzia Łukasz Kuźma (Białystok).

John van den Brom, trener Lecha: - Musieliśmy przeanalizować mecz w Szczecinie. To nie były łatwe rozmowy z piłkarzami, bo analiza tego meczu nie była przyjemna. Wiemy, że w piątek musimy odpowiednio zareagować na tę porażkę. I tę reakcję zobaczycie.

Tomasz Tułacz, trener Puszczy: - Czeka nas jeszcze trudniejsze zadanie, bo Lech po prostu będzie chciał się zrehabilitować za tę porażkę. Zresztą głośno wyrażali to zawodnicy już po meczu, przepraszając kibiców, i obiecując w następnym meczu rehabilitację.

Nie zagrają w meczu Lech - Puszcza:
Lech: Salamon, Hotić, Douglas, Gholizadeh
Puszcza: Kidrić, Mroziński

Ostatnie mecze bezpośrednie:
- - - - -

Mecz Lech Poznań - Puszcza Niepołomice ONLINE

Transmisja na żywo na kanałach Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 oraz w Canal+ 4K Ultra HD. W internecie mecz na stronie oraz w aplikacji mobilnej Canal+ Online. Relacja LIVE od godziny 20:30 w GOL24 - zapraszamy!