2

Śląsk Wrocław

2

• Koniec spotkania. Ciekawe spotkanie w Poznaniu kończy się podziałem punktów.

• Spięcie w środku pola. Ostra walka w ostatnich minutach i Wołąkiewicz ogląda czerwoną kartkę.

• Aż cztery minuty doliczone do spotkania.

• Uderzał Ślusarski, ale piłka minęła bramkę.

• Rzut rożny dla Lecha. Dośrodkowanie i kolejny rzut rożny.

• Końcówka spotkania wyraźnie dla gości. Lech jakby zamroczony, nie potrafi uspokoić gry.

• Sobota przedarł się prawą stroną i trafił w długi słupek! Dwa słupki w kilkadziesiąt sekund!

• Słupek ratuje Lecha po strzale wprowadzonego przed chwilą Madeja!

• Wołąkiewicz faulem zatrzymuje kontrę Śląska i ogląda żółtą kartkę.

• Ostatnia zmiana w Śląsku. Jezierski za Gikiewicza.

• Ostatnia zmiana w Lechu. Mikołajczak za Wilka.

• Druga zmiana w Śląsku. Madej za Gancarczyka.

• Żółta kartka dla Kelemena za opóźnianie gry.

• Znowu okres nudnej gry. Nieliczne próby ataku ograniczają się do nieudanych wrzutek.

• Uderzenie Kriwca z dystansu mija słupek bramki Kelemena.

• Ostatnią wrzutkę wyłapuje Kelemen i Śląsk uspokaja grę.

• Oblężenie bramki Śląska. Seria rzutów rożnych dla Lecha.

• Zabrakło miejsca Ślusarskiemu, by opanował piłkę w polu karny. Rzut rożny dla Lecha.

• Daleki wrzut z autu w pole karne Lecha, ale z problemami łapie Kotorowski.

• Podwójna zmiana w Lechu. Schodzą Stilić i Djurdjević w ich miejsce Ślusarski i Murawski.

• Okres spokojniejszej gry po wyrównującej bramce dla Śląska. Zespoły szanują piłkę, zabezpieczając tyły.

• Znów mamy remis! Piłka po zamieszaniu w polu karnym wyszła przed szesnastkę, a tam Dariusz Sztylka uderzył z pierwszej piłki i doprowadził do wyrównania!

• Ubiparip znalazł się w dobrej sytuacji po długim podaniu, ale za długo zwlekał ze strzałem i w końcu nieczysto trafił w piłkę.

• Początek drugiej połowy.

• Koniec pierwszej połowy.

• Minuta doliczona.

• Ubiparip potężnie dobił piłkę, której w polu karnym nie potrafili wybić zawodnicy Śląska, po tym jak z dystansu Stilić uderzył z dystansu. Zasłużona bramka Serba.

• Ubiparip doczekał się bramki w Lechu! 2:1 dla Kolejorza!

• Zmiana. Sobota za Ćwielonga.

• Dobra okazja Śląska. Mila wyłożył piłkę do Gancarczyka, ten dogrywał płasko w polu karnym, ale minęli się z piłką koledzy i w końcu wybili obrońcy Lecha.

• Faul Ćwielonga w środku pola na Kriwcu. Zawodnik Śląska musi uważać, bo ma już żółtą kartkę.

• Świetna akcja Lecha i 1:1! Ubiparip zgrywa piłkę do Kriwca, a ten z pierwszej piłki pakuje piłkę do bramki.

• Wrzutka Kriwca z rzutu rożnego i pewnie łapie Kelemen.

• Gancarczyk z dystansu po podaniu Mili, jednak obok bramki.

• Żółta kartka dla Ćwielonga za faul.

• Lechici mają pretensje do arbitra. Rzut karny był jednak nieco kontrowersyjny. Zresztą jak zwykle, gdy do przewinienia dochodzi na linii pola karnego.

• Mila pewnie i jest 1:0 dla Śląska!

• Rzut karny dla Śląska! Mila do Gikiewicza, który jest faulowany przez Wołąkiewicza.

• Wilk uderzał z dystansu, ale piłka zeszła mu tak bardzo, że wykręciła aż na aut.

• Bardzo ładna akcja Lecha prawym skrzydłe. Stilić rozegrał piłkę z Wilkiem, który dogrywał górną piłkę w pole karne, ale nikt z kolegów nie zdołał do niej dojść.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego Kriwca. Najwyżej w polu karnym Śląska wyskoczył Ubiparip, ale nie trafił w bramkę.

• Znowu piłka w pole karne do Ubiparipa, który walczył w powietrzu, jednak górą obrońcy.

• Dobra wrzutka w pole karne, niewiele zabrakło by Ubiparip sięgnął piłki głową.

• Mogło być groźnie, jednak po podaniu w pole karne Wilk był na spalonym.

• Dosyć przypadkowa akcja Śląska i rzut rożny, jednak po kornerze bez zagrożenia.

• Lewą stroną próbował szarżować Kriwiec, ale uciekła mu piłka i od bramki Kelemen.

• Po wrzutce w pole karne nieco zamieszania i na strzał sprzed szesnastki zdecydował się Ćwieląg. W gąszcz nóg.

• Na prawej stronie Wołąkiewicz fauluje Sochę. Będzie wolny na wysokości pola karnego.

• Strzlać próbował Gikiewicz, ale nie miał problemów Kotorwoski.

• Rozpoczęli gospodarze.

• Zespoły wyszły już na boisko. Następuje przywitanie i losowanie stron.

• Znamy już składy obu zespołów. Za chwilę początek spotkania.

• Lech musi dziś wygrać, aby móc liczyć na obronę mistrzostwa oraz w awans do europejskich pucharów, lecz Śląsk nie przegrał od 12 spotkań. Oba zespoły zebrały do tej pory po 28 punktów, a do lidera - Wisły tracą 9 punktów.